HTC Desire 650 Single SIM

• je super
    • hi-res zvuk
    • kvalita
    • značka

Phoun mám krátce,ale jsem s ním zatím velice spokojený.Výborná kvalita zvuku.Jsem rád,že jsem ho ještě sehnal.Děkuji eshopu Gelis.cz za to,že ho měly v nabídce:)

• , zakoupeno v iMobily.eu

• trošku větší oproti mému starému telefonu a s pouzdrem se skoro nevleze do kapsy

Konstrukce
140 g
Možnost paměťové karty
Produktová řada
HTC Desire

Seznamte se s HTC Desire 650. Z 50 % jemný a z 50 % drsný. 100% zábava. Žádný jiný telefon tak nevypadá. Nebo z něj nemáte takový pocit. HTC Desire 650 představuje nový cool "hladko-drsný" design. Je úžasné dívat se a držet telefon s drážkovou úpravou, která udržuje telefon bezpečně v ruce. Má také funkce, které od vašeho smartphonu očekáváte jako brilantní zadní 13 MPx a 5MPx přední fotoaparát, Hi-Res audio a další.

HTC Desire 650 přináší nový design smartphonů. Tento telefon vypadá cool a skvěle padne do ruky. Díky našemu novému 50/50 "hladko-drsnému" designu poznáte již pomocí doteku, kde je horní a kde spodní část telefonu.

Zapamatujte si jasněji dobré časy s přáteli. HTC Desire 650 má přesně takové pixely, které potřebujete k zachycení ostřejší fotografie a videa, ať jste kdekoli. Navíc s režimem panoramatického záběru se do každé fotografie vejde více detailů - umožňuje pořizovat snímky až 180° široké - ideální pro majestátní horské záběry. A i když zajde slunce, BSI snímač fotoaparátu zajistí senzační záběry i za zhoršených světelných podmínek.

Klíčové vlastnosti:

• Prostorný 5 palcový displej s rozlišením 720 x 1280  pixelů.
  • LED podsvícení pro lepší práci v tmavším prostředí.
  • Plynulý provoz zajišťuje procesor Qualcomm Snapdragon 400 a 2 GB velká operační paměť RAM.
  • Úložný prostor 16 GB spolu s možností rozšíření až na 256GB micro SD kartou.
  • Přední 5 Mpx kamera k pořizování autoportrétů a zadní 13 Mpx k pořizování fotografií a videí.
  • Zvukový profil BoomSound poskytuje novou úroveň díky jasnému hlasu, hlubokým basům a jemné kresbě.
  • Dvoubarevným designe se zářivými, vysoce kontrastními barevnými kombinacemi a drážková úprava na zadní straně.

Vzhled je důležitý. Zvlášť když jde o displej telefonu. To je důvod, proč je HTC Desire 650 vybaven Corning Gorilla Glass na našem živém 5” displeji s rozlišením 720p. Je jasné, ultra silné a odolné proti poškrábání.

Hlavní fotoaparát s rozlišením 13 MPx

Vytvářejte fotografie ve vysokém rozlišení a video v detailním rozlišení 1080p při rychlosti až 30 snímků za sekundu a díky světelnosti ƒ/2,0 a snímač BSI pořizujte kvalitnější snímky při slabém osvětlení.         5 Mpx fotoaparát k pořizování autoportrétů

Díky funkcím hlasově ovládaný autoportrét a živý makeup můžete vypadat senzačně téměř všude. Záznam videa v rozlišení 1080p a snadné ukládání pohyblivých autoportrétů

Nasaďte si sluchátka a nechte se pohltit zvukem, který je lepší, než jste na smartphonu považovali za možné. HTC Desire 650 je Hi-Res certifikovaný, což znamená, že je schopný dodávat vysoce kvalitní zvuk, který přináší veškeré tóny, jejich nuance a zvukové detaily vaší oblíbené hudby a filmů k životu jako nikdy předtím.

Máte rádi, když jdou věci hladce? Boost+ je vybaven funkcí Smart Boost, která dynamicky čistí paměť a odstraňuje nevyžádané soubory ke zvýšení výkonu systému a zajištění top stavu vašeho telefonu.

Značka

HTC Desire 650

Hardwarová platforma

Qualcomm MSM8928 Snapdragon 400

Grafické jádro

Adreno 405

Jádra

Quad core ( čtyřjádrový )

Takt Procesoru 1.6 GHz Cortex-A7

Otisk prstu

Ano

Rozměry 146.9 x 70.9 x 8.4 mm

Váha telefonu 140 g s baterií

Přední fotoaparát 5 mega pixel / světelnost ƒ/2.8 / širokoúhlý objektiv 75° / podporuje Skype Video Hovory

Zadní fotoaparát 13.0 mega pixelů / Auto Focus / Flash Light / ƒ/2.0 / širokoúhlý objektiv 75° / natáčení Full HD videa v rozlišení 1080p

Pásma

Baterie

Li-Ion 2200 mAh

Obsah balení

HTC Desire 650, USB kabel, nabíječka, návody

Smartphone HTC Desire 650 pochází z CZ distribuce.

• , zakoupeno v GELIS.cz

• je super
    • hi-res zvuk
    • kvalita
    • značka

• , zakoupeno v iMobily.eu

• Lehký a příjemný do ruky.
    • Snadno ovladatelný.
    • Rychlý.
    • Chybí notifikační dioda.
    • Špatně se na něj shání obaly a kryty.

Telefon jsem vybírala podle parametrů - LTE, Android 6, kapacita baterie.. Z 6 možných kandidátů jsem se nakonec rozhodla pro tento mobil. Líbil se mi nejen vzhledem, ale myslím, že HTC je i záruka kvality. Jsem s telefonem více než spokojená! Jediné co mi schází je notifikační dioda, ale už jsem si zvykla na to, že ji telefon nemá :).

Poměr cena : kvalita mi po měsíci používání přijde vyvážená.

Fotoaparát je dobrý. Pro běžného uživatele si myslím dostačující kvalita. Mně osobně se fotky líbí :)

Baterie obvykle vydrží celý den i přesto, že mám permanentně zapnutý internet a neustále na něm něco řeším.

Firma HTC má spoustu svých vlastních aplikací, které telefon už od začátku obsahuje a spousta z nich mi přijde skvělá!

Bohužel jak je to v ČR spíše neznámý model, tak se na něj špatně shánějí obaly a kryty, ale to se dá vyřešit různými (třeba i po domácku vyrobenými) způsoby :).

Nikdy jsem neměla žádný výrobek od HTC, ale pokud budu v budoucnu shánět jiný telefon, tak myslím, že opět budu hledat u této firmy :) Na tenhle mobil jsem přešla po iPhonu a rozhodně bych neměnila zpět! :)