EVOLVEO StrongPhone Z4

Kalkulačka

• , zakoupeno v iotlevne.cz

Nelze hodnotit. Mám podobný, ale Z5

(značka)

Dobrý den, mrzí nás bezdůvodná negativní recenze produktu, který za to nemůže. Pokud máte mobilní telefon EVOLVEO StrongPhone Z5, tak lze napsat recenzi přímo k mobilnímu telefonu Z5.

• nejde zvýšit hlasitost sms zpráv

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Odolný telefon s 2,8“ IPS displejem

Odolný telefon StrongPhone Z4 je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří očekávají od svého telefonu něco navíc. Odolné tělo s certifikací IP68, velký a skvěle čitelný 2,8“ IPS LCD displej, funkce powerbanky, SOS tlačítko nebo velká 2 500 mAh dělají z tohoto telefonu univerzální řešení pro práci v dílně, na stavbě, v náročném terénu, ve velké zimě nebo naopak při vysokých teplotách a vlhkosti. Telefonu nevadí voda, bláto, sníh, prach ani tvrdé zacházení.

Skvěle čitelný 2,8“ displej

Jednou z hlavních předností telefonu StrongPhone Z4 je velký 2,8“ displej s technologií IPS se zvýšenou odolností proti poškrábání a tlaku. Technologie IPS zajišťuje realistické podání barev, široké pozorovací úhly a nízkou spotřebu energie. Díky tomu bude používání telefonu snadné v jakýchkoliv podmínkách.

Baterie 2 500 mAh s funkcí powerbanky

Baterie o kapacitě 2 500 mAh zajistí provoz telefonu až na dva týdny a umí i něco navíc. Odolný telefon StrongPhone Z4 je vybaven funkcí powerbanky, která umožní využít kapacitu baterie pro dobíjení vašich dalších zařízení.

SOS volání a SMS nouzová zpráva

StrongPhone Z4 je vybaven nouzovým SOS tlačítkem, které vám může v případě nebezpečí přivolat pomoc. Po stisknutí tlačítka telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu.

Multimediální výbava

Součástí výbavy odolného telefonu je 2 Mpx fotoaparát, výkonná LED svítilna nebo vestavěné FM rádio s integrovanou anténou a automatickým laděním stanic. Z další výbavy můžete využít například kalendář, budíky nebo kalkulačku.

Nabíjecí stojánek

Abychom zjednodušili proces nabíjení, doplnili jsme tento model nabíjecím stojánkem, který zajistí snadné nabíjení bez nutnosti zapojovat do telefonu USB kabel.

Vodotěsný podle specifikace IP68

Vodotěsnost je certifikována dle normy IP68, odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 30 minut v hloubce 1.2 metru.

Evolveo StrongPhone Z4 - specifikace

• velký 2.8" IPS displej se zvýšenou odolností proti poškrábání a tlaku
  • funkce powerbanky
  • SOS volání a SMS nouzová zpráva
  • odolný nárazům a vibracím
  • vodotěsný podle specifikace IP68
  • videopřehrávač
  • audio přehrávač
  • digitální záznamník
  • polyfonní vyzvánění/vibrační vyzvánění
  • handsfree s integrovaným mikrofonem ve šňůře pro sluchátka
  • audio jack 3,5 mm
  • hmotnost 169 g

Obsah balení

• EVOLVEO StrongPhone Z4
  • vysokokapacitní baterie 2 500 mAh
  • stereo sluchátka s integrovaným handsfree
  • síťová nabíječka

• , zakoupeno v iotlevne.cz

Nelze hodnotit. Mám podobný, ale Z5

• Krásný design
    • Životnost pouze 13 měsíců,
    • Společnost Evolveo není připravena záručně opravovat závady nebo vyměnit zařízení! Už nikdy více Evolveo!!!

Prvních několik měsíců jsem byl s tímto outdoorovým telefonem velmi spokojen. Bohužel jen malá paměť, pouze 100 telefonních čísel. Pouze paměť pro 50 SMS. Po 12 měsících se veškerá guma odlepí. Telefon se rozpadne, i když nikdy nespadl na zem.

Společnost Evolveo neposkytne záruku, protože telefon byl zakoupen na mou firemní adresu. Velmi špatné Evolveo!!! Evolveo už nikdy více!!!

(značka)

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace. Na zařízení je poskytnu standardní záruka 24 měsíců. Pokud došlo ke komplikacím při reklamaci a nebyla z nějakého důvodu uznána, tak nás prosím kontaktujte na emailu [email protected]. Vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Hezký den.

• nejde zvýšit hlasitost sms zpráv

spokojenost, plní svůj účel

• Možná jako rarita - největší, nejtěžší, nejhloupější
    • Hele "vocať pocať"...co to jako je??!Telefon?vypadá to jak 30 let starý rádio! Šíleně hloupý, nepochopitelně velký a těžký!Vyzdvyhovaná kapacita baterie je průměrná až podprůměrná.Nabitý samozřejmě vydrží, ale to jen proto, že nic neumí! Opravdu jsem nepochopil, jak v dnešní době může někdo něco takového vyrábět...otřes!

