Elephone Trunk

FM rádio

• , zakoupeno v B-Techs.cz

• velká kapacita paměti
    • krásná barva odpovídá fotografiím

telefon nemůžu až tak posoudit, dostala ho dcera. Má ale vše, co si přála. Je tam foťák vzadu i ve předu, fotky jsu pěkné, dioda na svícení, hodně velká paměť, takže může stahovat spoustu her a aplikací. Myslím, že je spokojená. Občas je nějaký název funkce v angličtině, ale nevadí to. Z 98% je telfon v češtině.

Operační systém
Dual SIM
GPS modul
FM rádio

Představujeme vám mobilní telefon Elephone

Trunk.    displej 5'' HD 1280×720 procesor čtyřjádrový Snap­dragon 410 1.2GHz 64-bit  vnitřní paměť 16GB, operační paměť 2GB

RAM fotoaparát zadní 13MP Samsung, přední 2Mpix

LTE,GPS – Glonass,DualSim,Wi­Fi,3G,Micro

SD,Bluetooth baterie 2100mAh

Android 5.1 v češtině

Společnost Dynamic Mobile s.r.o. je autorizovaným distributorem značky Elephone v České republice.

• cenově příznivý,elegantní,16GB paměť a operační 2GB,podle mého, s ohledem na cenu
    • a verzi 5.1.1 android velmi dobrý.
    • Výdrž baterie,jeden den.
    • Některé vnitřní návody jsou v angličtině,ale je to okrajová věc.To hlavní je česky.

Mobil mám druhý měsíc a nesetkal jsem se s problemem, pokud vynechám operátora.
    Na jednu simku mám telefon, na druhou internet.Běží bez problémů a mobil má krásný obraz.
    Fotky jsou pro mě, jako diletanta vynikající.
    Mám z něj radost a doufám, že mě vydrží pár let.
    Nákup přes B-Techs byl ryclý a bezpromlémový.

• hezký displej
    • rychlost odezvy
    • rychlost focení
    • menu je poloanglické
    • nefungují MMS
    • nedostala jsem český návod
    • zboží není dle zákona označeno
    • problém s reklamací

Dejte si pozor. Telefon jsme si vybrali, protože za tuto cenu nabízel funkce srovnatelné např. se samsungem za dvojnásobnou cenu. ALE dostali jsme telefon bez českého návodu, menu je napůl česky a napůl anglicky. MMSky se nepodařilo rozchodit ani nám ani na prodejně Vodafonu a to s snažilo tak 5 lidí, zkrátka nefunkční, vše bylo nastavené správně, to jsem si jistá. Pozor na prodejce B-techs.cz Když pominu to, že má sídlo na Praze 1, ale jediná adresa, kterou je možné použít je Slavičín, tak přestože nás prodejce ujistil, že reklamace vyřizuje velmi rychle, tak po 30 dnech se ohání tím, že jsme telefon koupili na firmu (přitom jsem si to na firmu nechala jen poslat, na faktuře žádné IČO ani DIČ není) a říká, že pro něj lhůta 30 dní není závazná. Nyní po 45dnech, kdy je telefon v reklamaci prodejce nekomunikuje, nemám ani telefon ani peníze. Udělejte si obrázek sami, jestli si od někoho takového chcete koupit telefon a mít s ním takové problémy. Búh ví, jestli dostanu někdy peníze zpět.

• , zakoupeno v B-Techs.cz

• velká kapacita paměti
    • krásná barva odpovídá fotografiím

• Velikost akorát do ruky
    • Kvalitní dílenské zpracování
    • GPS stoprocentní, chytne a nepustí - žádné odskoky od trasy se nekonají
    • Dostatek výkonu
    • Čistý Android 5.1.1
    • Výměnná baterie
    • Slot na micro sd karty
    • Foťák průměr

Tento telefon mohu s klidným svědomím doporučit. Telefon vám přijde domů, spustíte ho a fungujete, nic dolaďovat nemusíte.

Tento foun se dá koupit přímo z Číny za krásných 2500 korun českých (samozřejmě pokud ti ho nelapnou celníci). Další možnost je z evropských skladišť za cenu okolo 3000 korun českých. Poslední varianta je koupit telefon u nás, čehož jsem tentokrát využil i já. Telefon mě vyšel na 3600 kaček s dvouletou zárukou. Pokud se značka Elephone osvědčí tak příští nákup bude přímo z Číny.

• Displej,pěkný zvuk,výkon,výměná baterie,velká operační a interní paměť + možnost rozšíření o micro sd kartu
    • Baterie přežije klasický jeden den a ocenil bych lepší kvalitu fotoparátu

Pokud chcete telefon pro běžného uživatele,který moc nefotí,ale za to používá velké množství multimédié tak by se tento telfon mohl hodit