Huawei Honor U8860

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
135 g

• Nespolehlivost, samovolně ukončuje aplikace

Raději přidat peníze a koupit lepší mobil

• , zakoupeno v Electro World

• celková velikost akorát, výborně reagující ovládání, pěkné zobrazení, svižné reakce, bezproblémové připojení k čemukoliv,
    • výborný GPS senzor
    • chybí krytka konektoru miniUSB, těžce se otevírá zadní kryt

Celkově jsem příjemně překvapen výbornou funkčností a povedeným provedením. Doporučuji začátečníkům s dotykovým ovládáním i všem náročnějším uživatelům. Nedoporučuji mládežníkům, kteří hledají něco co nepotřebují jen proto, aby telefon prohlásili za nedostatečný.

• dlouhá výdrž baterie,
    • různé možností ikon i klávesnic
    • tak akorát velikost
    • dobrý fotoaparát
    • super viditelnost na slunci (neonové barvy)
    • malá RAMka
    • záseky při hrách (zřejmě kvůli ramce),

Pro nenáročné uživatele super. Mně osobně vyhovuje i přes záseky telefonu. Doporučuji.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
135 g

Huawei Honor (U8860) je mobilní telefon s operačním systémem Android 2.3, upgradovatelný až na verzi 4, a velmi zajímavou výbavou. Základem pohodlného používání přístroje je povedený dotykový displej s úhlopříčkou 4 palce a rozlišením 480 x 854 obrazových bodů.

O svižný chod a velmi rychlou odezvu aplikací se stará procesor s frekvencí 1,4 GHz doplněný o 512 MB operační paměti, což jistě potěší každého, kdo chce mít v kapse silný stroj. Telefon disponuje vnitřní pamětí pro uživatelská data o velikosti 4 GB a lze ji dále rozšiřovat paměťovými kartami micro SD. Součástí výbavy je také fotoaparát s luxusním rozlišením 8 megapixelů, který funguje zároveň jako digitální HD kamera (1280 x 720 obrazových bodů).

Důležitým parametrem je také vestavěná GPS navigace spolu s digitálním kompasem a Google mapami.

Součástí operačního systému je hned celá řada povedených programů a služeb, ze kterých jmenujme např. internetový prohlížeč, Gmail, synchronizaci s místním počítačem i webovými službami, propracovaný kalendář, či funkci Wi-Fi hotspot pro sdílení internetu s dalšími zařízeními.

Díky přístupu ke katalogu Android Market je pak možné vybírat z dalších tisíců aplikací a her. Pro připojení sluchátek je připraven 3,5 mm jack konektor. Napájení zajišťuje Li-Ion akumulátor s kapacitou 1930 mAh, zaručující výdrž až 380 hodin v pohotovostním režimu nebo 6 hodin hovoru!

Parametry a specifikace:

Procesor:
Scorpion s frekvencí 1,4 GHz

Paměť:
Vnitřní paměť s kapacitou 4 GB, 512 MB RAM
Slot pro paměťové karty micro SD

Další vlastnosti:
GPS
FM rádio
Multimediální přehrávač hudby a videa
Prohlížeč obrázků
Funkce pro organizaci času
Kalkulačka a budík
Synchronizace s PC i webovými službami
Android Market
Internetový prohlížeč a e-mailový klient
Wi-Fi hot-spot

• Nestáhne hru větší než 10MB
    • Prohlížeč se neustále vypíná
    • Hry nejedou
    • Přehřívá se

Mám mobil dva roky prvního půl roku jel ,ale teď už nejede podle mích představ.Mobil nedoporučuji.Existují i lepší mobily za lepší cenu.

• vzhled
    • odolnost
    • fotoaparát
    • seká se
    • aplikace se vypínají
    • prodlevy
    • dlouho se zapíná/restartuje
    • nelze spustit náročnější hry/aplikace

Zhruba 2 měsíce šlapal výborně, potom se začal sekat, po 2 letech takřka nepoužitelný - nepomohlo ani obnovení továrního nastavení.

• Design
    • Výdrž baterie
    • Cena (v nějakých obchodech)
    • Seká se

Mám hrozně popraskaný displej a funguje jako kdyby nebyl popraskaný... Každý den ho mám ve škole a pujčuji ho takže se furt pouštěj jiné aplikace... a baterie je furt skoro plná :) :D DOPORUČUJI !!!!!

• -výdrž baterie
    • -odolnost
    • - pekný vzhled
    • -docela se seka
    • -512 ram

Vybrám podle recenzí v časopise stereo kde byl určen jako technologie zítřka. Na tu dobu to byl pašák a sloužil pěkně přežil nespočet pádů4" palce mi vyhovovali.