Napadá mě "úchylný"...vy, co tento "telefon" doporučujete, dejte si prášek a mokrej hadr na palici

děkujeme za hodnocení.
    Jak již z popisu telefonu na našich stránkách vyplývá, nejedná se o chytrý telefon. Vrácení zboží je možné do 14 dnů od koupě. Ve Vašem případě bychom doporučovali poohlédnout se po odolném telefonu s androidem, který naleznete v sekci odolné chytré telefony. S výběrem zboží Vám rádi poradíme. Můžete se obrátit na naše obchodní oddělení na [email protected] Přejeme pěkný zbytek.

• , zakoupeno v Electro World

• spokojenost
  • , zakoupeno v EVOLVEO

• Velká výdrž baterie - cca 14 dní.
    • Velmi jednoduché ovládání.
    • Zbytečně velký.
    • Neaktualizovaný firmware.

Již jsem si před časem jeden tento mobil koupil (má recenze z 5.3.2021). Vše z této recenze platí. Vady mobilu, o kterých se v recenzi zmiňuji pomohla vyřešit aktualizace firmwaru (návod mi poslali z podpory Evolvea). Jedna vada však u mobilu přetrvává - po pořízení snímku se mobil velmi často "kousne". Budu ho muset tedy reklamovat.
    Druhý kus, který jsem objednal pro rodiče, funguje bezchybně. Nemá žádnou z vad, o kterých jsem psal.
    Co zamrzí, je chybějící upgrade firmwaru. Upgradem se mobil vylepší a zmizí některé nedostatky (které však nebrání v jeho používání). Upgrade je složitý. Jsem ajťák a i tak jsem s tím trochu zápasil. Běžný uživatel by tápal, starší člověk nemá šanci a přitom, pro zkušeného prodejního technika je to otázka pár minut.

• , zakoupeno v EVOLVEO

• Spňuje to co se od tohoto výrobku očekává
  • , zakoupeno v EVOLVEO

• Velká výdrž baterie. Při mém způsobu použití cca 14 dní. Baterie je snadno vyjímatelná.
    • Bytelné a precizní zpracování.
    • Velmi jednoduché ovládání.
    • Budík se zapne, i když je mobil vypnutý.
    • Zbytečně velký.
    • Špatně vymyšlené zapínání svítilny.
    • Zbytečný stojánek na nabíjení.
    • Budu mobil reklamovat - sám od sebe se přenastavuje čas, SMSky se ukládají zpřeházeně (ne podle data). Z podpory se mi ani po několika dnech neozvali. Snad je to pouze vada jednoho kusu.

Po rozbalení mobilu jsem se lekl, že mi poslali nějakou hračku - mobil je velký, "barevný" a velmi lehký. Lehkost byla způsobena vyjmutou baterií :) Vložil jsem baterii, zašrouboval kryt (přiloženým šroubováčkem) a mobil jsem zapnul. Spustil se za cca 5 vteřin - paráda. Displej výborný. Klávesnice dokonalá. Menu už nemůže být jednodušší a je skoro stejné jako u mého předešlého Evolvea, které mi sloužilo asi 7 let (z toho 4 roky s pořádně nafouklou baterií :) Byl jsem rád, že si nemusím zvykat na nic nového. Zvědavý jsem byl hlavně na výdrž baterie. U mého předešlého Evolvea vydržela zpočátku až dva měsíce bez nabíjení. U tohoto modelu mi vydržela bezmála 14 dní. Mobil používám takto: volám cca 15 - 30 minut denně, napíšu cca 3 SMS denně, na noc mobil vypínám, mobil bývá v zimě často v mrazu. Takže s výdrží spokojenost. Trochu mi vadí velikost mobilu. Jako kdyby se konstruktéři snažili, aby mobil vypadal z dálky jako dotykový. Jsem přesvědčen, že by šlo na každé straně ubral půl centimetru. Byl by akorát menší displej, ale to by nevadilo. Dále mi vadí zdlouhavé zapínání svítilny. Na boku je tlačítko SOS, které jsem ihned deaktivoval a myslím, že ho vypne skoro každý (co když se mi omylem sepne v kapse...). Místo něho by bylo lepší zapínání svítilny - podobně jako u mého starého Evolvea. Z dalších vlastností: foťák fotí - nepotřebuji, rádio hraje pěkně - nepotřebuji, je tam kalkulačka, kalendář a budík. A ten se zapne i když je mobil vypnutý. Asi pro někoho hloupost, ale u mně to rozhodlo o tom, že jsem si nekupoval mobil s operačním systémem :) Zbytečný je stojánek na nabíjení - při tak dlouhých intervalech nabíjení. Jen další zbytečnost v domácnosti.
    Když to shrnu, tak jsem byl s mobilem velmi spokojen. Píšu byl, protože ho budu muset reklamovat - sám od sebe se přenastavuje čas, přehazují se SMSky a po vypnutí a zapnutí se mění některé další věci.

Pevně doufám, že to je vada pouze tohoto jednoho kusu. Pokud se problém vyřeší, pak jsem rozhodnut koupit další dva pro prarodiče - pro důchodce by to byl vynikající mobil (obří písmo na displeji, obří klávesy, jednoduché ovládání :)