iGET Blackview Zeta

Dual SIM
GPS modul
FM rádio

• , zakoupeno v Electro World

• Za cenu kolem 2000kč Vám udělá naprosto stejnou službu,jako spousty telefonů za 5 x dražší cenu :-)Navíc má úžasný tenoučký design.Je to super telefon,který je za svoji cenu úžasně vybavený!
    • Už se bohužel nevyrábí a brzy se nebude moci sehnat nikde:-(
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Za ty peníze skvělý telefon. Synovi 11 let skvěle vyhovuje, dobrý dárek.
  • , zakoupeno v Expert.cz

• 8-mi jádro
    • dostatečná paměť
    • neseká se při přehrávání videí
    • rozlišení displeje
    • zatím nevím o ničem

prostě za málo peněz docela kvalitní 8-mi jádro
    vybíral jsem i podle recenzí ostatních kupujících
    zatím mám krátkou zkušenost, 1 týden,ale jsem maximálně spokojen s výrobkem.
    jeden výrobek IGET STAR P350 už doma vlastníme delší dobu a jsme rovněž spokojeni,cca 4 roky slouží bezproblémů.
    Obchod bych doporučil i ostatním-rychlá reakce obchodu a ještě rychlejší doprava.

Operační systém
Dual SIM
GPS modul
FM rádio

IGET Zeta

Novým modelem řady Blackview je iGET BLACKVIEW ZETA - velký 5" IPS displej, osmijádrový procesor, 1 GB paměti a velká 8 GB interní paměť. V základním balení navíc najdete čtyři barevné kryty, které můžete měnit dle nálady. IPS displej nabízí rozlišení 1280 x 720 bodů. Snímky můžete zachytit pomocí 8,0 MPix fotoaparátu s LED přísvitem. Nechybí technologie Bluetooth, WiFi a GPS. Předinstalován byl systém Android 4.4.2 KitKat. Telefon nabízí dva sloty pro karty SIM.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Úhlopříčka: 5"
  • Výbava: WiFi, BT, 3G, GPS, microSD slot, fotoaparát, dual SIM
  • Operační systém: Android 4.4.2
  • Frekvence procesoru: 1,4 GHz
  • Velikost operační paměti: 1 GB
  • Kapacita interní paměti: 8 GB
  • Rozlišení snímače: 8,0 Mpx/5.0 Mpx (zadní/přední)
  • Barva: černá

• více krytů
    • ochrana displaye
    • Dvě SIMky
    • "neudrží nastavení"
    • dotykový display je nepřesný
    • nespolehlivý

V sadě dostanete několik barevných krytů, což je super. Jeden vám praskne, a můžete nasadit jiný. V balení je rovnou i ochranná folie na display, což je skvělé. Pracuje celkem rychle a má dobrou paměť (za tyto peníze).
    !!ALE!!
    Dotykový display není přesný a hlavně u okraje reaguje často špatně.
    "Neudrží nastavení"!- nastavíte si třeba v profilu, že chcete mít vypnutý zvuk tlačítek, vibrace při dotyku atd... za dva dny se to SAMO přenastaví úplně jinak. A to i bez vypnutí či restartu... V budíku se mi sám od sebe přenastavil čas! A občas budík nezazvoní vůbec... (Kdybych nebyl zvyklý "automaticky" sám od sebe vstávat ještě před budíkem, mohl by to být dost průser...)
    Hodiny - několikrát se mi sami přenastavili úplně jinak... (A opět bez vypnutí nebo restartu)
    Baterie - sice má mobil funkci úsporného režimu, což znamená, že při kritickém stavu baterie upozorní a vypne energeticky náročné procesy, aby ještě nějaký čas přežil. ALE dost často se mi stalo, že jsem měl třeba baterii na 30 %, zapnul jsem třeba WIFI nebo GPS a mobil se najednou úplně vybil a vypnul. Žádné upozornění na nízkou baterii, žádné přepnutí do úsporného režimu... prostě naprostá smrt a nešel ani zapnout, abyste se mohli na vteřinu podívat kolik je hodin...
    Celkově tento mobil vůbec nedoporučuji! Dostal jsem ho v zaměstnání kvůli dvou SIMkám, takže si ho nechám, ale sám od sebe bych si po této zkušenosti v žádném případě nekoupil!!!

Velmi dobrý telefon oproti tady několika šuntům...

Kupovat.. Rozhodně! :-)

Pro běžného uživatele super telefon. Mám ho skoro dva roky a jsem spokojená.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Za ty peníze skvělý telefon. Synovi 11 let skvěle vyhovuje, dobrý dárek.
  • , zakoupeno v Expert.cz

• 8-mi jádro
    • dostatečná paměť
    • neseká se při přehrávání videí
    • rozlišení displeje
    • zatím nevím o ničem

prostě za málo peněz docela kvalitní 8-mi jádro
    vybíral jsem i podle recenzí ostatních kupujících
    zatím mám krátkou zkušenost, 1 týden,ale jsem maximálně spokojen s výrobkem.

• hd display, 8 jader rychlost,sensory,full hd video,
    • prumerna baterie, fotak za šera ale to je klasika u vsech

telefon je pomer cena vykon a nema konkurenci