Huawei G630

FM rádio

• kvalita za nízkou cenu
    • větší hmotnost,baterie na pevno
  • , zakoupeno v DOXA shop

Mám mobil krátce, ale prozatím jsem velmi spokojena a nenacházím žádnou výtku.

• vse

EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Ultra-velký smartphone s nadčasovou elegancí a velkou 5" obrazovkou; čistý design, jedinečné detaily a panoramatický rozhled; 8 MPix fotoaparát, 1 GB RAM, 4 GB interní paměť, microSD slot (až 32 GB karty), čtyřjádrový procesor 1,2 GHz; konektory: microUSB; komunikace: bluetooth, Wi-Fi, GPS modul; platforma Android 4.3 Jelly Bean.

HUAWEI Ascend G630

Nápadná obrazovka

Rozšiřte si svůj společenský prostor s jasným 5" IPS displejem s HD rozlišením

Pozoruhodně tenký

Zapůsobte na vaše přátele designem tenkým jen 8,1 mm

Fotky, které budete chtít sdílet

Zachycujte pestrobarevné zážitky s 8MPx zadním fotoaparátem a velkou světelností F2.0

Jednoduše ho budete mít rádi

Plynulý chod kdekoliv na cestách díky rozhraní Emotion UI a OS Android 4.3

Čtyřjádrový procesor 1,2 GHz

Single-SIM

• Velikost: 143 × 71,7 × 8,1 mm, 165 g
  • Displej: TFT IPS, 5" (1280 × 720 px), dotykový: kapacitní
  • Fotoaparát: 8 Mpx (3 264 × 2 488), LED dioda, autofocus, video: ano (1 920 × 1 080 px, 30 FPS)
  • Paměť: RAM: 1 GB, vnitřní paměť: 8 GB, paměťové karty: microSDHC
  • Datové funkce: HSPA: 42 / 5,76 Mb/s, LTE: ne, Wi-Fi: 802.11b/g/n, Bluetooth: 4.0 (A2DP), NFC: ne
  • Operační systém: Android 4.3
  • Navigace: GPS/A-GPS, Google Mapy, elektronický kompas
  • Akumulátor a výdrž: 2000 mAh, pohotovostní doba: 600 hodin

Ultra-velký smartphone Huawei Ascend G630

Pořiďte si velký smartphone Huawei Ascend G630 s nadčasovou elegancí a velkou 5" HD obrazovkou. Smartphone Vám dodá čistý design, přinese jedinečné detaily a panoramatický rozhled. Super-rychlý čtyřjádrový procesor dodá svižný chod.

Multimediální využití

S přístrojem můžete sledovat videoklipy, hrát hry, poslouchat hudbu, cestovat s GPS navigací, brouzdat po internetu, komunikovat přes sociální sítě, prohlížet oblíbená videa z YouTube a stahovat si do telefonu další hudbu a hry.

Skvělé fotografie 8Mpix fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje zachytit každou chvilku i za horších světelných podmínek. Potěšte sebe a své blízké pěknou fotografií, která bude ostrá díky automatickému zaostřování. S Huawei Ascend G630 již nikdy nebudete na žádné fotografii chybět.

Vysoká konektivita a komunikace

Z bohaté konektorové výbavy telefon poskytuje standardní microUSB port s funkcí OTG pro připojení k nabíječce nebo kabelu k počítači, ale s využitím OTG kabelu i pro připojení flashdisku. Přístroj je vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení ke kompatibilním zařízením a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Pokud chcete někam odcestovat, neváhejte použít navigaci.

Klíčové vlastnosti

Huawei Ascend G630 je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz a 1 GB pamětí RAM, což slibuje vysokou rychlost a svižný chod. Jedinečný 5" displej telefonu s vysokým rozlišením 1280 x 720 bodů nabízí ostré a reálné barvy. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti, kterou lze rozšířit přes microSD slot (až 32 GB karty). Přístroj komunikuje v sítích GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz a WCDMA 900/ 2100 MHz. Správu aplikací a systému poskytuje platforma Android 4.3 Jelly Bean. Rozměry činí 143 x 71,7 x 7,8 mm a hmotnost dosahuje 165 gramů.

