Huawei G8

Huawei G8 si zamilujete. Je příjemný na pohled i na dotek, má elegantní celokovové tělo s neotřelým zakřiveným displejem, skvělý fotoaparát se safírovou čočkou a mnoha funkcemi pro úpravu fotografií. Má také super rychlou čtečku otisků prstů s nejmodernější technologií a výdrž baterie, která vám vezme dech. Huawei G8 je opravdu chytrý smartphone, který se učí s každým vaším dotykem.

Elegance především

Tento model dostal do vínku design, který nikdy neomrzí. Je elegantní a přitom odolný. Celých 90 % jeho těla je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, který se povrchově upravuje technologií keramického pískování. Zaujme také 5,5“ Full HD displejem, který nejen že přináší dokonale živé barvy, ale díky neobvyklému zakřivení usnadňuje psaní a zvyšuje odolnost displeje vůči prasknutí a poškrábání.

Konstrukce

• Kovová konstrukce
    • 2D displej vypadá dobře
    • Super displej co se týká barev a úhlů
    • Notifikační dioda
    • Silné tvrzené sklo, nepoužívám fólii konečně poprvé :-)
    • Hezké fotky, pro mě co je zvyklý na křápy :-)
    • Videa natáčí také hezká
    • Čtečka otisku prstů
    • NFC
    • Pěkný zvuk
    • Dual SIM
    • LTE všechna pásma
    • 32GB ROM při využívání dual-sim
    • Baterie celkem vydrží cca 6 - 7 hodin velké zátěže, používám ho neustále. Potom už musím zvolnit
    • Někdy mě zlobí čtečka a odemknu až třetím pokusem
    • 5.5" mi bohužel až tak nevyhovuje
    • Docela dost tenký a kovová konstrukce klouže, hned druhý den pád a pořídil jsem obal
    • Fotoaparát vystupuje z těla, při použítí obalu se to vyrovná
    • Občas se na 2 vteřiny zasekne, ale stalo se mi asi 2x za 3 týdny neustálého používání
    • Možná by to chtělo větší baterii
    • Na to, že kdysi stál cca 11 000 Kč nejsou aktualizace na Android 6
    • Zlobí mi notifikace u Viberu, snad chyba appky, ale občas se stane, že již nejde zvuk, vibrace ani notifikace když příjde zpráva z Viberu

Po dlouhé době kdy jsem kupoval křápy :-) dokonce i jednu super napodobeninu Samsungu Note 3 z Číny, kdy nejdříve odešel reprák, potom foťák, potom tlačítko power a nafoukla se i baterie jsem si řekl, že je čas konečně něco pořádného:-)
    Důvodem proč jsem vybral tento model, vyzkoušel jsem a ohmatal takticky u kámoše, takže jsem věděl některé nevýhody, ale také věděl o výhodách:-)
    Jedinou velkou výtku mám k velikosti displeje a 5.5" je kráva. Je tenký, takže to není tak znát, ale klidně bych ho bral ve velikosti 4.8".
    Vybírál jsem mezi P8, P9 lite, Alcatel Idol 4S, Honor 7, Honor 5x a ASUS ZenFone 2 a pročetl toho mraky, sledoval videa.
    V tétu chvíli Huawei G8 stojí 7400 Kč a za tu cenu nemá konkurenci.
    Vybral jsem zrovna tento telefon, protože:
    Stejná velikost jako jiné značky, nebo rozdíl 5.2" a 5.5" je malý
    Používám dual-sim, takže jako jediný nabízek 32GB vnitřní paměti, oproti 16 je to poznat
    Má 3GB RAM
    NFC
    Čtečka
    Stál dříve 11 000 Kč, takže nyní ve slevě je stále lepší jako ti ostatní.
    Koupě nelituji a sklízí dost obdiv u lidi, kteří vyznávají samsungy, nebo iphony, takže to potěší.

Konstrukce
microSIM
Kalendář
Kalkulačka

Špičkový fotoaparát

Huawei G8 má technologicky vyspělý 13Mpx fotoaparát se safírovou čočkou, díky kterému pořídíte perfektní fotografie i za velmi špatných světelných podmínek. K dispozici budete mít také mnoho funkcí pro úpravu fotek, se kterými každý snímek vyladíte k dokonalosti.
Špičkový fotoaparát

Identifikace otiskem prstu

K probuzení telefonu vám bude stačit jeden jediný dotyk. Huawei G8 je totiž vybaven nejmodernější technologií snímání otisku prstu, díky které je odemykání dokonale bezpečné, neuvěřitelně rychlé, přesné a přitom pohodlné.
Identifikace otiskem prstu

