Huawei P7 Mini

• výdrž baterie
  • , zakoupeno v Mobil se zárukou

rychle si zvykám :)

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

• Neseká se,není potřeba restartovat,perfektní foťák.Jednoduchý na ovládání
    • NIC !!!

Vlastníme doma už druhý tento stejný mobil. Absolutně bezproblémový provoz skoro rok. Nepadají aplikace-není potřeba restart.

Konstrukce
Kalkulačka

Základní informace

Operační systém:

Android 4.3 Jelly Bean

Výhody:

Wi-Fi a LTE, GPS, BT 4.0, NFC, Emotion Lite 2.0 UI

Nevýhody:

Zatím nemá KitKat (poslední verze OS Android)

Doba hovoru (max): 720 min.

Pohotovostní režim (max): 370 hod.

Provozní frekvence: 850, 900,1800,1900, 2100 Mhz

Dle volné paměti

Vícepoložkový seznam:

Skupiny volajících:

Ano

SIM a vnitřní adresář najednou:

Způsob vyhledávání v kontaktech:

Emailový prohlížeč:

Práce s přílohami:

Automatické stahování:

Ano

• Skoro voděodolný, koupal se zapnutý 5 hodin v belíku s vodou a už hodinu po vytažení se přestal restartovat a normálně vše funguje,jenom asi 30 minut trvalo, než zmizelo zapaření fotoaparátu. (Spadnul mi do belíku z poličky,když se spustil budík)
    • vnitřní paměť oddělená na 3 části,takže stejnak problém s nedostatkem místa, jde to sice vyřešit apkou za nějakých 60 Kč, ale s tímhle mě Huawei naštval.

Telefon dobrý, kupoval jsem ho před rokem za 4 tis. Dnes už se dá najít parametrově stejný za tu cenu 4 tis, ale to koupání ve vodě mě překvapilo.

• je opravdu skvělí nemůžu si ho vynachválit
    • nic!!!!

výborný , nemám slov

• Parametry

Po zdražení o 100% by ho asi koupil jen blázen. Takže i když jsem ho chtěl, nakonec mám Xiaomi Redmi 2 Enhanced a jsem happy. Gratuluji tomu chytrolínovi, který o zdražení rozhodl.

• skvělý desing,přijatelná cena,neseká se.Všem doporučuji.Dobrý fotoaparát

Určitě doporučuji

• Krásný desing
    • Velmi kvalitní
    • Výborný foťák a zadní kamera
    • Parádní 5Mpx přední selfie kamera
    • Mnoho schopností

Vypadá to, že huawei se dostala na špičku ve svém oboru. Teď už jen se dostat na vrchol. Jsem s Huawei naprosto spokojený. Určitě si ho také hned zamilujete.. Výkon / cena / - investice = SPOKOJENOST ...

• - oba foťáky
    • - hmotnost
    • - design
    • - výkon
    • - kompromis mezi malým mobilem a 'lopatou'
    • - snadno 'vyklouzne' z ruky

Super telefon, jsem s ním spokojená. Hezky fotí a to i selfie fotky. Dobré fotky i za šera a za tmy. Videa také v pohodě. Samozřejmě nejde srovnávat s normál foťákem, ale mezi telefony je to myslím něco jako lepší průměr. Jinak je lehký, tenký, rychlý. Rozhodovala jsem se na základě recenzí a nelituji, s telefonem jsem velmi spokojena. Nebyla jsem zvyklá na Huawei design, který je v telefonu nastavený po koupi, ale pak jsem si nastavila telefon podle svého - je spousta možností jak si telefon nastavit dle svého gusta.8-)
    Vyhovuje mi na něm zatím úplně vše (po měsíci používání) a určitě doporučuji.

• Výdrž baterie 1,5 dne až 2 dny
    • Design
    • Provedení - nic nikde nevrže
    • LTE
    • Čitelnost displeje na přímém slunci by mohla být lepší

Telefon má tendenci vypínat běžící aplikace po zhasnutí obrazovky. Když mu to v nastavení "chráněných aplikací" zakážu, dělá to stále. Nejspíš vada mého kusu. Snad se to dá vyřešit přehráním softwaru.

• fotoaparát ( i přední)
    • neseká se
    • zvuk fotoaparátu, samospoušť u předního
    • telefon mám půl roku a občas mi nefunguje odemykací tlačítko

S telefonem jsem spokojená, nejsem náročný uživatel, a telefon mi vyhovuje ve všech směrech. Baterie vydrží celý den, pří aktivním používáním. Dále mi vyhovuje jack u sluchátek na boku telefonu.

• , zakoupeno v DOXA shop

• foťák (i přední)