HTC Desire C

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
100 g
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v Mobil se zárukou

• přžehřívá se, zasekává se, sám se vypíná, nebyl v češtině

věřím, že pokud zakoupíte mobil z české distribuce ze spolehlivého e-shopu, ne z www.mobilsezarukou.cz, může být tento telefon v pořádku a bez potíží, já narazila na špatný obchod, hlavně pozor, na stránkách často neuvedou nebo uvedou a malým písmem, jestli je telefon v češtině...tento nebyl, což jsem neřešila a češtinu si nahrála, pokud by se nepřidali další problémy, byla bych spokojená.

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

bbv

• , zakoupeno v GSM-Market.cz

• tovární značka
    • rozměry
    • výbava

Osobní přesvědčení

Velmi příjemné zkušenosti

Používáním produktu jsem o krok blíže cyklistickému světu

N°1

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
100 g

Konstrukce telefonu: dotykový
Systém telefonu: Android 4.0
Typ procesoru: Qualcomm
Interní paměť : 4 GB
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD; microSDHC
GPS: ANO
HSCSD/HSDPA: ANO
EDGE: ANO
WiFi: ANO
Integrovaný fotoaparát : ANO
Rozlišení fotoaparátu : 2592 x 1944 (5 Mpx)
Integrovaný blesk/přisvětlení: NE
Typ Sim karty: miniSim

Provedení výrobku: bílá barva

HTC Desire C

operační systém Android 4 (IceCream Sandwich) + nadstavba Sense 4
procesor Snapdragon S1 (600 MHz)
3,5 palcový displej s rozlišením 320 × 480 bodů
4 GB interní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karty
5 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením
vylepšená kvalita zvuku pomocí Beats Audio

Díky HTC Desire C se lehce připojíte k zábavě. Lehký a naprosto spolehlivý, navržený tak, abyste se neustále bavili a současně byli online. Seznamte se s kompaktním smartphonem, který je přátelský, připojený a plný zábavy.

Zaznamenávejte, sdílejte a ukládejte více
Zaznamenávejte, sdílejte a ukládejte více Prostřednictvím 5MPx fotoaparátu vám HTC Desire C umožní zachytit každou zábavnou i překrásnou chvilku. Jeho obrovská 25GB složka Dropbox vám poté umožní všechny fotografie uložit, abyste je měli u sebe, ať jste kdekoli. A pokud si je prostě nemůžete nechat pro sebe, můžete se o ně okamžitě podělit se všemi vašimi přáteli a kolegy díky okamžitému odesílání do sociálních sítí.

Zůstaňte aktivní online a vstupujte do světa aplikací
Zůstaňte aktivní online a vstupujte do světa aplikací HTC Desire C je dostatečně kompaktní, aby se pohodlně vešel do vaší kapsy, proto je dokonalým společníkem pro ty, kdo žijí v pohybu. Jeho velká 3,5” HVGA obrazovka umožňuje rychlé brouzdání jako na stolním počítači. A s Google Play máte přístup k celému světu aplikací Android pouhým klepnutím na tlačítko.

Bavte se skvěle a všude
Bavte se skvěle a všude Sledujte filmy, YouTube a poslouchejte všechny vaše oblíbené skladby s Beats Audio™ vyladěným tak, aby vám poskytl zvuk v autentické studiové kvalitě. Ale pokud se chcete náruživěji věnovat hrám a prohlížení fotografií a videí, pak vám 3,5” obrazovka poskytne přesně to, co hledáte.

Procesor a paměť

Paměť
Celková paměť: 4 GB
RAM: 512 MB

Slot pro rozšíření
paměťová karta microSD™ (kompatibilní s SD 2.0)

Síť

3,5 mm stereo audio jack
NFC3 (pouze verze NFC)
Bluetooth® 4.0
Wi-Fi®: IEEE 802.11b/g/n
Standardní micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)

Vylepšení zvuku
Beats Audio™

Multimedia
Podporované formáty audia:
Přehrávání: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
Záznam: .amr

Podporované formáty videa:
Přehrávání: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP and MP3), .xvid (MP4 ASP, MP3)
Záznam: .mp4

EAN: 4710937380262

Záruční doba: 24 měsíců

• neseká se !
    • nemá přední fotak !

cxnb vxdhvjbdshgfzdbxshfvgahvfgbsvfvgsdscdgsacdaghecfzfvasgvxdahdgvadvshavfhf4565564sef5e4tge4rt8g4v54gd5v156s4g8e6rtg7reg4s8f54se53f1ds21sd2fgesrtge

• Vzhled
    • Akorát do ruky
    • Dostatečný pro nenáročné uživatele a děti
    • Po době se začíná sekat
    • Tapeta se nedá stlačit na displej
    • Pomalé odesílání zpráv
    • Při nabíjení nelze přijmout hovor
    • Slabý foťák
    • Seká se při spouštění aplikací
    • Sám se vypíná

Mobil mám přes dva roky a do těch dvou let jsem na něj nenechal dopustit. Pak mi to ale dal pěkně sežrat: začal se hrozně sekat, nedalo se na něm skoro nic dělat, rychle se vybíjel, sám od sebe se vypínal.
    Jinak pro děti nebo nenáročné uživatele klidně, ale pro pokročilejší ani náhodou.

