Huawei P8 Premium Dual SIM

Dokonce i extrémně plochý telefon dokáže ohromit svým designem a Huawei P8 je toho dokonalým důkazem. Výrobce dbal na to, aby telefon dokázal ohromit po své softwarové i hardwarové stránce. Jeho celokovové tělo má velice uhlazený design, od zapuštěného fotoaparátu až po zaoblené hrany. Disponuje výkonem, se kterým si můžete užívat ty nejnáročnější hry a aplikace zcela bez sekání. Tím se může chlubit i technologie, která zajistí plynulé hovory bez přerušování. Telefon je doslova stvořený pro náruživé fotografy, jelikož se kvalitou pořizovaných snímků může srovnávat i s jednookými digitálními zrcadlovkami. Pokročilé funkce umožní kouzlení s fotkami, snímání v mnoha režimech, kreativní natáčení videí a následně i snadné sdílení. Vítejte v budoucnosti a nechte se vést modelem P8.

Vytříbený design

Telefon Huawei P8 Premium má design, který se opírá o pokročilou technologii nano lisování. Ta umožnila vytvořit bezešvý design, se kterým je telefon dokonale uhlazený a příjemný na dotyk. Telefon má celokovové tělo, skvěle se drží v každé ruce a absence ostrých hran dotváří elegantní zaoblený vzhled. Nikde nic nevyčnívá, dokonce i fotoaparát je zapuštěný tak, aby ladil s celým tělem. Ačkoli je tenký pouhých 6,4 milimetrů a velmi lehký, skvěle se s ním pracuje.

Konstrukce
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Má skvělý design.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v ocOSTRAVA

• Velmi podobný jako Iphone, ze kterého jsem přešla, takže přechod byl velmi hladký, ovládání intuitivní.
    • Cena byla nejnižší na trhu co jsem našla, dodání trochu delší, než jsem čekala, ale jinak bez problémů.
    • Platba na dobírku, u větších částek raději platím až při předání, jednou se mi stalo, že zboží neodrazilo (z jiného eshopu!).
    • Bála jsem se velkého displeje, ale je naprosto v pohodě, zvykla jsem si rychle.
    • Baterie vydrží den, nabíjím přes noc. U iPhonu jsem ke konci nabíjela i 3x denně, i přes výměnu baterie.
    • Fotoaparát - krásné čisté ostré fotky.
    • Je dobré vyhledat tipy a triky na youtube pro Huawei P8.
    • Líbí se mi funkce "knuckle" - print screen obrazovky poklepáním kloubu. Najde se spusta vychytávek.
    • Telefon je užší, vyhovuje mi pozdro, v ruce pak telefon neklouže.
    • Balení je celkem luxusní, černé pouzdro, vše zvlášť ve své krabičce, pěkné.

S telefonem Huawei P8 Premium Dual Sim jsem zatím spokojená, má vše, co od mobilu očekávám

• , zakoupeno v Electro World

Android 5.0 (Lollipop)
144 g
Možnost paměťové karty

Ohromující výkon

Jedním z velkých lákadel modelu P8 Premium je ohromující výkon srovnatelný s těmi nejlepšími telefony na trhu. Kromě spouštění náročných aplikací si můžete užít i práci s více aplikacemi bez jakéhokoliv sekání. Osmi-jádrový procesor totiž veškeré úlohy zpracuje v nejkratším možném čase. Výkon využijete nejen u pohodlného a plynulého sledování filmů a online videí ve vysokém rozlišení, ale také při jejich pořizování v maximální možné kvalitě.
Ohromující výkon

Telefon pro fotografy

Zařízení P8 Premium lze bez nadsázky označit jako telefon pro fotografy a to díky vysoce pokročilému snímači srovnatelnému s jednookými digitálními zrcadlovkami. Výsledným fotografiím nechybí plné barvy a především čistý a jemný obraz zajištěný optickým stabilizátorem obrazu. Dokonce i nezkušení uživatelé tak mohou pořizovat profesionální snímky.
Telefon pro fotografy

Široká škála fotografických funkcí

Vyspělý fotoaparát byl podpořen také pokročilými funkcemi, které lze při focení a natáčení videí používat. Můžete si užívat kreslení světlem, které je vyhledávaným nočním efektem. Dále jsou k dispozici časosběrné fotografie, ze kterých lze vytvářet videa. Milovníky selfie snímků potěší funkce pro rozpoznání obličeje, která dokáže vystihnout vaše nejatraktivnější rysy. O focení nejste ochuzení ani v nočních hodinách a to díky pokročilému blesku kombinujícímu bílé a teplé světlo.
Široká škála fotografických funkcí