Společník s dlouhou výdrží

Užívejte si perfektní konektivitu a výkonnější baterii, která vám umožní být na příjmu opravdu dlouhou dobu.
Společník s dlouhou výdrží

Dvojitá síla

Tento smartphone má rovnou dvě antény, které mezi sebou dokáží chytře přepínat. S touto dvojitou sílou se proto nebudete muset bát, že byste někde ztratili signál.
Dvojitá síla

Luxusní chytrý telefon Huawei G8 Dual SIM je tvořen z 90% kovem, prémiovým zpracováním přímo srší. Luxusní kovová konstrukce nadchne vás i vaší společnost.

Překrásný 5,5" IPS displej nabízí jemné Full HD (1080 x 1920 px) rozlišení, pro snadné používání bylo sklo displeje zaobleno na stranách.

Huawei G8 má ještě lepší signál, než jeho konkurence. Nabízí totiž dvojitou anténu, což znamená čisté a bezproblémové volání, surfování a textování.

Na zadní straně překrásného kovového těla mobilu Huawei G8 Dual SIM naleznete čtečku otisků prstů, ta je 2x rychlejší než konkurence, bezpečnost tedy máte pevně ve vašich rukou.

Výkonný Huawei G8 Dual SIM se jen tak ničeho nezalekne

• Hnacím motorem je výkonný osmi jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615, ten nabízí dvě sady čtyř jádrových procesorů.
  • Jedna sada je určena pro bežné používání, tedy procesor je taktován na nižší frekvenci 1,2 GHz, čímž se úsporně stará o vaší baterii. Druhý silnější procesor se zapojí ve chvíli, kdy je potřeba vysoký výkon, ten je taktovaný na frekvenci 1,5 GHz.
  • Grafický čip Adreno 405 se nezalekne žádné 3D hry či náročné aplikace, vykreslí jí vždy v plném detailu.
  • Úložiště mobilu Huawei G8 je nabízeno ve dvou variantách, tato inzerovaná varianta má kapacitu 32 GB a lze jí rozšířit o paměťové karty MicroSD. Prostoru pro vaše data je tedy více než dost.
  • Nikdy nezmeškejte žádný moment
  • Fotoaparát je základním stavebním kamenem každého chytrého telefonu, nový Huawei G8 nabízí špičkový 13 Mpx snímač, který má špičkový režim pro focení za nízkého osvětlení, vaše fotky tedy budou vypadat vždy perfektně. Přisvícení je realizováno dvojicí LE diod.
  • Pokročilé funkce HDR, Panorama, detekce úsměvu, nejsou pro Huawei G8 Dual SIM žádný problém. Špičkový fotoaparát v mobilu nabízí také natáčení videa ve vysoké kvalitě Full HD.
  • Přední selfie kamera dosahuje na 5 Mpx rozlišení, vaše selfie tedy budou vždy skvělá.
  • Sdílejte své zážitky pomocí sociálních sítí, využívejte nejrychlejší internet 4G/LTE. Připojte se k internetu pomocí WiFi, všechno je možné.
  • Pomocí Bluetooth můžete připojit své příslušenství či chytré hodinky.
  • Navigujte s grácií, využívejte integrovaný GPS modul, který vás dovede vždy na správné místo. Můžete jej využít i s asistencí datového připojení.

Dokumenty

• Hezký vzhled
    • Rozlišení displeje
    • Viditelnost na slunci
    • Velikost
    • Snad jen malá výdrž baterie

Dle mého názoru je to jeden z nejlepších mobilů ve své třídě od značky Huawei.

• Huawei G8 Battery
    • Battery not good

people are saying that Huawei battery timing is not good for their whole range and specifically for G8. but i am using the phone for a month now and every thing is working fine. usually android battery timing is one day, if they are spending your whole day than its good enough what else you want. the site http://youmobile.com.pk recomended me this phone and i bought it and its working fine up till know and hope it will work fine in future too.

Ještě jsem ho pořádně neotestovala

• provedení

• Má LTE
    • Patří mezi těžší

Dostala jsem jej jako dárek k narozeninám (mám ho už přes rok). Do té doby jsem měla jen malé telefony, které sedly do ruky, takže mě děsila jeho velikost. Nakonec jsem se jej naučila pořádně ovládat a držet v ruce, už mi to ani nepřijde. Od menších telefonů to byl skok a proto si teď užívám, když si můžu pohodlně přečíst zprávy, e-maily... :) Nevýhodou ohledně velikosti je to, že se nevleze moc pohodlně do kapsy. Ale to už neřeším. Jinak s baterkou problém nemám, bývám tak půl dne na internetu, občas pár hovorů...a vydrží cca 2,5 - 3 dny.

