HTC Desire 610

Velký displej se dvěma předními reproduktory vám umožní nejlepší požitek z přehrávání. Velké rozlišení bohatě zobrazí váš obsah a díky funkci HTC BlinkFeed™ budete mít stále přehled o aktuálním dění. HTC Desire 610 má výkonný čtyřjádrový procesor, vysokorychlostní připojení a rychlost přenosu dat v síti 4G LTE. Nabízí tak bezstarostné přehrávání videa s plynulou grafikou, rychlé prohlížení webových stránek a jednoduchý multitasking s vylepšenou výdrží baterie.

Dva reproduktory s dvojitým zážitkem

Chytře umístěné reproduktory HTC BoomSound™ na přední straně jsou tím správným řešením, jak si vychutnáte prvotřídní zvukový zážitek. Za pomocí vestavěných zesilovačů je zvuk ze smartphonu mnohem intenzivnější a jakékoliv přehrávání už nebude mít chybu.

Konstrukce

• foťák/kamera
    • snadné ovládání
    • rychlé reakce
    • Výdrž baterky

Zatím jsem velmi spokojená. Všechno zvládá bez problémů, neseká se a poměrně snadno se ovládá. Kvalita fotek a videa je perfektní. Zatím si nemám na co stěžovat.
    Je to kvalitní telefon za rozumnou cenu.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Dokonale padnoucí displej

Přesnost displeje s vysokým rozlišením, velkou úhlopříčkou bohatě zobrazí váš obsah. Díky funkci HTC BlinkFeed™ budete mít stále přehled o aktuálním dění. Neuniknou vám vaše oblíbené sociální sítě či zprávy a aktuálně budou vždy po ruce a to přímo na hlavní obrazovce.
Dokonale padnoucí displej

Výkon a výdrž

Zásluhou čtyřjádrového procesoru je výkon opravdu velkolepý. Tento smartphone nabízí jednoduchý a funkční multitasking s výkonnou grafikou, a k tomu navíc strávíte méně času v zásuvce a více online, má totiž vylepšenou výdrž baterie.
Výkon a výdrž

Rychlé surfování

Dopřejte si pohodlný přístup k internetu s vysokorychlostním připojením a přenosem dat v síti 4G LTE. Umožní vám zobrazit plynulou navigaci či videa, rychle sdílet vaše nové zážitky a rychle prohlížet webové stránky.
Rychlé surfování

3G/3.5G – WCDMA:

850/900/2100 MHz s datovými přenosy HSPA+ o rychlosti až 42 Mb/s

4G – LTE:

EMEA: 800/900/1800/2600 MHz
Asie: 900/1800/2100/2600 MHz (700 MHz pouze pro Tchaj-wan & Austrálii)

PAMĚŤ2

Celková paměť: 8 GB, dostupná kapacita se liší
RAM: 1 GB
Rozšiřující slot podporuje paměťové karty microSD™ jako další úložiště o kapacitě až 128 GB (karta není součástí balení).

GPS

KONEKTIVITA

3,5 mm stereo audio výstup
NFC (volitelné)
Bluetooth® 4.0 s aktivovaným aptX™
Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
DLNA® pro bezdrátový přenos médií z telefonu do kompatibilního televizoru nebo počítače
HTC Connect™
Port micro-USB 2.0 (5 pinů)

Vylepšení zvuku

HTC BoomSound™
Dva přední stereo reproduktory
Sense Voice

Hlavní fotoaparát: 8 MPx, snímač BSI, f/2,4, nahrávání videa 1080p
Fotoaparát na přední straně: 1,3 MPx, snímač FSI, nahrávání videa 720p

MULTIMEDIA

Podporované audioformáty:

Přehrávání: AAC, AMR, OGG, M4A, MID, MP3, WAV, WMA (Windows Media Audio 9)
Záznam: AAC

Podporované videoformáty:

Přehrávání: 3GP, 3G2, MP4, WMV (Windows Media Video 9), AVI (MP4 ASP a MP3)
Záznam: MP4

Až 650 hodin v síti 3G

SÍŤOVÝ ADAPTÉR

Rozsah napětí/frekvence: 100 – 240 V~, 50/60 Hz
Stejnosměrný výstup: 5 V / 1 A

Síťová pásma se v jiných regionech mohou lišit v závislosti na mobilním operátorovi a vaší poloze. 4G síť LTE je dostupná pouze ve vybraných zemích. Rychlosti odesílání a stahování závisí i na mobilním operátorovi.
Dostupná úložná kapacita je menší, protože část paměti zabírá software telefonu. Pro uživatelský obsah je k dispozici přibližně 3,9 GB paměti. Dostupná úložná kapacita se může změnit v důsledku aktualizací softwaru telefonu a využívání konkrétních aplikací.

