Elephone S2

FM rádio

• Da se říct ze celej telefon a cena je dost dobra na to jak telefon je vybaven
    • O ničem nevím :)
  • , zakoupeno v B-Techs.cz

• Maximální spokojenost - šlape rychle, zavalili jsme ho aplikacemi a bez problémů funguje.
    • Foťák fotí rychle, fotografie se zobrazují také rychle.
    • Když ho hodně zatěžujeme, vydrží jen 1 den, jinak i 2 dny.

Nenašla jsem žádné vady, jsem velmi spokojená.

• Dobrá cena.
    • Lehký.
    • Nezvoní budík v tichém režimu.

Můj první chytrý telefon a jsem moc spokojená. Chěla jsem jít do Samsungu, ale tento stojí polovinu a funguje výborně.

Konstrukce
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Novinkou značky Elephone je model S2 v tmavě modré barvě. Geniální spojení skla a hliníku tvoří jedinečný design, který se jen tak neomrzí. Telefon nabízí 5,0 palcový HD displej, 64-bitový čtyřjádrový procesor s pracovní frekvencí 1300 MHz, operační paměť RAM 2GB a paměť ROM 16 GB, která je dále rozšiřitelná paměťovou kartou. Operační systém Android 5.1. (Lollipop). Hlavní kamera nabízí 13MPix rozlišení a baterie má kapacitu 2100 mAh. Záruka 24 měsíců!

• nwm co bych mohla napsat
    • neodpovida parametrum na fotak
    • seka se
    • mala vydrz baterie
    • budik nezvoni v tichem rezimu
    • spatne vyndavani slotu na sim

s mobilem jsem byla spokojena dva mesice..

• Da se říct ze celej telefon a cena je dost dobra na to jak telefon je vybaven
    • O ničem nevím :)
  • , zakoupeno v B-Techs.cz

• Foťák fotí rychle, fotografie se zobrazují také rychle.
    • Když ho hodně zatěžujeme, vydrží jen 1 den, jinak i 2 dny.

Nenašla jsem žádné vady, jsem velmi spokojená.

• Krásný a elegantní smartphone (v dané cenové kategorii těžko najít lepší)
    • Jednoduché ovládání, minimum nadbytečných aplikací od výrobce
    • Svižný procesor, rychlé stahování videí
    • Krásné fotky
    • Android 5.1.
    • Slot na sim kartu se těžko vytahuje
    • Při aktivním každodenním využití krátká výdrž baterie(max.1 den)
    • Tel. často hlasí poruchu sim karty, resp. její nepřítomnost, i když fyzicky ve slotu je.(to ale muže být samotnou simkou, takže ji vyměním za novou a uvidíme)

I přes častou poruchu nepřítomnosti sim karty mohu tel. vřele doporučit.Je to krásný elegán, s kovovým tělem, který v mnohém předčí i tel. v cenově vyšší kategorii.

• Dobrá cena.
    • Lehký.
    • Nezvoní budík v tichém režimu.

• Vše OK!

Dporučuji!!

• Skvělé optimalizované prostředí.
    • Android 5.1.
    • Pěkný design.
    • Rychlost internetu
    • V základním balení 1 gelové pouzdro, 3 fólie na displej a 3 fólie na sklo zezadu.
    • Lze si nastavit probuzení telefonu a jiných aplikací různými gesty.
    • Skvělý displej.
    • Zdá se mi křehké zapínací tlačítko a tlačítko pro ovládání hlasitosti.
    • Slot pro sim kartu se těžko vysunuje.
    • Pokud chcete na telefonu hrát hry tohle není telefon pro vás (u některých her časté propady fps).

Je to rozhodně telefon za který se nemusíte stydět i když má v České republice poměrně neznámou značku hned to smaže jeho povedený design.

Koupeno v obchodě Elephones.cz

• Dlouhá výdrž baterie, krásné foto, dobrá ovladatelnost

Tento produkt jsem si vybral, protože mě zaujal.
    Rychlá ovladatelnost.
    Produkt se mi používá velmi dobře.
    Tento produkt bych doporučil všem.
    Asi na nic

• , zakoupeno v B-Techs.cz

• Krásné fotky, jednoduchá ovladatelnost, rychlost prohlížeče

Za málo peněz hodně muziky. Jsem absolutně natčená

• , zakoupeno v Elephones.cz

• Elegantní vzhled, výkon, dobrá cena, ochranná folie 2x, plastové ochranné pouzdro.
    • Zatím žádná proti.

Telefon hodnotim jako vydařený, vzhled je perfektni a předčí mnohem dražší telefony i svym vykonem.