Honor X2

Verze operačního systému
Android 5.0 (Lollipop)
249 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• nadupanej mobil, bez kompromisů
    • velice pohodlné psaní pro lidi s většíma rukama
    • supr výdrž
    • chytré hlídání spotřeby
    • dokoupené ochrané sklo skvěle pasuje a díky rámečku ani nevystupuje nad okraj telefónu
    • sem tam tam jsou prvky v čínštině (včetně návodu), ale nic podstatného

Mobil má výborný výkon po všech stránkách -- dá se to používat celkem bez kompromisů, má to dost paměti i výkonu i baterky aby člověk nemusel pořád přemýšlet, jestli si může dovolit nainstalovat ještě tuhle aplikaci, jestli si může dovolit nechat běžet tyhle dvě aplikace zároveň, jestli si nemá vypnout wifi a data když je teď nebude 10 minut potřebovat...
    Obrazovka je krásně velká, všechno se na ní vejde, včetně webů které nemají mobilní verzi (a těch je furt hodně).
    A za cenu kolem 9000 je to naprosto luxusní, odpovídá to podle mě mobilům se skoro dvojnásobnou cenou a přitom menší obrazovkou.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• nemá "bloatware"
    • CZ LTE
    • hlasitost reproduktoru při hovoru
    • hůře se shání příslušenství - kryty, folie atd

Pro mé využití - časté cestování vlakem - je spojení tablet+mobil jasná volba, v porovnání s Lenovo Phab Plus je jasným vítězem a "jen" o 1500 dražší.
    Vše shrnuto výše, výdrž baterie je vážně nadstandartní.
    Jedinou otázkou je,jak na tom budou aktualizace od Huawei.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 5.0 (Lollipop)
249 g
Možnost paměťové karty

[[File:http://files.smarty.cz/products/mac/3-roky-zaruka-2in1.jpg]]Honor X2 se stane pro Vás univerzálním nástrojem, pomocníkem v situacích, kdy potřebujete velký displej, vysoký výkon, volat, textovat či si jen tak užívat multimediální funkce.ŠPIČKOVÁ PODÍVANÁX2 je obdařen mimořádným 7" displejem, na kterém se rozkládá velmi jemné WUXGA rozlišení (1920 x 1200 pixelů). Díky širokým pozorovacím úhlům a vysokému jasu je radost displej používat za extrémních slunečních podmínek či jen tak prohlížet s přáteli fotografie z Vašich dobrodružství.VÝKON O KTERÝ SE NEMUSÍTE BÁTVýkonný osmijádrový procesor Kirin kombinuje vysoce výkonné čtyři jádry s taktem 2 GHz a čtyři úsporná nataktovaná na 1,5GHz. Ty společně s rychlou 2GB operační pamětí umožňují naprosto plynulý a komfortní zážitek operačního systému Google Android 5.0 Lollipop, který je obohacen o grafickou nadstavbu, která nabízí praktické pracovní a chytré funkce, které Vám ulehčí práci.SPOUSTA ZÁŽITKŮ NEUSTÁLE PŘI VÁSPotěší také 16GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit o dalších až 128GB prostřednictvím paměťové microSD karty. Snadno tak budete mít neustále přístup ke hrám, fotkám, hudbě či aplikacím, které tolik milujete. Jistě přijde vhod i 13MPx fotoaparát s automatickým ostřením či bleskem. Pozadu nezůstává ani přední 5MPx kamera, se kterou snadno pořídíte parádní selfie snímky či vyřídíte videohovor.ZABALEN V LUXUSUTřešničkou je velmi lehké kovové tělo, které je ale přitom velmi pevné, skvěle vypadá a pohodlně se drží. Na tom má z velké části podíl i velice tenká konstrukce, která činí pouhých 7,18mm. I přes svoji tenkou konstrukci je uvnitř vestavěná 5000 mAh baterie, která zvládne až 500 hodin v pohotovostním režimu či 14 hodin maximálního vytížení.NABITÝ FUNKCEMICo jej ale činí jedinečným, je plná podpora volání, textových SMS zpráv a plná podpora LTE pásem. Bez problému tak do své X2 vložíte svoji microSIM kartu či druhou Nano SIM, která se vloží místo paměťové karty, pokud ji právě nepotřebujete, protože je přítomna i funkce Dual SIM.Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Rychlý
    • Velikost
    • Fotoaparát
    • Výdrž baterie

Telefon jsem sehnal 2 měsíce starý za 5000. Hledal jsem zařízení 2 v 1. Telefon, co bude plnit perfektně i funkce tabletu na přehledné brouzdání po webu. Nemohu si telefon vynachválit, je dostatečně svižný, nedochází k náhlým kolapsům a následnému dobrovolnému restaurování. Parádní fotoaparát na špičkové úrovni. Výdrž baterie 2 dny v pohodě.

