Recenze Honor 7 64GB

Ověřené recenze Honor 7 64GB

www.mobilmania.cz

Přidáno: 27. března 2016

Honor 7: když skvělý neznamená drahý [recenze] – MobilMania.cz

Na český trh nedávno dorazila nejvyšší varianta Honoru 7 s 64GB úložištěm. Smartphone tím povýšil a může se měřit s vyšší třídou konkurence

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník Mifomobil.cz

Přidáno: 7. února 2016

Zakoupeno v Mifomobil.cz

Sice se peru s tím rozsypaným čajem, ale žena umí japonsky, takže mi s tím pomohla. Nakonec je i velmi dobrá funkce *kde jsi* a když Honor nemůžu najít, zavolám na něj a on se mi ozve. Dost hlasitě. Zatím jsem s ním naprosto spokojený.

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

dotekomanie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

Honor 7 vs. Huawei G8 aneb jak velký je rozdíl 7 MPx? [fototest] | Dotekománie.cz

Na testování se nám v jednu dobu sešly dva celkem zajímavé telefony, Honor 7 a Huawei G8, přičemž oba svou cenou i výbavou spadají do stejné kategorie. Během testování jsem si s telefony všelijak pohrával a došlo samozřejmě i na srovnání fotoaparátů obou telefonů. Fotoaparát u Honoru 7 disponuje rozlišením 20 MPx, Huawei G8 pak dostal snímač s rozlišením 13 MPx. Rozdíl je tedy 7 MPx a automaticky by si každý myslel, že na tom Honor bude znatelně lépe.

Celá recenze na dotekomanie.cz

Huawei Nova 3 Dual SIM