Technické parametry

• Hmotnost [g]: 165

Displej

• Typ displeje: TFT IPS
  • Velikost displeje [palce]: 5
  • Rozlišení displeje [pixel]: 1280 x 720 (HD)

Data

Technické parametry:

• Hmotnost [g]: 160
  • Rozměry [mm]: 143 × 71,7 × 8,1
  • Operační systém - typ: Google Android
  • Operační systém - verze: Android 4.3 (Jelly Bean)
  • Uživatelské rozhraní: Huawei Emotion UI 2.0 Lite
  • Klávesnice QWERTZ/QWERTY: Ne
  • Procesor - frekvence [MHz]: 1200
  • Procesor - počet jader [počet]: 4
  • Procesor/čipová sada - typ: Qualcomm MSM8212
  • Displej hlavní - úhlopříčka [palce]: 5
  • Displej hlavní - rozlišení [pix]: 1280 × 720 (WXGA/HD 720 16:9)
  • Displej hlavní - další parametry: IPS LCD
  • Dotykový displej - technologie: Kapacitní (capacitive)
  • Paměť RAM [MB]: 1024
  • Bluetooth - specifikace: EDR

A2DP - streamování hudby přes BT: Ano

• Wi-Fi: Ano
  • Wi-Fi - specifikace: 802.11 b/g/n
  • Senzory (čidla): Čidlo gravitace, čidlo zrychlení, čidlo vzdálenosti a světelné čidlo, čidlo okolního světla, kompas
  • Baterie - typ: Li-Pol

SIM - typ: Micro SIM

• Fotoaparát - rozlišení [Mpix]: 8
  • Fotoaparát hlavní: 8 Mpix, AF, LED blesk, video světlo
  • Fotoaparát vedlejší: 1 Mpix
  • Záznam videa - max. rozlišení: Full HD 1080 (1920×1080, ~2,1 Mpix)
  • Přehrávání hudby: MP3, AAC
  • FM rádio (přijímač): Ano
  • GPS nebo A-GPS: Ano
  • Navigace: GPS / A-GPS / GLONASS
  • Provozní frekvence sítí 2G [MHz]: 850 / 900 / 1800 / 1900
  • Provozní frekvence sítí 3G [MHz]: 1900 / 2100
  • Přenos dat: GPRS, EDGE, UMTS, Wi-Fi
  • Rychlost 3G DL (stahování dat v sítích 3G) max. [Mbit/s]: 42 Mbit/s (HSPA+ downlink, DC)
  • Rychlost 3G UL (odesílání dat v sítích 3G) max. [Mbit/s]: 5,76 Mbit/s (HSUPA)
  • Přenos zpráv: SMS, MMS, Email, Push Mail, IM
  • E-mail: Ano

Online paměť: 20 GB BitcasaTM infinite DriveTM mit Auto-Upload Funktion für Fotos und Videos (kostenfrei und zeitlich unbegrenzt)

Obsah balení:

Telefon (včetně baterie), nabíječka, USB kabel, stereosluchátka

• Foťák - fotky z něho
    • Výkon - Ani jednou se mě nezasekl
    • Výdrž baterie
    • Zvuk z reproduktorů
    • Dobrý displej (Bohužel na Amoled nemá ;)
    • Dobré zpracování - když mi spadl na beton tak to přežil
    • Starší Android který nejde aktualizovat
    • Trochu větší než jsem očekával
    • Video je jen v HD, u některých telefonů to ještě překousnu (třeba u S3 mini), ale u tohoto mobilu je ta kvalita hodně špatná...

Je to hodně dobrý telefon střední třídy, myslím si, že by i teď krásně posloužil ;) Ale dnes by moc mezi konkurencí nevydržel... Funguje jak má a nezasekává se, kromě toho že nejde aktualizovat android a hroznou kvalitou videa bych ho doporučil ;)

• - špatná kvalita fotografií
    • - seká se
    • - baterka nejde vyndat
    • - malá paměť

Tento telefon mám 2 roky a už asi 54587x jsem měla chuť hodit s ním o zeď. Neustále se seká.. Než se načte nějaká stránka nebo aplikace, tak usnu.. Fotoaparát se občas sám od sebe zavře po vyfocení fotky a fotka se ani neuloží.. A o kvalitě fotek ani nemluvě - pokud byste chtěli zachytit například barvu trička, nemáte šanci - foťák si dělá barvy jaký chce... A toho místa v telefonu - možná tak na 3-4 aplikace o velikosti 30MB. V telefonu jsou naprosto zbytečné aplikace, které ani nejdou odinstalovat... Když jsou někam na diskotéku, kde je hodně lidí, modlím se, aby mi ho někdo ukradl a já ho už nikdy nenašla. NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!

