Gigabyte GSmart Guru G1

Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Mironet.cz

• výkon
    • velikost displeje

Výborný poměr cena/výkon. Jen jsou bohužel drahé náhradní díly a po rozbití displeje si můžete rovnou koupit nový telefon, neboť to vyjde na stejno.

• , zakoupeno v Alza.cz

• dispej,baterie,design,
    • fotoaparát,přehřívaní.vypadávání simkarty

telefon se tvářil lepší než byl

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Skvělé funkce, foťák, výhodná cena, velký display
    • vytahování SIM karty špendlíkem, jsem zvědavý, co budu dělat, až ho zlomím? Blbě se shání kožený obal na tento typ. Málokde nabízejí originální obal GURU G1 a když na něj narazíte, stojí 600 Kč!

Konstrukce
Android 4.2 (Jelly Bean)
165 g
Možnost paměťové karty

Gigabyte GSmart Guru G1

Gigabyte GSmart Guru G1 je výkonný smartphone s operačním systémem Android 4.2 a zajímavou výbavou. Jedná se o vynikající smartphone společnosti Gigabyte s nadčasovým designem, špičkovou výbavou a velkým 5" Full HD IPS displejem. S tímto smartphonem si užijete zábavu a zároveň si zavoláte, kdy potřebujete. Limitovaná edice Gigabyte GSmart Guru G1 přináší lepší baterii či povrch, který tvoří nerezová ocel.

Sledujte to nejlepší na 5" displeji

Jedinečný IPS displej telefonu Gigabyte GSmart Guru G1 s vysokým Full HD rozlišením nabízí křišťálově čistý obraz, široké pozorovací úhly a živé barvy. Ovládá se pouhým dotykem na obrazovku. Jeho velikost je pěkných 5" a rozlišení vysokých 1920 x 1280 bodů.

Design a funkce

Profil přístroje Gigabyte GSmart Guru G1 je vyveden v elegantním provedení se zaoblenými hranami tak, jak je u smartphone značky Gigabyte zvykem. Smartphone podporuje multimediální zábavu - umožňuje fotit s vynikajícím 13 MPix foťákem s automatickým ostřením, přehrávat hudbu, prohlížet si obrázky, cestovat s GPS navigací, natáčet videa a nebo surfovat po internetu přes Wi-fi síť.

Klíčové vlastnosti

Gigabyte GSmart Guru G1 je vybaven 4jádrovým 1,5 GHz procesorem MediaTek MT6589T, 2 GB operační pamětí a 5" velkým IPS displejem, který má Full HD rozlišení 1920 x 1280 pixelů. Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 13 Mpix, který je doplněn 5 Mpix foťákem v přední části. Data si můžete ukládat na 32 GB interní paměť pro multimédia (bez možnosti rozšíření). Samozřejmostí je přítomnost WiFi sítě pro připojení k internetu kdekoli v dosahu WiFi a Bluetooth. Rozměry přístroje jsou 147 x 72,1 x 8,5 mm při hmotnosti 165 gramů. Podporovány jsou pásma GSM/GPRS/EDGE o frekvencích 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz a HSDPA/ WCDMA 900/ 2100 MHz. Baterie přístroje s kapacitou 2500 mAh má dlouhou výdrž. Správu dat a aplikací řídí systém Android 4.2 Jelly Bean.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• výkon
    • velikost displeje

• Před kamera
    • Vše

Podávám recenzi jako několikaletý uživatel tohoto telefonu. Měla jsem přesně tento model 2x a už nikdy více!

Telefon se na první pohled jeví jako celkem nadupaný. Vidíte 2GB paměti RAM, 4 jádrový procesor, foto 13Mpx... Tyto faktory jsou však naprosto k ničemu, protože telefon nezvládá žádné náročné aplikace a základní hry, jako Angry birds, mu dávají šíleně zabrat a sekají se.
    Mimo to se telefon nepřiměřeně zahřívá a to i při běžném provozu. Ne, neměla jsem vadný model, měla jsem tento telefon 2x po sobě a oba stejné příznaky.
    Zadní fotoaparát není schopen fotit pěkné fotografie, ten přední celkem ušel, ačkoliv fotky byly strašně přesvětlené.
    Nabíjení bylo na denním pořádku i při běžné aktivitě - ve škole jsem se neobešla bez nabíječky či power banky.
    Díkybohu, že už se neprodává.. Kámen úrazu je i jeho displej - ani nevím jak, ale udělala se mi miniaturní prasklinka v horní části displeje a dotykové sklo je ZCELA NEFUNKČNÍ. Kvůli malému škrábanečku. Znám telefony, které nemají žádný gorila glass a podobně, měly displej na maděru a stejně dotyk fungoval. To samé u minulého telefonu, malý škrábanec a dotyk vypověděl službu.
    Telefon za 5t a kvůli malinkému škrábnutí můžu telefon vyhodit, protože oprava je takřka nemožná a když už, tak finančně zcela zbytečná.

