FlameFox Stone

• odolnost
    • velká písmena
    • výdrž baterie
    • kontakty možno přesunout pouze přez sim kartu
    • svítilna se dá zapnout pouze přez menu-nemá své tlačítko ani nejde zadat do volitelných
    • dsotupnost namualu pouze v AJ

• , zakoupeno v ALFA.cz

• super dlouhá výdrž baterie

jsem spokojena. splňuje vše co jsem očekávala

Odolné

FlameFox Stone - černá - Značka FlameFox otevírá s modelem Stone nové obzory všem dobrodruhům! FlameFox Stone je jedním z nejlepších odolných telefonů střední cenové kategorie na trhu. Baterie má kapacitu 2570 mAh, což je dostačující až pro 7 týdnů v pohotovostním režimu. FlameFox Stone má vodotěsný a prachotěsný kryt, sloty pro 2 SIM karty a 2 megapixelový fotoaparát. FlameFox Stone Za všech okolností FlameFox Stone funguje bezchybně i tam, kde jiná zařízení selhávají - pod vodou, na poušti, v chladu i pod spalujícím sluncem. Jeho odolnost oficiálně potvrzuje mezinárodní certifikát IP67. Jedinečně narvžený kryt chrání základní desku a ostatní důležité součásti přístroje. Bezkonkurenční ochrana FlameFox Stone nastavil laťku odolnosti a spolehlivosti! Boční strany tohoto modelu jsou chráněny pláty ze speciální hliníkové slitiny. FlameFox Stone bez problém funguje i po pádu či tlaku o velikosti stovek kilogramů a to díky silnému kovovému obalu a robustní gumě, kterou je telefon chráněn. Atletická vytrvalost S novým mobilním telefonem můžete zůstat mimo civilizaci a elektrickou síť opravdu dlouho. Flame Fox Stone má kapacitu baterie 2750 mAh, což je zcela srovnatelné s prvotřídními smartphony. Baterie vydrží téměř 24 hodin nepřetržitého hovoru, několik týdnů omezeného denního používání a asi 2 měsíce v pohotovostním režimu. Vše potřebné je již uvnitř FlameFox Stone má speciální software a uživatelské rozhraní, které jsme pro naše zákazníky speciálně upravili. Všechny funkce jsou přehledné a velmi snadné pro použití. Přehrávač médií vám umožní poslouchat hudbu, sledovat videa či poslouchat rádio, takže budete mít neustále přehled i v případě, že budete na cestách. Model má 3,5 mm jack pro sluchátka, což vám umožňuje připojit k němu všechna kompatibilní sluchátka v případě, že pro vás kapacita přiložených sluchátek není dostačující. FlameFox Stone má vestavěný fotoaparát/videokameru s rozlišením 2,0 megapixelů, což vám umožní zachytit hezké okamžiky vašeho života. Ještě něco navíc Společně se zařízením zákazník obdrží i náhradní gumové zátky a pohodlnou závěsnou šňůrku na krk s kompasem. Smartphone můžete snadno přidělat na opasek, batoh či oblečení. .

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• odolnost
    • velká písmena
    • výdrž baterie
    • kontakty možno přesunout pouze přez sim kartu
    • dsotupnost namualu pouze v AJ

pro práci a outdoor dobrý

• odolnost, výdrž baterie, poutko, český kalendář,nastavitelná velikost písma,svítilna,2sim atd.....

doporučuji dobrá koupě

• , zakoupeno v TIVIS.cz