Gigaset GL7

Operační systém
bez OS
126 g
Možnost paměťové karty

Mobilní telefon s opravdu jednoduchým ovládáním určený především pro seniory. Funkce SOS s 5 předdefinovanými kontakty. 2,8“ hlavní a 1,77“ přední displej. OS KaiOS. Předinstalované aplikace WhatsApp, Facebook, YouTube. Internetový prohlížeč, obchod s aplikacemi. 2 MPx fotoaparát. Další funkce: 3 tlačítka přímé volby, vibrace, budík, GPS, přehrávač hudby a videa, 3,5mm jack, Dual SIM, velká podsvícená tlačítka. Wi-Fi, 4G, Bluetooth v4.2. Snadné nabíjení přes nabíjecí kolébku. Rozměry 117 x 58 x 24 (zavřený) a 206 x 58 x 12 mm (otevřený). Hmotnost 96 g bez baterie a 126 g s baterií.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Skvělý výrobek

• Pro mne nevhodný SW

Kdyby byl hlasitější reproduktor tak super, strašně hluchý

• , zakoupeno v PATRO.cz

Dobrý telefon pro starší, co nechtějí dotykový display. Další plus vidím v možnosti WhatsApp, atd.

• vše funguje jak má.

Jsem rád, že tento výrobek reaguje hned po zmáčknutí tlačítka. Můžu psát v klidu sms a pohybovat se v nabídce telefonu.

• Nejlepší mobilní telefon gigaset GL7, který nemá konkurenci

Podle mého názoru je to určitě nejlepší mobilní telefon, který nemá žádné obtížné používání a konečně je tu výrobce, který uvedl na trh vynikající mobilní telefon gigaset GL7, který splňuje všechny požadavky zákazníka, který nemá rád mobilní telefony s dotykovým displejem je to vynikající mobilní telefon, který se velmi dobře a snadno používá sedí perfektně v ruce má krásný design a úžasné menu má také velká písmena abecedy a čísla a úžasný zvuk, který nemá žádnou vadu absolutní spokojenost každého člověka, který si koupí mobilní telefon gigaset GL7 a co je na tomto telefonu nejlepší? Že si konečně po dlouhé době vzpomněl na seniory pro které je mobilní telefon gigaset GL7 skvost na který nikdy nezapomenou je pro ně to nejlepší co si mohou koupit a jeho funkce si rychle oblíbí ale i lidé kteří nikdy nechtěli ty dotykové telefony si přijdou na své. Protože mobilní telefon gigaset GL7 je pro každého člověka, který má rád véčkové otevírací mobily, které se velmi rychle opět vracejí do módy, což dokazují celosvětové údaje o tom, že lidé už mají těch dotykových mobilů dost! Takže lidi nečekejte a kupte si třeba dva mobilní telefony Gigaset GL7 a nebudete zklamaní, ale příjemně překvapeni, takže rychle na Alzy.sk, dokud je senioři nekoupí !

• - Jeden z mala jediny na trhu vedle Nokia 2720 flip, vecko ktere ma uzivatelsky menitelnou baterii a zaroven hotspot (MyHammer ho nema)
      • - jeste je celkem male ale tlustesti kdyz je zavrene
      • - funkce chytreho telefonu
      • - hotspot
      • - 4G internet prave pro moznosti hotspotu
      • - rychla vymena baterie bez sroubku
      • - jeste prijatelny rozmer maleho telefonu
      • - dve SIM karty a sd karta do telefonu
      • - tezko dostupne sehnani nove nahradni baterie pro vymenu, lze jen pres specialni servis a i ten ji nema, neni dostupna ani volne v Cine na Aliku nebo na ebay ci amazonu
      • - draha baterie, nova s dph prijde na 930czk a musi na ni zajemce cekat cca 20 dnu a nema ji tu bezne ani servis i kdyz jeden ji dokaze dodat
      • - displej neni nic moc, horsi pozorovaci uhly

Telefon jsem vratil v ramci 14ti dnu po prohlednuti.
      Je to spise seniorsky telefon, ale vhodny i pro mladeho cloveka, ktery chce navic zalozni tel s moznosti menitelne baterie a zaroven mit kam dat vice SIM karet plus mit moznost udelat tzv hotspot a nasdilet si 4G pripojeni do jineho telefonu. Plus je pak jeste vydrz telefonu, aby mel moznost i zavolat.

Za timto ucelem jsem telefon zakoupil a vedle toho sehnal i jiny outdoor telefon napr Aligator Xtremo 50 a MyHammer Boost.