Ničím nerušené volání

Výrobce se při vývoji hardwaru zaměřil i na kvalitu telefonování. Telefon disponuje technologií zajišťující plynulé a nepřerušované hovory dokonce i během rychlého pohybu. Výsledkem je o polovinu nižší počet vypadlých hovorů. Podpořeno je i rychlé internetové spojení, ať už díky funkci pro inteligentní vyhledávání dostupných bezdrátových sítí Wi-Fi, která vás připojí k té nejrychlejší síti, nebo díky vysokorychlostnímu mobilnímu připojení LTE.
Ničím nerušené volání

Proměňte svůj telefon ve dva

Dopřejte své tašce nebo kapsám prostor a odložte jeden ze svých telefonů do šuplíku. S funkcí Dual SIM budete moci své služební i soukromé číslo využívat v tomto jediném telefonu.
Proměňte svůj telefon ve dva

Klenot ve vaší dlani.

Inspirován designovými prvky ruční kožené knižní vazby. Huawei P8 je smartphone, který kombinuje čisté, estetické línie s progresivním myšlením a technologií. Krása s moudrostí, inovace s elegancí.

Jedinečný vzhled, pohodlně se drží.

Plynule tvarované a elegantní jednodílné tělo telefonu Huawei P8 je vyrobené pomocí technologie nano lisování. Výsledkem je telefon s bezešvým plastovým přijímačem signálu. Huawei P8 má vpředu na pohled téměř bezrámečkový 5,2" displej, fotoaparát je zcela zapuštěný do zadní části těla tenkého pouze 6,4 mm. Huawei P8 udržuje dokonalou rovnováhu mezi krásou a funkčností.

Pro chytřejší život.

Další generace procesoru HiSilicon Kirin 930 poskytuje zvýšený výkon s lepší energetickou efektivností. Díky použití 64bitových procesorů ve všech osmi jádrech procesoru je Huawei P8 na nové úrovni výkonnosti a rychlosti smartphonu.

Očekávejte lepší zážitky z fotografování.

Huawei P8 posouvá laťku s vůbec prvním 13 Mpix zadním fotoaparátem s čtyřbarevným (RGBW) snímačem, který pokaždé vytváří úchvatné snímky. Optická stabilizace obrazu zaručuje naprosto ostré fotografie. A díky obrazovému procesoru na úrovni profesionálních digitálních zrcadlovek DSLR jsou fotografie pořízené Huawei P8 srovnatelné s fotografiemi pořízenými pomocí profesionální jednooké digitální zrcadlovky.

Malujte obrazy svým smartphonem.

Huawei P8 je víc než jen smartphone s fotoaparátem. Umožňuje vám svobodně rozvíjet vaší tvořivost. Pomocí funkce "kreslení světlem" lze zachytit světelné stopy vznikající při pohybování baterkou či pochodní ve vzduchu. Výsledkem jsou působivé a jedinečné noční snímky. Náhled v reálném čase vám umožňuje zvolit správný čas expozice pro dokonalý snímek. Je čas dopřát vaší fantazii volnost!

Světla, kamera, akce.

Režisérský režim smartphonu P8 vám umožňuje režírovat a ovládat až tři další telefony s OS Android při natáčení videa. Při natáčení jste to vy, kdo řídí a rozhoduje. Můžete natáčet scény pomocí více kamer z různých úhlů, stejně jako profesionální filmový režisér. Můžete určit, co má každá kamera zabírat a můžete přepínat na preferované úhly záběru a to v reálném čase přímo ze smartphonu Huawei P8. Výsledkem budou profesionální filmy, které můžete okamžitě sdílet s celým světem.

Podívejte se na svět novýma očima.

S časosběrnou funkcí fotoaparátu Huawei P8 můžete svět kolem sebe prožívat zcela nově. Při časosběrném fotografování pořizujete snímky v určitých intervalech, které následně složíte dohromady a vznikne tím dynamické video, které lze zveřejnit na svých sociálních sítích.

Zkrášlete své selfie.

V režimu "beauty" můžete přednastavit Huawei P8 na fotografování vašich portrétů, na nichž se ukážete vždy v tom nejlepším světle. Fotoaparát lze nastavit tak, že zvýrazní vaše nejatraktivnější rysya naučí se rozpoznat vaši tvář, kdykoliv se objevíte v záběru.

Dokonalé snímky za všech podmínek.