Výdrž baterie (doba hovoru, pohotovostní doba a další) závisí na síti a využívání telefonu.
Specifikace pohotovostní doby („specifikace“) je oborovým standardem, jehož výhradním záměrem je srovnání různých mobilních telefonů za stejných podmínek. Spotřeba energie v pohotovostním režimu je výrazně závislá na faktorech, mezi než patří (mimo jiné) síť, nastavení, lokalita, pohyb, síla signálu a mobilní provoz. Porovnávání různých mobilních zařízení pomocí takové specifikace lze tedy provádět pouze v kontrolovaném laboratorním prostředí. Používání všech mobilních zařízení v reálných podmínkách, pro něž je dané zařízení určeno, může znamenat výrazně nižší pohotovostní dobu, která bude značně záviset na výše zmíněných faktorech.

Poznámka: Specifikace podléhají změnám bez předchozího upozornění.

• Dobrý fotoaparát
    • Dobře hrající reproduktory
    • Seká se

Tento telefon mě upoutal svou vahou, svými reproduktory a celkouvě jeho kvalitou (teda jak popisovaly recenze), ale také mě upoutal i svou nízkou cenou. Telefon jsem si tedy pořídíla a byla jsem velmi spokojená, ale v průběhu užívání se mi telefon začal sekat a několikrát se mi sám od sebe vypínal. Po necelém roku a čtvrt užívání se mi u něj rozbila wifi (zapínala a vypínala se mi jak chtěla). Nejdříve jsem ho restartovala a po restartování wifi zase šla. Ale za týden znovu, tak jsem ho tedy znovu restartovala, ale wifi se zase vypínala a zapínala jak chtěla. Tak jsem tedy mobil reklamovala, tam mi tedy dílky vyměnili a wifi znovu dobře fungovala. Ale za necelý měsíc znovu wifi začala blbnout, tak to už jsem ho zase nesla reklamovat, protože mi to přišlo divné, aby po necelém měsíci zase blbla wifi.

• Zadní kamera -> nejlepší fotky
    • Přední kamera

Super telefon na náročné používání

• Klasické přednosti HTC
    • Kvalitní foťák
    • Inteligentní ostření a vyvažování bílé
    • Kvalitní zvuk, z repra i sluchátek
    • GPS, svítilna, LTE, automatické zaostřování
    • 8GB pamněti + microSD až 128GB
    • Ucházející komponenty (RAM, procesor, grafika)
    • Náročnější hry už si na něm nezahrajete
    • Integrovaná baterie
    • Neprodává se v černé variantě
    • HTC se zapojila do trendu lehkých plastových krytů, bez větších zlepšení odolnosti proti pádu

Telefon jsem kopil jako náhradu za Acer E700, který je v podstatě ve stejné cenové i výkonové kategorii. Předtím jsem měl desire X, takže jsem to sice bral jako ověřenou klasiku, ale Acer mi nakonec nedal. Pokus se ukázal jako velice těžký omyl a ihned jsem ho vrátil. Já si HTC nemůžu vynachválit, telefon používám hlavně na telefonování, sms, fotografování všeho co mě zaujme, svítilna, MP3 přehrávač a pomocník na geocaching (mapa, GPS). Pro všechny tyto účely je tento telefon vybaven a jsem s ním naprosto spokojen. Bohužel pokud Vám vypadává telefon z rukou i kapes, je nutností další ochranné opatření, protože oproti starším řadám Desire není telefon koncipován na jakýkoli pád, takže si připravte ješte tak 1000,- na ochranné sklo a pouzdro. Na druhou stranu jinou konstrukci telefonu těžko pohledáte, tak není moc na vybranou.
    Telefon ničím vyjmečným nepřekvapil a je to prostě ekonomická verze HTC ONE.

doporučuji pro běžného uživatele

• velice dobrá mobil, neměnil bych
    • zatím nic. Mám ho krátkou dobu

velice dobrý mobil. Mohu jedině doporučit

• Android 4.4
    • výborná nadstavba-lehce upravitelné
    • slušný výkon (pokud vám nestačí tak v nastavení pro vývojáře je režim "Vysoký Výkon")
    • neuvěřitelné detaily softwaru-i po roce mě překvapuje co se dá v nastavení najít
    • výdrž baterie
    • fotoaparát
    • LTE
    • nadstavba je náročná
    • z 8 giga paměti máte sotva 3...
    • nano sim-dostat starší oříznutou sim dovnitř je mor
    • slabší wifi- s předchozím telefonem (Desire 300) jsem chytal wifi mnohem lépe
    • příšerná zadni strana-zabalit to neprůhledného obalu nebo chytíte rakovinu sítnice

Vcelku dobrý telefon, pro začátečníky je dostatečně jednoduchý, pokročilí si v něm najdou to co chtějí.
    Pokud si hodláte stěžovat ze telefon nenatáčí 4k a nemá displej s superultra rozlišením tak ste si měli koupit Ajpoun za 20 litrů. Naschledanou, konec šmitec.

• foťák/kamera
    • snadné ovládání
    • rychlé reakce
    • Výdrž baterky

Je to kvalitní telefon za rozumnou cenu.

• Je velký
    • výborný fotoaparát
    • vydrž baterie

No nevím co víc dodat.

• , zakoupeno v H-mobil

Telefon je pro běžného uživatele super