Evolveo StrongPhone X1

Odolné
Produktová řada
Evolveo StrongPhone

• , zakoupeno v 1nakup.cz

Chtěl jsem pracovní telefon ,nečekal jsem žádný zázrak ,ale i přesto jsem zklamaný . Nevyhovuje mi téměř v ničem ,snad bude aspoň odolný .

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• splńuje mé požadavky

spokojen

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobrá vydrž baterie,je hlasitý a je dobry k práci na stavbě.Prah ,voda nevadí.
    • nemám žádné

Pracuji jako stavař a potřebuji odolný tel.Telefon je perfektní.Díky jeho hlasitosti ho slyším v každém stroji.

Konstrukce
klasické s klávesnicí
Operační systém
bez OS
166 g
Odolné
Produktová řada
Evolveo StrongPhone

EVOLVEO StrongPhone X1 Dual SIM je telefon u kterého se nemusíte bát že se Vám zničí. Tento telefon je totiž velmi odolný a vodotěsný s certifikátem IP67, navíc baterie je vysokokapacitní a vydrží dlouho. EVOLVEO StrongPhone X1 má české menu.

EVOLVEO StrongPhone X1 Vás rozhodně nezklame.

Vodotěsný! držitel certifikátu IP67 (je odolný proti vniknutí vody, vydrží po dobu 30min v hloubce 1m)

Prachuodolný! prach nemá šanci se dovnitř dostat.

Odolný! EVOLVEO StrongPhone X1 má pogumovaný povrch a v jeho konstrukci je speciálně vyztužený vnitřní rám pro zvýšení odolnosti. Velmi odolný proti nárazům a jiným druhům poškození.

Displej! 2.2 displej EVOLVEO StrongPhone X1 je ze speciálního dvojtého tvrzeného skla, které zvyšuje odolnost proti poškrábání a tlaku.

Dual Sim EVOLVEO StrongPhone X1 má dva sloty pro sim karty, to znamená že můžou být aktivní obě dvě sim karty najednou. Tento mobil má i funkci, kterou se dá jedna karta vypnout.

Vlastnosti: velký 2.2 displej se zvýšenou odolností proti poškrábání a tlaku rozlišení displeje 240 x 320 pix, 262 000 bare

Dual SIM - 2 současně aktivní SIM karty v jednom telefonu možnost zapnutí pouze jedné SIM karty

GSM 850/900/1800/1900 MHz

Bluetooth 3.0

GPRS class 12

SMS/MMS/WAP podpora microSDHC karet (až 32 GB) integrovaná svítilna prohlížeč obrázků videorekordér videopřehrávač audio přehrávač digitální záznamník

FM rádio kalendář seznam úkolů budík kalkulačka stopky polyfonní vyzvánění/vibrační vyzvánění handsfree s integrovaným mikrofonem ve šňůře pro sluchátka poutko pro zavěšení na výstroj nebo batoh vysokokapacitní baterie 1 700 mAh

• doba hovoru: cca 790 minut
  • pohotovostní režim: cca 280 hodin
  • rozměry: 125 x 57 x 23 mm
  • hmotnost: 166 gramů s baterií

Mobilní telefon pochází z oficiální distribuce pro Českou republiku. Má české menu, českou dokumentaci a vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.

EVOLVEO StrongPhone X1

• Vzhled
    • Systém
    • Odolnost

Vypadá hezky, systém přehledný ale téměř nevodotěsný.

• , zakoupeno v 1nakup.cz

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• splńuje mé požadavky

spokojen

• , zakoupeno v OKAY.cz

• nemám žádné

• , zakoupeno v EURONICS

• velká výdrž baterie, odolnost telefonu, přehlednost, nízká cena
    • Chybí některé funkce jako je diář atd...

odolnost (má tlačítka) :)

• , zakoupeno v CZC.cz

tento přístroj jsem koupil jako dar, ještě nebyl v provozu

• , zakoupeno v CZC.cz

• V nastavení telefonu nelze nastavit velikost písma
    • Na tlačítkách mi celkem vadila ruská abeceda, zabírá místo a všechny znaky jsou pro "méně vidicí" malé.

• Jednoduchý.
    • Cena.
    • Výdrž baterie.
    • Odolný.

Kdo chce telefon skutečně jen na to , na co byl vynalezen , těm doporučuji .

• , zakoupeno v azhobby.cz

• jednoduchý, splňuje moje požadavky na 2sim karty
    • chybí podrobný manuál

potřeboval jsem telefon, který vydrží hrubší zacházení
    zatím jsem spokojen

• odolný
    • dobře drží v ruce
    • malá písmena
    • nejde nastavit vlastní vyzvánění, v základu jsou snad jen 3
    • téměř nulová interní pamět(40Kb) takže i když má deda telefon pouze na volání tak mu tam nejde dát foto k 5-ti kontaktům

vše řečeno výše