Gigaset GL7 ma vse co by stacilo na toto uvedene. Problem je nahradni baterie. Samozrejme jsem zkusil klasiku a to Alika v Cine, ebay, amazony projit, jestli tam pod nejakym typem treba i od jine znacky takova baterie neni (proto jem musel tel zakoupit abych znal presne typ co uvnitr ma).
      Musel jsem oslovit zastoupeni, dva servisy.
      Bylo mi i tak odpovezeno, ze baterie neni a ze mam zkusit tedy jeste jeden servis. Nakonec se mi ozvali z fwg cz, kde baterie lze dodat. Prijde ale na 650 plus dan 21% a celkem stoji 930kc za 1400mAh (velmi spatne). Jelikoz jsem porovnal i outdoor telefony, kdy velikost Gigasetu je rozdil pouze 1,5cm na delku v zavrenem stavu a tloustka telefonu je stejna, rozhodl jsem se ze do budoucna si usetrim problem. K cemu perfektni fungujici tel i za 3 roky, kdyz nebude nikde mozne objednat uz treba baterii?
      Sel jsem tedy cestou outdoor telefonu Aligatora, otazka bude zda vydrzi a neumre mu casem treba zakladni deska.

• Nejlepší mobilní telefon gigaset gl7, který je nyní na slovenském trhu

KONEČNĚ SUPER MOBILNÍ TELEFON, KTERÝ MÁ NAPROSTO VŠE, CO JSME VELMI DLOUHO HLEDALI, A HLAVNĚ SI KONEČNĚ NĚKDO VZPOMNĚL NA SENIORY, PRO KTERÉ JE TENTO KONKRÉTNÍ TYP MOBILNÍHO TELEFONU GIGASET URČEN MOBILNÍ TELEFON, KTERÝ JE KRÁSNÝM SKVOSTEM MEZI VŠEMI OSTATNÍMI TLAČÍTKOVÝMI MOBILNÍMI TELEFONY PERFEKTNĚ PADNE DO RUKY A PERFEKTNĚ SE OVLÁDÁ MÁ NAPROSTO VŠE, CO MÁ MÍT MOBILNÍ TELEFON PRO VŠECHNY LIDI A HLAVNĚ PRO SENIORY VELKÉ PÍSMO SUPER HLASITOST ZVUKU A TAKÉ JE TO NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VŠECHNY LIDI KTEŘÍ NEMAJÍ RÁDI DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ JE TO TAKOVÝ DOBRÝ A KVALITNÍ MOBILNÍ TELEFON PRO VŠECHNY LIDI A HLAVNĚ PRO SENIORY KTEŘÍ SI HO NEKOUPÍ BUDE JIM TO VELMI LÍTO PROTOŽE TAKOVÝ MOBILNÍ TELEFON SE NA SLOVENSKU TAK BRZY NEOBJEVÍ A TADY DĚKUJI ALZE.SK ŽE JSEM SI KONEČNĚ MOHL KOUPIT TENTO KONKRÉTNÍ TYP MOBILNÍHO TELEFONU GIGASET ZA NEJLEPŠÍ CENU A VELMI RYCHLÉ DODÁNÍ DO MÝCH RUKOU

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk

Konečně super kvalitní mobilní telefon A Main V od velmi dobré společnosti, jako je Gigaset, která má ve světě velké jméno pro své super produkty a zejména se konečně můžeme zbavit těch těžkých krámů, které které k nám dováží a prodává společnost, která zničila NOKII, ať je GIGASET ve své superkvalitní práci co nejlepší a ať dál vyrábí ty nejkvalitnější mobilní telefony, aby mohl pokračovat ve své velmi kvalitní práci. PRACOVAT A AŤ VYRÁBĚJÍ CO NEJVÍCE SUPER KVALITNÍCH MOBILNÍCH TELEFONŮ BUDEME ČEKAT NA JEJICH DALŠÍ VYNIKAJÍCÍ MOBILNÍ TELEFONY A ZAŘÍZENÍ KONEČNĚ SE GIGASET ROZHODL VYRÁBĚT VYSOCE KVALITNÍ MOBILNÍ TELEFONY A JÁ VELMI DOUFÁM, ŽE V TOM BUDOU POKRAČOVAT PŘEJI GIGASETU VŠE NEJLEPŠÍ V JEJICH SUPER KVALITNÍ PRÁCI A HLAVNĚ GIGASET MÁ VE SVĚTĚ SKVĚLÉ JMÉNO TAKŽE BUDEME VELMI RÁDI A HRDÍ NA TO, ŽE VLASTNÍME MOBILNÍ TELEFON, KTERÝ MÁ NÁZEV GIGASET

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk
        • Přesně to jsem očekával , něco podobného jsem dlouho hledal.
        • Pro seniory první třída
        • Zatím žádné , čas ukáže

Jen doporučení , na trhu s nabídkami třetí kategorie je to výjimka ...