• - rychlý
    • - rozjede i náročné hry
    • - slušná 2giga ram při které může uživatel spouštět i více náročných aplikací najednou
    • - dobrá kvalita fotografii a videii
    • - je jednoduchý co se týče funkcí a snadno se v něm člověk vyzná
    • - slabší výdrž
    • - nelze vytáhnout baterku
    • - rychle se přehřívá
    • - po roce vypadává neustále sim karta. REKLAMACE, ne na ODPIS !

Celkově abych to shrnul, telefon je spíše takový průměrný, ale stále za dobrou cenu. V poslední době jsem s ním ale velmi nespokojený, důvodem je baterka, která se nedá ani vytáhnout při "občasném" seknutí telefonu a o co víc, každodenní vypadávaní simky i když simka vložená v telefonu je. Pomalu vzdávam vztah k tomuto telefonu a po roce a půl je akorát zralý na výměnu za jiný. Jako pokročilejší uživatel bych znovu po tomhle telefonu ani nesáhl. Je mi líto.

• vše

mám ho 2 roky každej ho haní ale ja sem pro. dbrej kup. 10 krát mě spadnul a ani displej neprasknul.tyden ležel v příkopě a pršelo, nechal jsem ho uschnout a jede eště líp jak novej

• Velká pamět
    • Celkem slušná cena
    • Vzhled
    • Baterie
    • Zahřívání
    • Fotoaparát
    • Po půlroce začala zlobit sim karta a telefon se samovolně vypínal . Reklamace!

Do tohoto telefonu bych znovu nešla,
    První měsíce jsem s ním byla maximálně spokojená , nejsem náročný uživatel .
    Ale od svého telefonu chci ,aby fungoval, tak jak má.

• Velice slušné parametry
    • Kvalita displeje
    • Slušné fotografie
    • Absence slotu na paměťové karty
    • Výdrž telefonu

S ohledem na poměr cena/výkon nelituji koupě a po roce a půl tvrdého zacházení jako nový. Bohužel se to nedá říci o jeho nástupci GX, který jsem po týdnu užívání s díky vrátil.

• Pekný design
    • Slabá výdrž baterky
    • Malá paměť, při třech stahnutých aplikacích již pro nedostatek místa nelze aktualizovat
    • Chybý oznamovací dioda
    • Zamrzá a dokud se úplně nevybije a znova nenabije nejde a tím nic udělat, do té doby je úplně mimo
    • Nejde vyndat baterka
    • Mizerný foťák
    • Nejde vložit SD karta

Za ty peníze vůbec nestojí
    Úplně vyhozené peníze
    Dost peněz za podprůměrný telefon
    Chybí příručka

• Baterie
    • Uzký a velký
    • Po skoro roce užívaní se neseká
    • přežil mnoho pádů a display je stale v pořádku
    • občas hlásí že není vložená sim ikdyž je

super mobil

• bohužel nic
    • Nekvalitní foťák
    • Nejde vytáhnout baterii a restartovat
    • Během 1 roku 2 reklamace!
    • Slabá baterie
    • Na slunci téměř nic nepřečtete
    • Nelze vložit SD kartu

NEKUPUJTE SI TENTO TELEFON!!!!! Po půl roce užívání mi to hlásilo, že není vložená SIM, i když tam byla a to hlásilo každých 10 minut. Reklamace uznaná, vyměněna celá základová deska (zřejmě ze starého telefonu). Druhá reklamace byla po dalších 4 měsících, kdy se nedala nabít baterie a veškerá data se mi ztratila! Tel. při nabíjení jen krátce vibroval, jinak nic. Reklamace uznaná + při diagnostice našli další závady na telefonu. Telefon vypadá celkem hezky, ale "střeva" jsou hrozné! Nelze vložit SD kartu a kopírování fotek či videí do počítače trvá několik hodin! Katastrofa. Dala jsem na radu ke koupi tohoto mobilu, prý je našlapaný za dobrou cenu, ale GSmart už nikdy!

• , zakoupeno v Alza.cz

• dispej,baterie,design,