Lenovo K3 Note

FM rádio

• foťák
    • pomalý
    • baterie

Po roce je to prostě pomalá věc, co vás jen otravuje. Levné lenovo už nikdy.

• Velká výdrž baterie
    • Foťák ne úplně zvládá horší světelné podmínky

S telefonem jsem velmi spokojená

• , zakoupeno v Goem.cz

• Cena/ výkon oproti dnešním telefonům
    • Výdrž baterie.

Telefon je dobře ovladatelný, má slot na 2 sim + SD kartu, 13 MP fotoaparát, dobrou ovladatelnost. Cena je příznivá.
    Nevýhodou je výdrž baterie, která je pouhý den a také to, že fotoaparát nemá optický stabilizátor (jinak fotí skvěle).

Konstrukce
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Designově zajímavý a chytrý telefon Lenovo K3 Note, vás uchvátí především svým perfektním výkonem, obrovským displejem a množstvím užitečných funkcí. Kapacitní 5,5" IPS displej s Fulll HD rozlišením vynikajících 1920×1080 pixelů pozdvihne sledování videi, obrázků či dokumentu na úplně novou uroveň.

Osmidrový procesor MT6752 o frekvenci 1.7GHz se postará o plynulý běh i těch nejnáročnějších funkcí. Díky 2GB RAM paměti Smartphone nebude mít ani problém se spuštěním více takových aplikací najednou.

Tento model disponuje uživatelskou pamětí o kapacitě 16GB. Nechybí však možnost rozšíření pomocí SD karty až na 32GB. nemusíte mít obavy, že nezbyde úložný prostor pro všechna vaše oblíbena hudební alba, fotografie nebo filmy.

Jste-li uživatel, jež požaduje maximální mobilitu, zajisté oceníte možnost vložení až dvou SIM karet. Je jenom na vás zda v telefonu budete mít svou soukromou a firemní SIM, či dvě soukromé. Můžete mezi nimi přepínat přímo v telefonu, takže odpadá nutnost zdlouhavého vyměňování, nebo nošení několika telefonů naraz.

Pohodlné a jednoduché ovládání zaručí nejnovější operační systém Android ve verzi 5.0. Stačí se přihlásit pod svým účtem Google do knihovny Google Play a otevře se vám svět tisíce aplikací, her, hudby a elektronických knih, kde si každý přijde na své.

• - slušně chytá WiFi signál
    • - velký displej
    • - na 13 Mpx hodně špatný foťák, o přední kameře ani nemluvím
    • - hodně poruchový
    • - slabá baterie

Lenovo jsem si vybral především kvůli recenzím a doporučení od zkušenějších a za cenu 5500 mi přišel solidní. Nicméně ani ne po roce se začal hrozným způsobem sekat tlačítkový procesor. Displej nereagoval vůbec či se zpožděním, telefon sám přecházel na jiné aplikace či webové stránky, občas nešlo mobil v podstatě používat neboť nebylo možné např vytočit číslo či napsat SMS. No prostě hrůza. Po reklamaci byly asi 2 měsíce klid, když to začalo celé znova. Paradoxem je, že v době, kdy nebyl problém procesorem byl mobil opravdu super. SLušně chytal wifi signál, interní paměť taky skvělá, displej výrazný a hlavně velký.
    Problémy s tlačítkovým procesorem jsou možná jen individuální a záleží kus od kusu, ale vzhledem k nim mobil spíše nedoporučuju.

• Vypadá dobře
    • Výdrž baterie je zhruba na 3 hodiny.
    • Čeština na půl, čtvrt mobilu v angličtině, čtvrt ve znacích (čínština?) podotýkám, že mobil byl koupen z česka, nikoli ze zahraničí.
    • Vyskakující reklamy přes celý displej každých cca 5 minut
    • Reprák na nic

Největší šmejd co jsem si mohla koupit. Odvedlo mě to od myšlenky koupit další Lenovo.

• foťák
    • pomalý
    • baterie

Po roce je to prostě pomalá věc, co vás jen otravuje. Levné lenovo už nikdy.

• Maximální spořič baterie
    • Vyjímatelná baterka
    • Silná led diody
    • Dobré fotky
    • Senzor pro Virtuální Realitu
    • Možnost upgradu na Android 6.0
    • Přehlednost
    • Někdy se s ním špatně sedí v upnutých kalhotech

Tento telefon Bych doporučil. Záleží tom co od telefonu chcete.
    Fotoapárát dělá velmi pěkné fotky,video můžete snímat až do 1080p

tak poslouchejte telefon mi vůbec nepřišel objednával jsem ho v pondělí před vánocemi a dosud nepřišel zaplaceno 3.700 K a jsem sklamán udal jsem to na policii a už se to řeší takže tak
    Mrdky vyjebaný aby vás chytli už.

• Telefon jsem si dle recenzí vyhlížela a porovnávala dlouho.bohužel jsem měla asi špatný kus s displej blbnul.Niní jsem si přidala 8 tisíc a mám naprostou pecku,která byla sice dražší,ale šlape.už nikdy nic od lenova.Doporučuji nákup u MIFOMOBIL.S reklamcema nebyl problém a vrátiili mi peníze do 10 dnů.Jinak jsem z telefonu byla nadšená.rychlí a vše super.Baterie je opravdu super.Mám stejnou,ale větší displej a žere víc.
    • asi nic...škoda

nedoporučuji jen kvůli své zkušenosti.jinak telefon je super

• jednoduchá ovladatelnost
    • dobrý foťák
    • lehký
    • špatný, nekvalitní displej
    • špatný příjem mobilního signálu
    • občas mobil zamrzne a musí být vytažena baterie, aby opět fungoval
    • občas displej nereaguje - nutný restart
    • Po dvou letech displej totálně špatně reaguje

Kdyby neměl nekvalitní displej, který se za rok dvakrát pokazil, tak bych ho doporučil. Po zkušenosti s tímto telefonem si už mobil značky Lenovo určitě nekoupím a zkusím nějaký jiný typ.

• Velká výdrž baterie

• Fotoaparát
    • Kapacita vestavěné paměti
    • Dobrý reproduktor
    • Baterie
    • občas zamrzne,a musíte počkat několik sekund než zase bude fungovat

Telefon mám "teprve" 1 rok. Je pravděpodobné že je to jen můj případ,ale výdrž baterie je maximálně od 100% do 32%,poté se výdrž baterie zastaví.Ale abych jenom nekřivdil, tak má telefon parádní foťák,display a také vestavěné úložiště, které je pro běžné uživatele dostačující.