Fotografická technologie u smartphonu Huawei P8 zaručuje, že každý snímek předčí vaše očekávání. Díky schopnostem fotografování za slabého osvětlení lze pořizovat jasné snímky i za šera. Blesk s dvijí barevnou teplotou využívá teplého a bílého světla z LED diodyk vytváření záblesku, který napodobuje přirozené osvětlení.

Ultrapřipojený, ultrapohodlný.

Huawei P8 využívá vlastního kovového těla a konstrukčního řešení s malými anténami Huawei a také technologie plynulého přepínání sítík zajištění stabilních a zřetelných hovorů baz ohledu na místo a rychlost pohybu. Výsledkem je o 50% méně přerušených hovorů, o 20% vyšší efektivnost spojení a 100% eliminace tzv. "smrtících úchopů. Huawei P8 inteligentně vyhodnocuje Wi-Fi sítě v dosahu a automaticky se připojuje vždy k nejlepší dostupné síti. Jestliže se nacházíte v dosahu sétě, k níž jste byli někdy dříve připojení, dokonce za vás i automaticky Wi-Fi zapne. Roaming s Huawei P8 je rovněž pohotový, snadný a rychlý. Funkce Roaming+ dodá vašemu telefonu až třikrát vyšší rychlost než jiné telefony.

Technické specifikace

Operační systém: Android™ 5.0

Procesor - počet jader: 8

Procesor: Hisilicon Kirin 935 Octa-Core processor, 4xA53 2.2GHz + 4xA53 1.5GHz Procesor - frekvence: 4×2 GHz + 4×1,5 GHz, 28 nm

Uživatelská paměť: 64 GB

Velikost RAM: 3 GB

Paměťové karty: microSD, up to 128 GB (SIM 2 slot)

Displej - uhlolpříčka [palce]: 5.2"

Displej - rozlišení [pix]: FHD Screen, 1080p (1920 x 1080), 424ppi

UMTS: 800(B6,Japan)/800(B19,Japan)/850/900/1700/1900/2100MHz

GSM 850/900/1800/1900MHz

Support NFC

GRA_UL00:

TDD LTE: B38/B39/B40/B41 (2555MHz~2655MHz)

FDD LTE:B1/B3/B4/B7

UMTS: 850/900/1700/1900/2100MHz(B8/B5/B4/B2/B1)

GSM : Main card: 850/900/1800/1900MHz

Second card:850/900/1800/1900MHz

Konektivita:

Wi-Fi 2.4GHz b/g/n with Wi-Fi Direct support

BT 4.1+LE

MicroUSB (High Speed USB)

GPS: GPS/A-GPS/Glonass/BDS(BeiDou Navigation Satellite System)

Senzory: G-Sensor, Gyroscope sensor, Ambient Light Sensor, Proximity sensor, Compass, Accelerometer

Fotoaparát: 13 Mega pixel main Camera, OIS, RBGW sensor, DSLR-level Image Signal Processor, 1080p video recording/1080p video playback; F2.0; Dual color temperature flash

8 Mega pixel front Camera

Obsah balení:
USB kabel

adaptér do sítě

pecková sluchátka

nástroj na vyjmutí nanoSIM a paměťové karty

úvodní příručky

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Má skvělý design.

elektro DVORSKÝ (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v ocOSTRAVA

• Fotoaparát - krásné čisté ostré fotky.
    • Je dobré vyhledat tipy a triky na youtube pro Huawei P8.
    • Telefon je užší, vyhovuje mi pozdro, v ruce pak telefon neklouže.
    • Balení je celkem luxusní, černé pouzdro, vše zvlášť ve své krabičce, pěkné.

• Jestli vybíráte vánoční dárky, tak těchto 5 telefonů byste si určitě měli prohlédnout detailně a mezi tyto telefony patří také Huawei P8 Premium Dual SIM.

Zobrazit video recenzi

• Dobré dílenské zpracování
    • Výborná softvérová nadstavba - žádné neodinstalovatelné zbytečnosti
    • Velké vnitřní úložiště
    • Možnost 2 SIM nebo 1 SIM + mikroSD karta
    • Slušná výdrž baterie (zatím)
    • Zoufalá podpora Huawei!!!
    • Velké "pádlo" do ruky a přitom dost tenké.
    • Nemožnost výměny baterie

