HTC Google G1

• WIFI
    • GPS navigace
    • 5-ti řádková QWERTY klávesnice
    • LED dioda

Naprosto skvělý telefon z operačním systémem Android, který je velmi intuitivní a chytrý pro uživatele. Do systému si můžete stahovat aplikace zdarma z Android Marketu, bez nutnosti zapínat PC.Android úplně převálcoval OS Microsoft Windows Mobile a nedá se s ním proto srovnávat. Mobil disponuje velkým dotykovým displayem a výsuvnou 5-ti řádkovou QWERTY klávesnicí, na které se píší textové zprávy SMS pohodlně a rychle. Telefon má WIFI kartu a je tudíž připojitelný k jakékoliv bezdrátové síti (zároveň může využívat i sítě 3G). Určitě oceníte i technologii GPS, se kterou můžete využívat navigaci v automobilu zdarma, spojením se satelity ve vesmíru. Veškeré informace se z telefonu (kontakty, kalendář apod.) se zálohují online na Váš účet u google, což je taky velice příjemné. Tento přístroj ne opravdu jednička a mohu ho všem jenom doporučit!!

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

HTC Dream G1 Black TM gsm tel. BrandingT-Mobile G1 (HTC Dream) je první telefon se systémem Android od Googlu, který funguje na bázi open source. Samotný přístroj, v prodeji jako T-Mobile G1 (HTC Dream), je komunikátor s velkým dotykovým displejem a výsuvnou klávesnicí QWERTY zaměřený na internetové služby.Android představuje nejnovější přírůstek do rodiny operačních systémů pro mobilní zařízení a proto přináší nové funkce a přístupy, než jsme byli doposavad zvyklí na poli ostatních mobilních operačních systémů. Oproti ostaním je vyvíjen jako Open Source projekt, což přinásí široké pole působnosti komukoli kdo má zájem o vývoj aplikací. Aplikace se instalují do přístroje bezdrátově prostřednictvím aplikace market.Obsah balení:přístrojsíťová nabíječkabaterieUSB datový kabeljednodílné stereofoní handsfree paměťová karta 2GBpouzdronávod a CD

dobré

• Android mobil je skvělý v tom že se dá aktulizovat na Android 4.1, skvělý wighet jsem s tím spokojený :)
    • trošku musím mačkat na Querty klávesnici , ale je to jinak ok ! :) Dostán v Anglickém jazyce a česky tam není musí se stáhnout

Doporučují tedy pokud mají ještě k dispozici na e-Shopu ,
    Zkušenosti s tím mám takže se ovladá skvěle , animace , facebook , wifi a podobné . Hudba na ploše je skvělá , především mně překvapil regular výkonosti můžete tam dát na plochu až deset zdrojů napřiklad Bluetooh , datové přípojení , wifi , tichý režim , ... , a mnoho dalšího ., Androdi 2.3.6 se může aktulizovat na androdi 4.1. , je v bílem nebo černém provedení .

• Design
    • Výdrž baterie
    • Fotoaparát
    • Mobil má vše na co si vzpomenete
    • Ještě kvalitnější displej než jsem čekal
    • Nemá 3.5 jack na sluchátka,takže bez redukce nic.
    • Redukce se nedá nikde koupit :D

• Volá a odesílá sms
    • Krátká výdrž baterie
    • Špatné podsvícení klávesnice
    • Špatná softwarová výbava
    • Špatně se pracuje se soubory
    • Závislost na Google a internetu
    • Špatně fungující připojení k PC
    • Nekvalitní fotoaparát
    • Velká váha
    • Špatně dosedává display na klávesnici
    • Špatný design
    • Display snadno praská
    • Plasty se snadno třepí

Tento telefon jsem nafasoval v práci za odměnu.

G1 jsem vlastni asi 6 měsíců a řeknu vám, že mě Google docela zklamal. Tento telefon už nikdy více. Nyní jsem viděl tento telefon už za 2500 použitý, ta cena je zaslouženě.

• - dají se tam nahrát různé programy , všechno na co si jen vzpomenete ;)
    • - bluetooth :(

Skvělí telefon , je sice veliký a celkem i těžký , ale dobře se na něm píše a skvěle reaguje na dotek . Už bych neměnila . :)

• Vynikající mobil v kterém najdete na co si vzpomenete. :) je tu uplně všechno
    • ještě jsem se nenaučil posílat média přes Bluetooth :/

Doporučuji.Mobil je elegantní,kvalitní :)

• Operační systém Android
    • WIFI