• Fotoaparát
    • Beats Audio
    • Reproduktor
    • Výkon
    • Dělá si co chce
    • Seká se
    • Občas vůbec nejde, nereaguje, vypíná se
    • Nemá blesk
    • Nemá přední kameru
    • Rozlišení
    • HTC Sense
    • Od začátku nespokojenost

Normální používání žádné stažené aplikace nebo hry. Připojení k internetu nepoužívám

Telefon mám dva roky a stále drží, ale posledních půl roku se seká. To může být způsobeno tím, že mě spadnul do oleje a několikrát do vody. Před rokem bych telefon doporučil, dnes již ne .

• Cena odpovídá kvalitě
    • Výdrž baterie až dva dny
    • Téměř nerozbitný
    • Pěkný vzhled
    • Krásně se vejde do kapsy
    • Dnes již starý android
    • Některé aplikace se sekají
    • Občas trvá načítání aplikací dlouho
    • Nemá blesk
    • Nemá Přední kameru

Mobil jsem koupila před třemi lety a byla jsem z něj nadšená, cena odpovídala kvalitě. Dnes je ale již zastaralý, nejdou na něj nové aplikace a některé se velmi sekají, proto kupuji nový. Mobil bych spíše doporučila pro méně náročné zákazníky, nebo pro děti, které potřebují nerozbitný a fungující mobil a nechtějí mobil s tlačítky. Ovšem dospívající dívky pozor-nemá přední kameru na selfie!

• Celkem odolný
    • Design
    • Protiskluzový zadní kryt
    • Uživatelské prostředí a přehlednost
    • Malé rozměry - vejde se do kapsy
    • Nemusí se ořezávat simka
    • Po delší době se začne sekat
    • Fotoaparát -v porovnání s jinými mobily za stejnou cenu v něm není nic vidět
    • Tichý reproduktor pro přehrávání hudby
    • RAM by mohla být větší

Tenhle mobil mám jako svůj první už dva roky. Vybrala jsem si ho hlavně kvůli ceně, designu a velikosti. Nejdřív jsem byla nadšená, nesekal se, mohla jsem stahovat jakékoli aplikace a všechno fungovalo, jen něco se načítalo pomaleji. Asi po roce se začal zpomalovat-hlavně aplikace a hry. Potom už mi trvalo spustit hru, která předtím trvala spustit 20 vteřin, asi pět minut a stejně jsem si nic nezahrála, protože se pořád příšerně sekala. Ani vymazání většiny aplikací nepomohlo.
    Po krátké době od koupení mi nešel přijmout hovor, když byl mobil na nabíječce - když jsem se o to pokusila, sám od sebe se vypnul a sekl a musela jsem počkat, než se vzpamatuje, zapnout ho a pak zavolat zpátky - celkem tak 5 minut zdržení.
    Také pokaždé, když jsem ho vypnula, tak po zapnutí trvalo asi 10 minut, než se zobrazily kontakty, obrázky, písničky - veškerý obsah paměti = 10 minut nepoužitelný. Nehledě na to, že byl ještě další čtvrt hodiny zasekaný a zpomalený.
    Na druhou stranu musím pochválit baterku, která i po 2 letech vydrží při aktivním používání 2 dny a když ho moc nepoužívám, tak i 4 dny.
    Taky je odolný, protože mnohé pády ať už na beton, asfalt, nebo do sněhu neměly na fungování vliv.
    Fotoaparát se kromě chybějící přední kamery vyznačuje tím, že v něm není nic vidět - zvlášť při přiblížení nebo při detailech.
    Doporučila bych ho začátečníkům, kteří od toho nic nečekají a nepožadují nějaké zvláštní funkce. Dá se použít na všechny věci, co od něj vyžaduju, rychlost už je jiná kategorie - hlavně aplikace a internet jsou pomalé. Řekla bych, že za tu cenu (4000 kč) se dá pořídit daleko lepší mobil.

• pěkný vzhled
    • beatsaudio
    • zasekaný
    • nejde se mi dovolat
    • skoro to nejde ani rozjet

není pro osoby co by měli nutkáni telefon používat neustále

• Lehký
    • Celkem vzhledný
    • Pomalý
    • Jednojádrový procesor
    • Malé rozlišení

Celkem dobrý mobil, ale po nějaké době se začne sekat a je na nic ...

• Malý
    • Málo místa na apky
    • Občas zlobí
    • Blesk
    • Odezva displae

Malý telefon na běžné používání a pár her
    Pro děti

• velikost
    • foťák nemá blesk v dnešní době směšné
    • Seká se !!!!! Jsem konzumní uživatel, volání, sms, foťák, žádné hry, žádné aplikace navíc tzn.žádné extra velké zatížení a i přes to se seká.
    • od samého začátku nespokojenost
    • nemá osvětlení při zmeškaném hovoru, sms
    • při připojení na síť padá výkonost baterie

za sebe nedoporučuji hlavně kvůli tomu sekání, když potřebuji rychle volat, mám občas prostě smůlu :-(