Google Pixel 8A 8GB/128GB

S telefonem Google Pixel 8a budete mít AI ve vlastních rukách Zábavný a výkonný smartphone Mobilní telefon Pixel 8a sází na svěží design, parádní funkce a především umělou...
14 489 Kč

Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 780 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma104 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 4 533 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 15 124 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 19 828 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variantZdarma95 % • 2 092 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma98 % • 8 970 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variantDárekZdarma93 % • 14 090 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 97 038 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do obchodu
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 88 086 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma95 % • 253 171 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma93 % • 17 696 recenzíDalší informace

• Menší rozměry
    • S výkupním bonusem dobrá cena
    • Snadný a celkem rychlý přechod z původního Smansung Galaxy A52s
    • Vybíjí se rychleji než můj starý Galaxy A52s

Já od chytrého telefonu moc nevyžaduju. Chci hlavně aby bezproblémově fungoval. Ke koupi mě nalákala 7 letá podpora, celkem nízká cena a menší rozměry. Nějaké funkce navíc využiju možná občas.

• , zakoupeno v O2.cz

Mám ho krátkou dobu ale jsem s ním spokojen.

Parametry produktu

dotykové

Popis produktu

S telefonem Google Pixel 8a budete mít AI ve vlastních rukách

Zábavný a výkonný smartphone

Mobilní telefon Pixel 8a sází na svěží design, parádní funkce a především umělou inteligenci od Googlu. Díky tomu vám pomůže zvládat každodenní úkoly s naprostou lehkostí.

Google Tensor G3

Automatické prověření volajícího

Bezpečný Android

Aktualizace zabezpečení na 7 let

Dokonalý mozek, který pohání Google Pixel 8a

Nejnovější čip Google Tensor G3 je navržený na míru telefonu Pixel 8a. I díky tomu šikovně využívá maximální potenciál umělé inteligence od Googlu. Nabízí tak nejmodernější funkce pro fotky i videa a účinnou pomoc s každodenními úkoly. A navíc zajistí nevídanou rychlost ve všech aplikacích.

Ještě lepší záběry, než jste si dokázali představit

S telefonem Google Pixel 8a pořídíte nezapomenutelné fotky nejen ve dne, ale i v noci.

Fotky, které vás nadchnou

Fotoaparát s Pixel Ai od Googlu vytvoří nádherné snímky za každých okolností. Někdo mrknul při skupinové fotce? Nevadí. Pixel 8A zachytí hned několik snímků a následně vše sloučí v dokonalý výsledek.

Google Pixel 8a nabídne zvuk, který nemá chybu

Kromě obrazu vylepší umělá inteligence u mobilního telefonu Google Pixel 8a i zvuk. Například odstraní ruchy jako hluk z dopravy nebo vítr. A současně zvýrazní to, co má být slyšet.

Kouzelný editor

Potřebujete trošku poladit fotografii tak, aby měla úspěch na sociálních sítích? Chytrý editor vám pomůže přesunout objekty, zlepšit osvětlení a mnohé další.

Vylepšení jedinečných snímků

Povedla se vám momentka, ale někdo na pozadí vám překáží? Nechte ho zmizet mávnutím kouzelného proutku.

Zaostření fotek

Máte spoustu mázlých fotek? S telefonem Pixel 8a můžete doostřit jakýkoli snímek. Dokonce i takový, který jste nevyfotili Pixelem.

Google Pixel 8a pořídí skvělé snímky i v noci

I při špatném světle vykouzlíte s telefonem Pixel 8a krásně prokreslené snímky. Ať už jde o portréty, městské krajiny nebo dokonce astrofotografii.

Video s funkcí Real Tone

Google Pixel 8a s funkcí Real Tone zachytí jemné odlišnosti většího počtu tónů pleti.

Pixel 8a odolá polití i poškrábání

Chytrý telefon Google Pixel 8a díky stupni krytí IP67 přečká i celou řadu nešťastných událostí. A použité sklo Gorilla Glass 3 si poradí i s upuštěním.

Spolehlivá baterie

Adaptivní výdrž baterie je zárukou, že zvládnete celých 24 hodin v plném zápřahu. A ve speciálním úsporném režimu Super pak funguje celé 3 dny. A pohodlné nabíjení pak zajistí klidně i bezdrátová nabíječka.

Google Pixel 8a v zábavných barvách

Pixel 8a se nejen skvěle drží, ale velmi dobře i vypadá. Vše umocňuje příjemná povrchová úprava a matná zadní strana.

Přejít na Pixel je snadné

Díky dokonalému provázání na Google účet na vás čeká vždy nejnovější a zcela čistý systém Android. Jednoduše přenesete kontakty, zprávy i aplikace.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 17 696 recenzíDalší informace

• S výkupním bonusem dobrá cena
    • Snadný a celkem rychlý přechod z původního Smansung Galaxy A52s
    • Vybíjí se rychleji než můj starý Galaxy A52s

• , zakoupeno v O2.cz

Mám ho krátkou dobu ale jsem s ním spokojen.

Zobrazit celou recenzi na www.huramobil.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 17 696 recenzíDalší informace
  • Vždycky, když slyším o Google Pixelu, nemohu nevzpomenout na řadu Nexus. Jejím prostřednictvím ukazoval IT hegemon, jak ...

Zobrazit celou recenzi na smartmania.cz

• Když se řekne Google, asi se nenajde u nás moc lidí, kdo by tohoto amerického internetového giganta neznal. No jo, jenže když se řekne telefon Google Pixel, naopak většina už bude tápat. Proč? Protože tyto telefony se u nás nikdy oficiálně neprodávaly, jejich marketing byl nulový a prémiové služby u nás stejně chyběly. Minulý týden se ovšem vše změnilo, Google vtrhnul na náš trh a jestli jste neviděli náš live stream z této akce, kde do podrobna vysvětlujeme s Michalem, co všechno Pixely přináší a co naopak ne, určitě se na něj podívejte přes link dole v popisku videa. Dneska se totiž budu primárně soustředit na nejnovější přírůstek tohoto amerického výrobce – Pixel 8a, který se představil minulý týden a míří právě do prodeje. Tak se pohodlně usaďte, já jsem Petr Hudec a recenze Pixel 8a právě začíná.

Zobrazit video recenzi