Huawei Y330

Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

Sloužil mi dva roky bez sebemenšího problému.

• , zakoupeno v i-Mobily.cz

• jednoduchost ovládání
    • nevím

v této cenové hladině je tento telefon slušně vybavený

• , zakoupeno v i-Mobily.cz

• citlivý displej
    • chybí LED dioda oznamující změškané hovory
    • vysoká váha

Myslím, že jde o poměrně povedený levný telefon s Android systémem , pouze trochu nepohodlné odemykání obrazovky - možná se dá změnit - zatím jsem to nezkoumal , co je pro mě velká nevýhoda - poměrně vysoká hmotnost - 126 gramů bude na obtíž hlavně v létě v kraťasech . Jinak Huawei překvapil - už dávno nejde o no name čínský výrobek ale docela kvalitní značku středního cenového rozpětí . Mám v něj vyšší důvěru než v ty různé české privat značky typu Sencor , Aligator , Go Clever apodobně

Konstrukce
EDGE
Typ SIM karty
miniSIM
FM rádio

Na internetu jakodoma! Buďte on-line kdykoli to potřebujete, o to se postará podpora připojení k internetu s rychlostí stahování dat až 21 Mb/s.

Displej: 4", 480*800 pix.

Operační systém:

Rozměry: 122,1*63,5*11,3 mm hmotnost 126g

Barva: černá

• dá se s ním volat
    • pomalej

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzz z z z z zzzzzzzzzzzzzzzzzz

• Telefon se vleze téměř kamkoliv (při sportu atp.)
    • Malá vnitřní paměť

Zadarmo dobrý

• Pěkný desing
    • Youtube jde skvěle
    • Dobrý pro smsky, volání, chatování apod............
    • Hodně vydrží (Hodil jsem ho na zem silou a přežil to a o beze škrábnutí !)
    • Baterie
    • Dosah wifi
    • Občas se zasekne
    • Hry na něm moc nejdou (sekají se)
    • Fotky videa (3mpx)

Pro mě dostačující mobil. Nelituji toho že jsem si ho koupil

• levný
    • dobrý android
    • pěkný desing
    • nemá blesk, který ale nepotřebuji

když vezmeme cenu, výbavu a praktičnost, je lepší než samsung galaxy S7 egde

doporučuji si koupit obal.
    má vysokou výdrž

bohužel jsem ho ztratil v autobusu

• desing
    • neseká se obraz
    • blesk
    • přední foťák
    • foťák
    • jednou za týden se sekne klávesnice

Do mobilu se vejde okolo 200 písniček a 2 hry nebo aplikace. Nejedná se o mobil na hraní, ale spíše na volání, psaní SMS či poslech muziky(ve sluchátkách). Reprák u mobilu je katastrofální.Nedoporučuji v něm přehrávat.
    Ze začátku baterie vydržela 1 den po 2 měsících se to zhoršilo. Baterie po 1 roku vydrží půl dne, od vyndání z nabíjení v 6:00(100%) až do 13:00(2%) podobně jako Huawei Y300. Po celou dobu si nesmíte s telefonem hrát.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

Sloužil mi dva roky bez sebemenšího problému.

• °Ovladatelnost
    • °Lehkost
    • °Dlouho vydrží nabitý
    • °Hezké fotky na zadní fotoaparát, jelikož přední nemá
    • °Snad jen že nemá tu přední kameru

Můj starý mobil se mi rozbil a já neměla na nový, až k nám přijel známý a vrazil mi do ruky krabičku s tímto mobilem. Skvělý pocit :)

• +Výkonný
    • +Dobrý foťák
    • -Nemá přední kameru
    • -Zahřívá se
    • -Má starý android

Tenhle telefon mám už několik roků a zatím je v celku.
    Jediné co mně na něm štve je že když jste na něm třeba 2hodiny začne se zahřívat a mně se stává že mi kvůli tomu třeba začne mravenčit ruka.Proto doporučuji koupit obal.

• Akorát padne do ruky
    • Nerozbitný a dost odolný
    • Malá pamět
    • Seká se
    • Pomalu načítá
    • Zamrzá a nejde ani restartovat
    • Neotevře většinu souborů
    • Slabá výdrž baterie

Na volání a psaní smsek stačí.
    Pro školáky prvního stupně ZŠ ideální.
    Na hrání her typu Pou dostačující, Hay Day taky zvládne, jen se musí stáhnout přes aptoide, přes Google to nejde. Paměť mobilu je katastrofa. Já mám 8G paměťovku a na ní čtyři hry. Víc stáhnout ani nejde. Prý nedostatek paměti. RAM věčně zasekaná. Po každé akci musím čistit. A taky: aplikace nereaguje, domovská stránka huawei nereaguje, Google chrom nereaguje....
    Mobil pro silný nervy.

• Pohodlný
    • dostačující
    • sdílení internetu
    • Slabá baterie (Ale to je snad u každého)
    • Chybí přední fotoaparát
    • špatné ovládání s umělými nehty
    • malé množství příslušenství k telefonu
    • odpadlo vrchní tlačítko (to se stalo i známému se stejným telefonem)

Telefon není špatný, za svou cenu splňuje požadavky, ale není to nic co bych doporučil. Telefon mi nicméně vydržel velmi dlouho a zničil jsem si ho až sám. Telefon je hodnocen jako smartphone, ale nesplňuje ani parametry. Tento produkt je vhodný pro malé školáky, kteří chtějí mít nějaký telefon a rodiče za něj nechtějí utratit 'majlant'. Telefon nezvládne některé aplikace, kvůli slabému hardware a obsahuje slabý upozorňovací systém. Telefon mé očekávání nepředčil, ale neřekl bych ani, že by zklamal. Přítelkyně měla problém s tím, že na jejím telefonu jde psát nehty, zatímco zde ne. Telefon NEDOPORUČUJI! Nyní mám objednaný Lenovo A2010.