Jiayu F2

148 g
Možnost paměťové karty
Odolné

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Velice rychly telefon. Kvalitni a odolny diplej. Lte.
    • Slabsi fotoaparat a ne moc kvalitni reproduktor sluchatka.

V teto cenove relaci skvely telefon

• , zakoupeno v Mironet.cz

• vybavenost
    • plechový zvuk
    • nepodsvětlená tlačítka

telefon jsme vrátil, protože mi nevyhovoval. Především nepodsvětlená tlačítka. Je zbytečně až moc vysoký. Zvuk není příliš příjemný. Zní to jako když má druhá strana hlavu v plechovce.
    Na druhou stranu má mnoho funkcí, které mě překvapily. Ovládání v menu super. LTE super. GPS se poprvé chytla snad po 15 sekundách, další tak do pěti sekund. Celkově je svižný, bez nějakého kousání.

• - 2GB RAM

Android 4.4 (KitKat)
148 g
Možnost paměťové karty
Odolné

JiaYu F2 je zcela novým dual sim mobilním telefon od renomovaného výrobce JiaYu. F2 využívá výkonnou 3000 mAh baterii, která vám zaručí dostatečnou výdrž telefonu. JiaYu F2 má k dispozici 2 GB RAM a také 16 GB ROM. F2 podporuje také 4G sítě včetně 800 MHz

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Velice rychly telefon. Kvalitni a odolny diplej. Lte.
    • Slabsi fotoaparat a ne moc kvalitni reproduktor sluchatka.

V teto cenove relaci skvely telefon

• - nejsou podsvícené spodní ovl. tlačítka

- za tyhle peníze skvělý telefón

• Dualsim s českými frekvencemi LTE
    • Kompaktní rozměry
    • Celkem slušná výdrž na baterie
    • Prakticky čistý Android, bez bloatware
    • Root možno jednoduše zapnout v nastaveni
    • Průměrný fotoaparát
    • Jen Android 4.4

Telefon jsem kupoval jako náhradní za Lenovo VibeZ, kterému neustále zlobil foťák. Nakoupil jsem v Mironetu, neměl jsem přehnaná očekávání a asi proto jsem příjemně překvapen . Mám jej 14 dní. Vše je pěkně v češtině, používám DUALSIM jako pracovní i soukromý telefon, mám zapnuté LTE, které na T-Mobile v Praze i v Jižních Čechách funguje skvěle. Po návratu domů mám přes 50% baterie a to jsem tak 1h na internetu 1,5 hodiny poslouchám hudbu přes BT a mám aktivní GPS a připojený BT smart senzor tepu při záznamu trasy přes Endomondo. GPS se chytá rychle, záznam trasy odpovídá realitě, nějaké přeskakování na místě jsem zatím nezaznamenal. Po skutečnostech z českých i zahraničních diskusí jsem ani nezkoušel aktualisovat firmware. Foťák občas hůře ostří, snímky jsou takové příliš světlé, ale zázraky jsem nečesal. Ve srovnání s Lenovo K910, což byla vlajková loď se Snapdragon 800 není telefon rozhodně tak luxusně zpracován, má trochu horší displej, srovnatelnou výdrž a není Dualsim full active. Zase má funkční LTE slot na micro SD a za necelé 4000 s DPH a zárukou se snad ani nevyplatí objednávat v Číně.

• Krásný IPS displej
    • 2 GB RAM
    • 16 GB interní paměť
    • baterie 3000 mAh
    • jednoznačně software
    • samovybíjení
    • GPS

Telefon mě zaujal parametry, ale trochu jsem se bál. Nakonec jsem si ho pořídil. Po zapnutí vše krásně v češtině, což u Jiayu není úplně pravidlem. Hned mi byla nabídnuta aktualizace softwaru, kterou jsem nainstaloval, jenže zádrhel - aktualizace z telefonu vymazala komplet služby google a gmail. Baterie nicméně držela velice dobře, GPS se chytala přesně a okamžitě bez mobilních dat i bez wifi. Fotoaparát pořizoval krásné ostré fotografie. Telefon jsem reklamoval, přehráli mi software a google služby. Od této chvíle se GPS chytla jedině a pouze s wifi, takže byla na cestě nepoužitelná, nedokázala se chytit ani po hodině venku. Baterie se vybíjela samovolně velmi rychle ikdyž jsem neustále z pozadí mazal běžící aplikace. Cesta do práce - 45 minut hudby na pozadí do sluchátek mě stála 20% baterie. Pak telefon prakticky bez použití, do odpoledne klesla samovolně na 44%, pak jsem telefon vypnul. I tak další den při zapnutí byla baterie na nule. Takže jak je vidět, v podstatě jde o nevyladěný software, já jsem telefon raději vrátil. Nevydržet s telefonem téměř ani do večera bez toho, že bych ho používal, to je opravdu hodně smutné. JiaYu dělá kvalitní telefony, ale tenhle nedoporučuji a ohledem na použitý software.