iGet STAR P350

• dobrá volba pro menší děti
    • pomalý, rychle se vybíjí

pro menší děti postačující telefon - první mobil, dobrý poměr cena - výkon

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Mám ho teprv týden, tak se uvidí časem. Ale zatím jsem spokojena. Mobil pro nenáročné za pár korun.
    • Při psaní zpráv jsou malá tlačítka s písmeny.
    • Někdy se zasekává.

Levný mobil, plusem jsou výměnné krytky.
    Pro nenáročné uživatele je to dobrý telefon.
    I když jsou na něho velmi negativní recenze, tak já jsem zatím spokojena, tak doufám, že to bude i nadále.

• displej bohužel moc nevydrží a praskl asi po 3měsících

má velký displej a snadno se ovládá

Konstrukce
GPRS
EDGE
Typ SIM karty
miniSIM

iGET STAR P350 iGET STAR P350 je cenově dostupný smartphone s operačním systémem Android 2.3.5 a solidní výbavou. Jedná se o smartphone společnosti iGET s řadou funkcí - fotoaparátem, internetovým prohlížečem a WiFi. S tímto smartphonem si užijete zábavu a zároveň si zavoláte, kdy potřebujete.

Stvořen pro dvě SIM karty

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem iGET STAR P350 už nemusíte. Je vybaven dvěmi sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Design a funkce

Profil přístroje iGET STAR P350 je vyveden v elegantním provedení se zaoblenými hranami. Díky tomu se skvěle drží v jakékoliv dlani. Smartphone podporuje multimediální zábavu - umožňuje fotit, přehrávat hudbu, prohlížet si obrázky, natáčet videa a nebo surfovat po internetu přes Wi-fi síť.

Klíčové vlastnosti iGET STAR P350 je vybaven 1 GHz procesorem, 256 MB operační pamětí a dotykovým 3.5" displejem, který má rozlišení 480 x 320 pixelů. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 2 Mpix a diodou, který je doplněn 0,3 Mpix foťákem v přední části. Data si můžete ukládat na 512 MB interní paměť pro multimédia s možností rozšíření o MicroSD karty (až 32 GB). Samozřejmostí je přítomnost WiFi sítě pro připojení k internetu kdekoli v dosahu WiFi a Bluetooth. Rozměry přístroje jsou 116 x 63 x 11,5 mm při hmotnosti 110 gramů. Podporovány jsou sítě o frekvencích 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz. Baterie přístroje s kapacitou 1100 mAh má dlouhou výdrž. Správu dat a aplikací řídí systém Android 2.3.5.

• mam ienom ieden
    • oblazovka se az moc otacy je na houbi ale jinak super mobyl afkt dobry na nataceny vydey idea deae tlustopde tludtopjde

nejlepsy mobyl na svete fagt hele lydy cus ahoj mejte se cs

• ideální do kapsy
    • vícero krytů
    • špatný dotyk
    • hrůzný překlad do CZ
    • výdrž baterie

Jestliže chcete koupit mobil malému dítěti u kterého nemáte jistotu, že ho nerozbije. Je tento mobil ideální.
    Pro normálního smrtelníka je ale nevyužitelný!
    Když už se náhodou po hodině čekání dostanete do SMS, tak Vás čekají další dlouhé chvíle utrpení, než vlastně napíšete svoji zprávu.
    Tento telefon mohu doporučit těm, kterým by nevadilo, že se víceméně nepřipojí přes WiFi, neboť pokud nemáte plný signál, přístup na web nečekejte. Dále by případnému majiteli nemělo vadit, že ho každý týden čeká reset ve formě továrního nastavení, aby se mu podařilo telefon vůbec odemknout.
    Já jsem ho koupil jen kvůli ceně a protože jsem si myslel, že nová značka, jako je iGet bude kvalitní.
    Bohužel, raději přejdu zpět k tlačítkové nokii, než toto.
    Absolutně NEDOPORUČUJI!

• všechno
    • má ho múj pez

mobyl je dobrí šklape jak hodzyni. je fayn

• , zakoupeno v EVA.cz

• dobrá volba pro menší děti
    • pomalý, rychle se vybíjí

pro menší děti postačující telefon - první mobil, dobrý poměr cena - výkon

• Nic, možná vzhled
    • Nepoužitelný
    • Sekal se
    • Tragická kvalita

Telefon prořízen pro 8 leté dítě. Po měsíci utrpení se sekajícím se telefonem přestaly chodit SMS. Šel pryč.

• malá interní paměť
    • jde stáhnout jenom jedna hra a potom to hlásí malá paměť
    • už bych ho nikdy nikomu nekoupil

Koupil jsem ho že je levný a zdál se že bude dobrý. Při používání jsem zjistil že jsem koupil špatně. Hlavně už jsi telefon iget nekoupím.

Mobil mi absolutně nevyhovoval. Není to ani rok, co jsem si ho pořídila a už je mimo provoz. Hned poprvý, když jsem ho zapla, nereagoval na dotek. Po chvilce se rozjel, tak jsem to ignorovala, ALE
    Připojení na wi-fi - pokud nemáte plný příjem signálu, nemáte šanci se připojit.
    Výdrž baterie- S prominutím užívat telefon, jako každý jiný (tj. občas kouknout na čas, v autobuse zapnout písničky atd.) sežere půlku baterky a ta druhá půlka se ztratí, ani nevíte jak. Zapnete na 10 minut wi-fi a baterka FUČ.
    Rychlost- Naprosto příšerná! Čekat 3 minuty na načtení 1 fotky, nebo otevření primitivní aplikace (tj. kalendář) je k zbláznění.
    Mohla bych se tu vypisovat, ale pravdou je že tenhle mobil je opravdu k ničemu. Je levný a vypadá dobře, proto ho většina lidí s radostí kupuje, ale skutek utek. Leda si ho koupit, jako ten "záložní", co je dobrý mít doma, ale na běžný užívání nedoporučuju.
    Navíc jsem zjistila, že mi přišel mobil, bez záručního listu, takže s tímhle názorem můžu jít opravdu jen do recenze a poradit, abyste si radši našetřili na lepší.

• Nic.Možná přední kamera není zas až tak zlá.A barevné kryty.
    • Všechno.

Je totálně na nic.Myslela jsem že za tu cenu bude dobrej ale ne.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Při psaní zpráv jsou malá tlačítka s písmeny.
    • Někdy se zasekává.

Levný mobil, plusem jsou výměnné krytky.
    Pro nenáročné uživatele je to dobrý telefon.

• I po vyřízení 1.reklamace se ihned objevují další závady-nenabízí to při odeslání sms a při volání možnost volby SIM,při příjmu sms již to zvukově neupozorňuje,vemi špatně se píšou sms,při přímém dotazu na pracovníka,který telefon opravoval i při několikátém posílání mejlem vůbec nikdo nereaguje,ani na stránkách výrobce,který nabízí zprostředkování servisu.

jako telefon nepoužitelný,jen přidělává starosti s vyřízením reklamací,což není vůbec jednoduché.