Recenze Evolveo StrongPhone D2 Mini

Výborný pracovní a outdoorový telefon. Výdrž baterie 8 dní. cca 6-10 hovorů denně, smsky ,občas WiFi , 1,5 hod. zkouknutí filmu ,0,5 hod. navigace . Této výdrže dosáhla baterie až po druhém nabití. Jenom ukazatel % baterie si žije svým vlastním životem ! Dva dny ukazuje pořád stejně a pak spadne naj... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Jako u většiny odolných telefonů je to něco za něco. Je to cihla, kterou neztratíte, můžete s ní mlátit o zem a nebude vám to líto. Na běžné použití (volání, sms, čtení emailů, občasná navigace, pár aplikací) bohatě stačí. Pak oceníte výdrž baterie, která je opravdu velká. Pokud jste zvyklí mít spuš... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Evolveo StrongPhone D2 Mini

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Vladimír Bouše

Přidáno: 17. listopadu 2015

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• odolnost, funkce, výdrž baterie
  • design

ideální telefon pro "venkovní" pracovníky - stavaře, dělníky, lesáky, zemědělce apod.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná
Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Jaroslav

Přidáno: 7. října 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Skvělý telefon do práce, baterie super !!!

Používám ho hlavně na pracovišti, dva telefony jsem už rozbil přo pádu na zem, tak tenhle se určitě nerozbije
Skvěle drží baterie

Přidáno: 22. června 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Dlouhá výdrž baterie.
  • Pěkně sedí v ruce.
  • Veliká hlasitost reproduktorů.
  • Poměr odolnost výkon cena.
  • Na tu bídu docela pěkné fotky.
  • Dlouho trvá, než se chytne GPS, ale když se chytne, tak šlape stále.
  • Zbytečně běží příliš mnoho zbytečných aplikací na pozadí, dají se bez problému vypnout, ale je to otravné.
  • Micro USB je moc hluboké a nedají se tam dát standardní kabely, musí se dát jen originál, nebo jiný kabel trochu obrousit.

Tento telefon není vhodný na žádné machrování, ale je vyloženě určen pro úzkou skupinu lidí, jako jsem já. Neustále mi někam padá a tento telefon "zatím" přežívá naprosto bez úhony, spadl mi i z kola na silnici a bez škrábance. Na to jak je veliký, má docela malý display, ale pro mě naprosto dostačující. Navigaci zvládá bravurně, dokonce 2 najednou. Konečně mám telefon, který cítím v kapse i v ruce, z které mi jen tak nespadne, nemusím se bát, že ho při sebemenší kolizi rozbiji a je za rozumnou cenu v kategorii odolných telefonů.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.mobilmania.cz

Přidáno: 19. května 2015

Evolveo StrongPhone D2 mini: levný tank [recenze] – MobilMania.cz

Evolveo StrongPhone D2 mini kašle na módní trendy. Dostanete průměrnou výbavu, zato pořádně obrněnou a potěší i výdrž baterie.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Lenovo Vibe X2