iGET Blackview Eta

Android 5.1 (Lollipop)
153.6 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Expert.cz

• CENA!!!, zpracování, 4G sítě na CZ frekvencích, 4 kryty, baterie, robusní zpracování, aj.
    • fotoaparát, reproduktor, méně citlivý displej

Vzhledem k ceně velmi kvalitní a svižný telefon. 4G síte fungují naprosto bez problému, dostačující kvalitní displej, baterie. Největší výhoda právě ve 4G sítích. Hladký chod celého zařízení, bez záseků. Hardware dostačující. Robusní zpracování celého zařízení.

• , zakoupeno v CZC.cz

jednoduchy tel za rozumnou cenu, pro mé potřeby úplně dostačující

• , zakoupeno v Alza.cz

• za dobrou cenu ucházející funkce

pro dítě supr

Verze operačního systému
Android 5.1 (Lollipop)
153.6 g
Možnost paměťové karty

Chytrý telefon iGET BLACKVIEW ETA iGET přináší další zajímavý a cenově dostupný model chytrého telefonu BLACKVIEW ETA s velkým 5” HD displejem, solidním výkonem 4 jader a rychlým připojení LTE. Telefon je určen pro běžné uživatele, kteří chtějí telefon za přijatelnou cenu s dobrým výkonem a módním designem. Prostorný 5” HD IPS displej Užívejte si velký prostor pro vaše multimédia a nechte se oslnit 5” IPS displejem s HD rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, který poskytne přirozené barvy. IPS technologie displeje přináší široké pozorovací úhly, které umožňují prohlížet fotografie nebo sledovat video bez velké ztráty barevnosti obrazu při sledování displeje z vyššího pozorovacího úhlu. Základem je solidní výkon Telefon je vybaven rychlým čtyřjádrovým procesorem MT6735 s frekvencí 1 GHz a operační pamětí 1 GB. Telefon zvládne i multitasking pro více spuštěných aplikací, sledování HD videí a také rychlé přepínání aplikací. Veškou zábavu si můžete vychutnat s vysokou rychlostí 4 jader. Bleskurychlé připojení LTE Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa obrovskou rychlostí. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn. Dva fotoaparáty s vysokým rozlišením Za příjemnou cenu získáte s telefonem dva výkonné fotoaparáty. 8MP hlavní fotoaparát s LED bleskem poskytuje vždy ty nejostřejší záběry. 5MP čelní fotoaparát umožní pohodlně vytvořit ideální „selfíčko“. Stvořen pro dvě SIM karty Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem iGET už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Klíčové vlastnosti iGET BLACKVIEW ETA je vybaven dotykovým 5” IPS displejem s HD rozlišením 1280 x 720 bodů. Rychlé využívání aplikací zajistí 4jádrový procesor s frekvencí 1 GHz v kombinaci s 1 GB operační paměti. Pro systém, data a aplikace je k dispozici vestavěná paměť 8 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty. Přední kamera má rozlišení 5 MPx, zadní pak 8 MPx. Telefon podporuje připojení v mobilních sítích 2G, 3G a LTE. Samozřejmostí je připojení Bluetooth 4.0, Wi-Fi, konektor micro USB a také modul GPS. Vestavěná baterie má kapacitu 2400 mAh a telefon běží na platformě Android 5.1 Lollipop.

• výdrž baterie
    • vzhled
    • kryty v balení
    • neseká se
    • jednoduché ovládání telefonu
    • příšerný zadní fotoaparát
    • špatná viditelnost na slunci

Za tu cenu je to dobrý telefon.
    Nedoporučuji ho někomu kdo chce telefonem vyfotit hezké fotky. Fotoaparát má fakt příšerný, ale jinak je všechno okey.

• Po roce a půl používání stále dobře funguje
    • Vzhled se poměrně brzo odívá
    • Špatná funkčnost jacku - sluchátka bere v pohodě, repráky neustále vypadávají (snad problém jen konkrétního kusu)
    • Přiložená sluchátka - rozpadly se po pár použití
    • Foťák není nic extra, hlavně v noci
    • Poměrně malá baterie na můj vkus, ale den vydrží s přehledem

S telefonem jsem spokojený, až na ten jack. (Nikomu bych nedoporučil cokoliv kupovat přes pobočku Alzy ve Zlíně - velmi nepříjemný personál). Žádný závažný nedostatek nemá. Doporučuji pro ty, kteří chtějí hodně muziky za málo peněz.

