Lenovo A850

Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• je hezký
    • nešlo ho spojit s pevným handsfee v autě

Telefon super, ale bez spojení s handsfree v autě je pro mě bezpředmětný.

• , zakoupeno v Goem.cz

• čeština
    • dostatečná paměť RAM
    • neúplnost češtiny
    • semtam čínský znak
    • mohl by být lepší foťák

Telefon používám zhruba 14 dní a jako běžný uživatel jsem zatím spokojená. Pro a proti jsem vypsala výše, ale myslím, že to nejsou hrozné chyby telefonu, pro běžného uživatele, který má telefon jen pro telefonování a psaní SMS bohatě stačí. Určitě to není nic extra, ale za tu cenu si myslím luxus. Hlavně super velký display.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Smartphone Lenovo A850

Lenovo A850 je výkonný smartphone pro milovníky zábavy s důrazem na špičkový výkon a kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean vyniká dotykovým 5,5" velkým IPS displejem s živými a přirozenými barvami. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů. Na designu si dal výrobce taktéž záležet a výsledkem je módní smartphone s mírně zaoblenými hranami.

Používáte 2 telefony? Nyní Vám bude stačit jeden.

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S tímto mobilním telefonem od Lenova už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Ušetřete své místo v kapse, kabelce nebo tašce. S tímto smartphonem můžete snadno telefonovat a posílat SMS z vybrané SIM karty, kterou si velice snadno navolíte pro akci.

Oblíbená platforma Android

Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo za poplatek. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebooku.

Konektivita a komunikace

Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici micro SD slot. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu)a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu.

Klíčové vlastnosti

Lenovo A850 je vybaven velkým dotykovým 5,5" IPS displejem s přirozenými barvami a vysokým rozlišením 960 x 540 bodů, svižným 4jádrovým procesorem MT6582m s frekvencí 1,3 GHz a 1 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 5 Mpix fotoaparát, doplněný o přední 3 MPix fotoaparát. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti s možností rozšíření o microSDHC slot. Jeho rozměry činí 153.5 x 79.3 x 9.45 mm. Baterie má kapacitu 2250 mAh, která umožňuje dlouhé používání telefonu.

• + baterie vydrží poměrně dlouho
    • + velký display
    • + natáčení videí ve FULL HD
    • + svižný, neseká se
    • + jednoduchý k ovládání, přehledný
    • + moderní design
    • - vzhledem k velikosti displaye má špatné rozlišení
    • - přední fotoaparát má pouze VGA 0,3, fotí otřesně

Telefon bych doporučila běžným uživatelům. Přední fotoaparát fotí katastrofálně, proto nedoporučuji pro někoho, kdo plánuje fotit přední kamerou. Zadní kamera to dohnala a fotí krásně, avšak ostření není také nic, za co bych mohla chválit. Překvapila mne ovšem kvalita videa, které točí ve FULL HD. Telefon se neseká, což mne vzhledem ke specifikacím velice překvapilo, baterie vydrží při aktivním užívání +- 2 dny, což je na tak velký telefon skvostné.

V poměru cena/výkon nezklamal, očekávala jsem méně, než jsem dostala. Tento telefon doporučuji pro uživatele, kteří příliš nelpí na přední kameře. :-)

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• je hezký
    • nešlo ho spojit s pevným handsfee v autě

Telefon super, ale bez spojení s handsfree v autě je pro mě bezpředmětný.

• pěkný velký displej
    • velký nemotora, nevleze se do žádné kapsy
    • fotky neslané, nemastné
    • seká se, nereaguje hlavní tlačítko

po roce a půl používání již potřetí odeslán k reklamaci. Problém s nabíjením. Vždy častým nabíjením vylomený konektor USB! Málo muziky za hodně peněz. nebrat!

• vzhled
    • velikost
    • jednudochost
    • seká se
    • jsou lepší telefony za tuto cenu
    • na nic přední i zadní fotoaparát
    • nemá svítilnu, kompas a více
    • sluchátka v balení jsou na nic taky
    • nástavec na balenou čínskou nabíječku
    • příšerně malá paměť
    • nedokáže číst dokumenty bez stažení aplikace na to

Už to budou dva roky, co tento telefon mám. Do roka fungoval docela dobře, i když se samozřejmě čas od času sekal. Poté se mi celý kvůli mizerné paměti zaplnil, i když jsem měla SD kartu. Od té doby je na nic a právě sháním jiný telefon, v nabídce jsem narazila na tento a nedalo mi to, abych na něj "neupozornila" ostatní.
    Jinak se špatně manipuluje s SD kartou a baterkou uvnitř a tlačítka nejsou podsvícená, ale to mně osobně nevadí.
    Telefon nedoporučuji, ale jestli sháníte mobil, který můžete do půl roku rozmlátit kladivem, je ideální :)

• Foťák,baterie, displej, GPS

Mobil úplně k ho.... samovolné restarty,foťák špatný,displej nekdy nereaguje,
    ukládání na SD někdy nenačte,GPS hrůza, baterie 1 den max. Když se hraje tak i míň. Zamrzání musí se restartovat. WiFi vypadává a po zapnutí si nepamatuje heslo za 1000 by byl drahej nebrat!!!!!!!

• dobra funkcnost
    • dostacujici parametry
    • dobra cena
    • venku na slunci nutno zapnout podsviceni naplno
    • po cca roce se zacal samovolne restartovat

soudruzi udelali asi nekde chybu, zrovna posilam telefon do reklamace, jinak mi vyhovoval, bohuzel samovolne chcipa, baterka po roce stale drzi jak ma

• , zakoupeno v Goem.cz

• Telefon se samovolně vypínal
    • Slabý fotoaparát
    • Špatná baterie
    • Viditelnost displaye na slunci

Telefon jsem si velmi oblíbila, ale pravděpodobně jsem měla jen "štěstí" na špatný výrobek. Měla jsem tento mobilní telefon ve svém vlastnictví necelý rok. Ale mobil se mi začal neustále vypínat - servis Lenovo také nebyl dvakrát přívětivý. Jen mi dvakrát přeinstalovali software - aniž by to pomohlo s tím, že se jim závada vůbec neprojevila. Nakonec mi byl uznán nárok na vrácení peněz a využiji to určitě na jinou značku.

• Velký display
    • velký výkon
    • přehlednost
    • baterie
    • neúplná čeština (zanedbatelné)
    • některé aplikace neustále padají
    • fotoaparát? 5MPI na 5,5 palce ?

telefon jsem si koupil asi před rokem. jsem velmi spokojen až na některé věci např. Baterie vydrží cca. půl dne ale když máte po ruce nabíječku neni co řešit. Ale ten foťák je hrůza na 5,5 palcovej display nemužete dát 5MPI foťák! tohle je katastrofa.

JE SUPER!!!!!!!!!!