• hezký vzhled
    • velká výdrž baterie
    • odolnost (přežil zatím všechny pády)
    • seká se
    • aplikace se samy vypínají, sekají, po restartu změna k lepšímu, ale po chvíli se situace opakuje
    • nechodí smsky
    • problémy s reproduktorem
    • hodně se zahřívá
    • nejde zeslabit zvuk u foťáku
    • je naprosto nemožné něco vyhledat v internetovém prohlížeči, protože se po chvíli vypne
    • pokud z místa, kde není signál, přejdu na místo, kde je, musím ho restartovat, aby se mi načetl

Tento telefon bych nikomu NEDOPORUČILA! Ačkoli je na první pohled hezký a ze začátku nebyly znát větší problémy, už po necelém roku jsem s ním byla velice nespokojená. Každý problém musím řešit restartováním telefonu, přičemž to je opravdu jen dočasné řešení, někdy jsem byla nucena restartovat telefon i několikrát denně, aby vůbec něco fungovalo správně. Několikrát jsem s ním byla na reklamaci - praskalo mi v repráku. Také mám problém s tím, že mi nechodí smsky.
    Telefon byl prezentován jako výborný v poměru kvalita/cena. Cena je opravdu oproti ostatním smartphonům s toto výbavou přijatelná, avšak o kvalitě zde rozhodně mluvit nemůžu.

• Na to, kolikrát spadl, vypadají plast poměrně dobře.
    • Seká se, a aspoň 1 týdně se sám od seber restartuje
    • Občas mi hlásí pravidelně přicházející e-maily, občas je ignoruje
    • Stane se, že někam zmizí několik aplikací, aby se po další době (nebo neočekávaném restartu objevily)
    • Hřeje se
    • Neustále má některé z aplikací s něčím problém
    • Restart trvá opravdu dlouho - v kanceláři dost nepříjemné, když potřebuju hned někoho chytit na telefonu
    • Stane se mi i to, že nechám vytočit číslo a nic se třeba minutu neděle, mobil položím a on začne se zpožděním číslo vytáčet.

Nekupovat

• Vzhled
    • Odolnost
    • Strašně se seká
    • Sám od sebe se vypíná a zapíná
    • Přehřívá se
    • Po méně jak pěti minutách na nějaké aplikaci napíše, že aplikace přestala fungovat
    • Nevím jak ostatním mě se ale i kryt blbě odkrývá
    • Po půl roce se mi přestaly zobrazovat SMSky a Volání
    • Malá hlasitost u hudby
    • Mohla bych pokračovat dál a dál, ale většina je tady už napsaná v jiných recenzích :)

Abych to shrnula nejsem s tímto telefonem dostatečně spokojená. Ze začátku vše jelo jak mělo, ale postupem času začal "upadat".Vážně jsem čekala vyšší kvalitu telefonu i po tak (celkem) vysoké cenně. Tento produkt z mé strany rozhodně nedoporučuji :)

• +výdrž baterie a to je asi tak vše
    • mobil mám dva roky a uz jsem ho dvakrat reklamoval kvůli špatnému mikrofonu a podruhé kvůli tomu že se sám od sebe vypínal a zapínal. Taky uz ted po dvou letech nespustí skoro žádnou hru a s Facebookem a Massengerem má opravdu velký problémy.když mám zaplej například PROHLÍŽEČ tak se tak se minimalne jednou do pěti minut vypne a napise prohližeč přestal pracovat takže mobil byl dobrej asi tak pul rok co jsem si ho koupil ale pak uz nic moc.

• Fotoaparát
    • ...a další
    • Mobil mám rok a půl a hrozně se seká, když se chci připojit na wifi nefunguje

Můj názor: nekupoval bych si ten to mobil, protože se seká nevím jestli je to stářím nebo jestli si má koupit nový mobil, ale kdo ho potřebuje na telefonování nebo na něco jiného tak do doporučuji

• pěkný vzhled
    • kvalitní materiál
    • dobré fotky
    • dlouhá výdrž baterie
    • po roce a půl používání se denně seká klávesnice
    • systém často padá
    • prohlížeč spadne každých 5 minut
    • nejsou aktualizace Androidu na vyšší

Kupovala jsem mobil jako "novinku", takže za nějakých 6000. Zpětně to hodnotím jako špatnou investici, hlavně kvůli systému, co nezvládá primitivní věci. Zasekaná klávesnice je asi největší problém..