• skvela cena velikost
    • nechapu kdyz chci variaci v bile barve proc je zadni strana zlata a ne bila? pusobi to kycovite

az na ten odlisny zadni kryt je super docela me to u tohodle typu mrzi huawei je dost dobra znacka a myslim ze nemate za potrebi si to takhle kazit

• pomer cena/kvalita
    • 3 gb ram
    • 32 gb pamať
    • dve antény - lepší signál
    • slušný foťák
    • čtečka otisku prstu
    • baterka s výdržou dva dny
    • bez gyroskopu
    • zlé ovládanie jednou rukou
    • fotky za šera a večer
    • čtečka mohla byť na lepšom mieste
    • aktualizácie zo strany T-mobile nulové (neni chyba mobilu)

Dobrý telefón za dobrú cenu.

• - kvalita fotoaparátu
    • - plynulost grafické nadstavby
    • - celkový výkon telefonu
    • - čtečka otisku prstů
    • - zpracování telefonu
    • - velikost (telefon je opravdu velký )
    • - s tím související nepraktičnost přistroje
    • - výdrž baterie

Telefon je po všech směrech vynikající. Upřednostnil bych perfektní chod dobře optimalizované grafické nadstavby, takže horory se sekajícím touchwizem, jako u mistrů ze Samsungu nečekejte. Zpracování telefonu je špičkové urovni.

Za asi jedinou nevýhodu a zároveň i asi výhodu pro určité tipy zákazníku považuji velikost tohoto telefonu. S 5,5 palcovým dispejem a jeho rozměry je telefon opravdu už nějaký kousek...

Výdrž baterie je průměrná. Je to jednodenní telefon, ale zrovna u tohoto telefonu jsem čekal alespon den a půl až dva..

• + design
    • + krásné fotky
    • + velká paměť - nehlásí se vám, že se aplikace nevejdou
    • + neseká se, vše funguje
    • + čtečka otisku prstu
    • + praktické rozmístění ikon
    • + velikost - chtěla jsem velký kvůli práci
    • + dá se sehnat držák na suchý zip na ruku a v pohodě s tím běhám:)
    • + baterka
    • Pokud používáte aplikace apod., fotíte, mobil je v akci často, je třeba každý den nabíjet. Takže větší výdrž baterie by byla vítána.
    • U čtečky otisku prstu - pozor na dlouhé nehty dámy, nemusíte se napoprvé do toho čtverečku bříškem prstu trefit. Ale vždy se dá i vyťukat rychle heslo, pokud nebudete mít trpělivost.

Mobil mám skoro 2 měsíce. Je pravda, že proti krámu Sony Experia bude asi vynikající kdejaký mobil..(Sony no more.)Tudíž má recenze je asi víc nadšená než od někoho, kdo měl kvalitní mobily a je expert.

I vzhledem k ceně si myslím, že Huawei může bez rozpaků konkurovat iphonu i Samsungu. Je velmi kvalitní, tak proč vyhazovat peníze jen za jméno.
    Možná má tedy Samsung o něco lepší fotoaparát podleinfo ohledně výbavy, ale ty fotky z huawei se líbí ostatním a neslyšela jsem, že by byly nekvalitní.

Jsem z mobilu nadšená a rozhodně koupi doporučuji.

• Super vzhled
    • Kovová konstrukce
    • 2D displej vypadá dobře
    • Super displej co se týká barev a úhlů
    • Notifikační dioda
    • Silné tvrzené sklo, nepoužívám fólii konečně poprvé :-)
    • Hezké fotky, pro mě co je zvyklý na křápy :-)
    • Videa natáčí také hezká
    • 5.5" mi bohužel až tak nevyhovuje
    • Fotoaparát vystupuje z těla, při použítí obalu se to vyrovná
    • Možná by to chtělo větší baterii
    • Na to, že kdysi stál cca 11 000 Kč nejsou aktualizace na Android 6

V tétu chvíli Huawei G8 stojí 7400 Kč a za tu cenu nemá konkurenci.
    Vybral jsem zrovna tento telefon, protože:
    Stejná velikost jako jiné značky, nebo rozdíl 5.2" a 5.5" je malý
    Má 3GB RAM
    NFC
    Čtečka
    Stál dříve 11 000 Kč, takže nyní ve slevě je stále lepší jako ti ostatní.