Po 2 letech mi odešel Alcatel OT Idol X 6040D - diplay do 5" skvělý foťák, na 2 SIM. Bohužel trend je zvětšovat a zdražovat. Huawei P8 byl podle recenzí zřejmě nejoptimálnější alernativou k "nebožtíkovi". Zakoupil jsem ho v akci a tak poměr cena/výkon byl pro mě ještě únosný. Horší už to bylo se stažením návodu na stránkách Huawei. Při zadání daného modelu mi byl nabídnut návod k nějakému úplně jinému modelu! Takže ve mě stále hlodá podezření, zda tento model byl původně určen i pro distribuci v ČR (OS je ale český). Když jsem zavolal na horkou linku tak jsem slyšel jen spousty omluv, ale nedočkal jsem se žádného řešení (myslím, že kdybych měl možnost tu operátorku i vidět, tak by se při těch omluvách určitě i se sepnutýma rukama ukláněla, jak už je v těch zeměpisných šířkách zvykem...). Nakonec jsem si stáhnul návod k modelu na 1 SIM. Zjistit ale, které frekvence LTE tento model podporuje je téměř nemožné.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Velké interní úložiště
    • Podpora Dual SIM
    • Solidní výdrž baterie
    • Slušný fotoaparát (80%)
    • Kvalitní dílenské zpracování
    • Dobře odladěný systém
    • Výkonný HW

Kvalitní a líbivý telefon s velkou interní pamětí a podporou Dual SIM. Používám jej jako pracovní a jsem s ním max. spokojen. Telefon disponuje dobře odladěným a svižným systémem. Doposud jsem nezaznamenal žádný nedostatek, který by mě nějak omezoval.
    Doporučuji všem, kdo se poohlíží po kvalitním Dual SIM telefonu s velkou interní pamětí.

• Pěkný vzhled, velmi výkonný, výdrž baterie dle potřeby

Doporučuji tento mobil si pořídit, mobil nejen hezky vypadá ale i dobře se s ním pracuje. Prostě jsem s ním velmi spokojená, uvidíte sami, když ho vyzkoušíte na prodejně nebo si ho koupíte. Budete s ním velice spokojený.

• , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Možnosti dvou simkaret, velká paměť, rychlý, svižný. Pěkné zpracování, rychle a přesně funguje GPS.
    • Je trochu větší do dámské ruky.
    • Zatím se nepodařilo zprovoznit LTE (možná vadný kus?).

Zatím jsem velice spokojená, snad problém s LTE bude jinde než v telefonu.
    Telefon je elegantní, rychlý, splňuje všechny požadavky, které na telefon mám
    umí telefonovat,
    posílat smsky,
    funguje GPS dobře,
    velká paměť,
    možnost dvou simkaret,
    snadné nastavení,
    dobrá výdrž baterie.

• , zakoupeno v Nextcomp

• Dokonalý.... Po serii Xperií je tohle naprosto dokonalý telefon. Rychlý, skvělá výdrž...
    • Nepodporuje 5Ghz Wifi

Až na absenci 5Ghz wifi skvělý společník. Nemá problém s žádnou aplikací nebo hrou. užasné zpracování. Vypadá spíš jako klenot než jako telefon, o to více je to umocněno zaltou barevnou variantou :)

• dual sim
    • dobrý foťák
    • 8 jádro procesor
    • 3 GB Ram
    • 64 GB paměť
    • nádherný vzhled (možná nejhezčí telefon na trhu)
    • tenký, dobře se drží, neklouže
    • relativně dobrý zvuk
    • EMUi 3.1 je překvapivě docela funkční
    • neseká se, nepadá, stabilní
    • skvělý displej, skvělé zobrazovací vlastnosti. Full HD naprosto stačí
    • GPS rychle fixuje, relativně přesná
    • vysoká cena - ten dual sim stále docela drahý oproti P8
    • špatně chytá LTE. tam kde moje staré ZOPO chytalo 4G bez problému mám 3G. Těch míst, kde v Praze chytnu 4G už není tolik jako u mého minulého telefonu.

Nádherný rychlý telefon, skvělý displej, skvělý zvuk, skvělý fotoaparát, dobrá GPS, OS i paměť taky bezvadné.
    Hned jsem si na něj zvykl a oblíbil si ho.

Baterie průměrná. Den vydrží v pohodě. Dva vůbec

To LTE mě vážně mrzí. Doma jsem chytával 4G a teď mám HSPE. Alespoň v práci mi tam občas 4G naskočí.

Telefon bych určitě doporučil, ale asi by bylo rozumné si počkat, až cena trochu klesne. Přeci jen Huawei skoro za 15k není úplně při zemi.

Celkově ale povedený telefon a kdybych měl možnost měnit, neměnil bych. Aktuálně nevidím alternativu a jsem spokojený.