Recenze Honor 7i ShotX

Přidáno: 14. června 2016

Zakoupeno v Mobiluj

• ihned po zakoupení aktualizace na android 6
  • kombinace android 6 a luncheru od Huawei - mega luxus
  • mobil toho umí strašně hodně
  • velmi svižný
  • na tak velký display se mobil v ruce i tak dobře drží
  • mobil mi večer končí s baterkou kolem 40-60%, řekl bych že by mi vydžel 2 dny, ale to neriskuju
  • místo druhé sim lze vložit SD kartu
  • pěkný zvuk z repráčku mobilu, zní hodně kvalitně oproti mobilům, co jsem měl (např. nexus 4)
  • trošku těžší
  • není uplně ergonomický do ruky, ale hrozné to není

Rozhodoval jsem se mezi iphone SE a tímto honorem. Cenově je iphone s 64gb asi 2x dražší. Svého rozhodnutí pro honor nelituju, fotí krásně, neseká se (aplikací mám fakt hodně).. když už přijde sek aplikace, může za to android, ale to mi nevadí, je to minimálně. Nejvíce mě těší, že jsem si mohl koupit stříbrnou verzi telefonu (kdo ví proč 32gb verze je jen zlatá), takže jsem ušetřil a stačilo přidat kartu misto druhé sim a mám 76gb .. velmi doporučuju, hry nehraju, takže nevím, jak moc výkonný je při fakt náročných aplikacích

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Technický guru
Kvalita displeje: Perfektní