• výběr ze 4 krytů
    • nerozbitnost
    • fotky jsou moc pěkné
    • po roku se začal sekat
    • fotoaparát při přiblížení není moc pěkný
    • reproduktory mají otřesný zvuk
    • baterie
    • nejde připojit k PC
    • GPS nefunguje

Mám ho už dva roky.Jsem s ním velice spokojena.Jsem nešika pořád mi padal ,ale nikdy se mi sklíčko nerozbilo až teď ,když jsem si na něj omylem sedla =D.Doporučuji telefon spíše pro děti ,ne pro dospělé.Začal se mi po roku tak divně sekat ,zapla jsem telefon ,odemkla a něco dělala najednou nešlo nic zmáčknout jen reagovali tlačítka vypnutí,zvuk, takže jsem musela vypnout telefon ale nešlo to na displeji zmáčknout ,tak jsem musela vytáhnout baterku ,po měsíci to přestalo.Teď ho mám už ty 2 roky ,pořád funguje perfektně až na to sekání.Je pravda že těmi pády se mohl poškodit ,takže je to asi spíše má chyba.

• Levný telefon
    • 4G (LTE)
    • další kryty v balení
    • nekvalitní fotoaparát
    • méně citlivá dotyková plocha
    • problém při shánění příslušenství (sklíčko, kryty, obal)

Za málo peněz - hodně funkcí.
    Ale v průběhu používání se začaly objevovat nedostatky. Někdy přeskakovala klávesnice, že psala jiná písmena.
    Zadní fotoaparát ztrácel na kvalitě, na čočce se objevovaly pruhy.
    Vydržel cca rok používání.

Nedoporucuji

• , zakoupeno v Expert.cz

• fotoaparát, reproduktor, méně citlivý displej

• LTE
    • Dual SIM
    • Poruchovost !!!
    • Menu není zcela české

Nedoporučuji ke koupi, i když se dá nový nyní pořídit už za 2 140 Kč. Mám jej od ledna 2016 za cenu 3000 Kč, v dubnu odešla základní deska, to samé se opakovalo v červnu a teď v listopadu. Na internetu jsem zjistil, proč tomu tak je - poruchovost se uvádí 24 % !!!. Takže jestli jste dítě Štěstěny, mobil si kupte a možná bude sloužit. Mně se po celou dobu užívání neúměrně hřál, občas se zapnul do testovacího módu, po druhé výměně základní desky se několikrát samovolně restartoval během telefonování nebo při nějaké spuštěné aplikaci. Při poslední poruše se v nabíječce rozžhavil natolik, že mně upekl - mechanicky poškodil plast na SIM kartě.
    Myslím, že nemá cenu šetřit na levných čínských šmejdech, které lákají svojí nízkou cenou - lepší je připlatit si za kvalitu u prověřeé značky v minimálně v nižší střední třídě. Ušetříte si nervy a čas při reklamaci. Vyplatí se chvíli "gůglit" a na internetu si zjistit poruchovost. Seriózní prodejci ji uvádějí.
    Po získaných zkušenostech bych iGET Blackview Eta Dual SIM neradil koupit nikomu. Maximálně po něm mohou sáhnout jen rodiče, jejichž děti často ztrácejí mobily, či jim je ve škole někdo krade. Při troše štěstí vydrží mobil nějaký ten týden bez poruchy a za tu cenu se ztráta či krádež snáze oželí -:)

• , zakoupeno v CZC.cz

jednoduchy tel za rozumnou cenu, pro mé potřeby úplně dostačující

• - prestal fungovat po mesici
    • - nefunkcni dotykova obrazovka po 2 mesicich
    • - neprijima vsechny hovory
    • - podprumerny fotoaparat
    • - pamet k vyuziti jen polovicni

Vubec nedoporucuju! Koupila jsem si tento mobil po novem roce, mel dobre recenze,ale je to naprosty propadak. Fotoaparat hrozny, pamet k vyuziti jen polovicni. Nekdy neprijimal hovory a po mesici se vypnul. Mesic po reklamaci prestala fungovat dotykova obrazovka, takze je nemozne psat zpravy a ovladat mobil. Po dalsi reklamaci mi poslali mobil v tom samem stavu v jakem jsem ho posilala na reklamaci. Vubec teto znacce neduveruju. Nic bych si od nich znova nekoupila!

• velikost displeje
    • ucházející fotografie
    • Android 5.1
    • neodolnost
    • reproduktor
    • špatná ovladatelnost v PC

Podle recenzí to měla být naprostá pecka, tak jsem si tento telefon vybrala. Prvních pár dní to taková pecka opravdu byla, postupem času však odchází (už po 3 týdnech) některé důležité funkce. To, že mobil má nevyvážené podsvícení už jsem si zvykla. Poslední kapkou bylo, když přehrávám z reproduktoru hudbu a připojím sluchátka, tak hraje z reproduktoru i ze sluchátek. Snad budete mít víc štěstí.