• Hezký design
    • Celkem dobře fotí
    • Seká se
    • Během půl roku nefunguje nabíječka
    • Stále mi ukazuje, že je nedostatek místa na uložišti a tím pádem nejdou vůbec stahovat aplikace. Když už se stáhnout, tak časem nejdou aktualizovat.
    • Když otevřu nějaku aplikaci, stává se mi, že celkem často mi z ničeho nic aplikace vypne.
    • Nakakuje mi zpráva, že mám plnou kapacitu sms zpráv...a to i když jsem většinu vymazala :-/

Raději nedoporučuji

• 8mpx fotoaparát
    • 5'palců
    • malá paměť
    • moc dlouho baterie nevydrží
    • těžká váha

Ze začátku jsem s tím mobilem byla velmi spokojená, teď bych si ho už po druhé nekoupila.

• -není mu skoro co vytknout
    • -vydrž baterky
    • -foťák
    • -menší paměť
    • -není aktualizace na android

Pro normální využívaní naprosto vyhovující. Jeho poměr cena a výkon naprosto odpovídá, jsem s ním spokojený a doporučil bych ho i ostatním. Hledal sem za normální cenu mobil, který by odpovídal mým požadavkům a tento model mi vyšel jako nejlíp hodnocený. Jeho používaní je jednoduché a dokáže ho ovládat snad každý.

• -Hodně dobrý foťák. Naprostá spokojenost, akorát mi vadí automatické zaostřování, např. u videí.
    • -Barvy naprosto fantastické!
    • -Jsem ráda, že je baterie napevno přidělaná.
    • -Méně paměti než v ostatních podobných telefonech.
    • -Velká váha
    • -Po 9 měsích jsem mobil poslala na opravu, protože se objevila chyba v interním úložisti, momentálně čekám, až mi ho pošlou zpět.

Pokud méně fotíte, nemáme milion nainstalovaných aplikací, rozhodně bych koupila. Jak jsem psala, hodně dobře mě překvapil fotoaparát. Za mě na 80% doporučuji!!

• kvalita za nízkou cenu
    • větší hmotnost,baterie na pevno
  • , zakoupeno v DOXA shop

Mám mobil krátce, ale prozatím jsem velmi spokojena a nenacházím žádnou výtku.

• 5 displej.
    • 1 gb ram.
    • Velmy solidní fotoaparát jak přední tak i zadní.
    • Sedne skvělé do ruky.
    • Kvalitní konstrukce.
    • Zvládá i náročnější hry.
    • To je tak asi všechno!
    • NFC.
    • Výdrž baterije.
    • Displej a jeho mdlé barevné podání!!!
    • Velmy malá hlasitost vyzvánění a všech tonů a to i když je vše nastavené na plno!!!To samé i ve sluchátkách!!!
    • Většině mi telefon blbl nešel zapnout-furt nějáká hláška android error a vykřičník mi to zobrazovaloŠpatné počítání znaků v sms správě napsal jsem ani né jednu sms ku a už mi to počítalo jako druhou sms sku!!!
    • Většině mi svévolně nezvonil budík i když byl nastavený!!!

Tento telefon už nikdy více ani tuto značku huawei!To už je muj druhý huawei a vždycky stejné problémy!!!RADĚJI JSEM HO PO ASI TŘECH MĚSÍCÍCH PRODAL A KOUPIL JSEM SI JEN O NĚCO DRAŠŠÍ SAMSUNG GALAXY S 3 NEO A MÁM UŽ TET KLID A ROZDÍLY JSOU ŮPLNĚ VE VŠEM OPROTI SAMSUNGU MŮŽE JÍT HUAWEI DO....!LEPŠÍ SI PŘIPLATTE A KUPTE SI NĚCO LEPŠÍHO NEŽ TENTO HUAWEI ALE TO JE UŽ NA ROZHODNUTÍ KAŽDÉHO Z VÁS.

• -cena
    • -rychle se vybíjí, nevydrží ani jeden den
    • -pořád se mi přepíná tapeta (když vypnu nějakou větší aplikaci, fotka se mi rozostří a celkově zdeformuje)
    • -HD displej - úplně příšerný, barvy nejsou vůbec jasné, ale takové mdlé
    • -málo paměti, nemožnost přesunout aplikace na SD kartu (teda zatím jsem na to nepřišla, jestli to jde) a to mám mobil přes rok

Mobil už bych si nekoupila