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• nadupanej mobil, bez kompromisů
    • velice pohodlné psaní pro lidi s většíma rukama
    • supr výdrž
    • chytré hlídání spotřeby
    • sem tam tam jsou prvky v čínštině (včetně návodu), ale nic podstatného

• ŠROT - MÁM HO UŽ ASI ROK, ČEKÁM AŽ DOJEDE

Tak jsem tady již psal a telefon nedoporučil, protože jsem ho již koupil kvůli velkému display (jediná věc se kterou jsem spokojen). Telefon nejde připojit ani na HDMI!!! v současné době excelentní. Zatím pracuje, hned jak dojede, tak budu poprve rád, že se mi něco rozbilo a hned se vracím zpět k Samsungu. Pro Apláky - měl jsem, nikdy více, horší než Huawei, jen mě štve, že jim Jágr dělá face, vím má z toho money, ale s takovýmy šroty....

• Jsem běžný uživatel a telefon mi plně vyhovuje.
    • Fotoaparát na mobilní zařízení je výborný.
    • Displej mi plně vyhovuje.
    • Výborná výdrž akumulátoru i 5 dní, nehraji žádné hry.
    • I na slunci dobře čitelný.
    • Dobře ovladatelný.
    • Mohl by se rychleji nabíjet.
    • Někdy pomalejší WIFI.

Doposud jsem mám i NOKII 920, potřeboval jsem zařízení s Androidem.
    V zaměstnání mám služební APPLE, nechtěl bych ho ani zadarmo, složité a komplikované ovládání!
    Díky za HONOR.

• je to žgarb nekupovat
    • správný gazda musí mít v rukou tento telefon

no myslím si , že by si ho neměl nikdo kupovat má skvělé rozměry ale nefunguje správně

• Baterie 5000
    • Displej
    • Foťák - (oba perfektní)
    • kvalita zpracování
    • výkon
    • zkrátka téměř vše
    • 2 mikrofony
    • 2 antény
    • dual sim
    • dostupnost v ČR
    • příslušenství spíš jen na e-bay
    • prostředí EMUI (ale zase je jednoduché a nežere baterii)
    • chtělo by to 3GB ram
    • škoda že není celokov, ale dva kousky plastu kvůli anténám člověk pochopí

100 % dávám z důvodu , že se tu najde nějaký nevyslovitelný hnidopi..... hloupý a dokáže tomuto skvělému kousku dát 10 % Je to hlavně kategorie spíše pro fajnšmekry velkých obrazovek.Pár moušek se samozřejmě najde, ale na to, co si tu stěžují někeří jedinci, tak si nejspíše museli koupit nějaký čínský padělek. Protože : WIFI duální anténa, exkluzivní příjem ,čistý a stabilní. Taktéž fotoaparát, ikdyž trochu pomaleji ostří Vám udělá naprosto perfektní fotky a tím myslím jak přední, tak i zadní. Za mě kor za tu cenu přes 100 % nic lepšího není

• velikost
    • Hrozné foto, hrozný WIFI příjem

Mám ho delší dobu, vracím se zpět k Samsungu. Design pěkný, rychlost ok, jinak je to šrot, se kterým si neuděláte ani hezké fotky. Horší pokrytí signálu fiwi nebo data, tak se na internet nepodíváte, kolegové si pouštějí videa, mě tento šrot píše, že není signál.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• nemá "bloatware"
    • CZ LTE
    • hlasitost reproduktoru při hovoru
    • hůře se shání příslušenství - kryty, folie atd

Vše shrnuto výše, výdrž baterie je vážně nadstandartní.
    Jedinou otázkou je,jak na tom budou aktualizace od Huawei.

• Huawei ho v březnu představil pod názvem MediaPad X2. Nyní se jmenuje Honor X2. Důležité ale je, že zvládne vše a s nobl...

Zobrazit celou recenzi na www.mobilmania.cz

• Dobrý display
    • Cena pod 9000,-