Elephone P6i

FM rádio

• , zakoupeno v Goem.cz

• Fotoaparát
    • Ovládání
    • Funkčnost jednoho tlačítka ( back )
    • Volání
    • Hlasitost reproduktoru
    • Mikrofon
    • Občas se telefonu zasekne dotyk
    • Chybí upozorňovací blikající dioda

Tento telefon za tuto cenu má hodně +, ale ani tenhle telefon není dokonalý, má své dvě chyby které mi vadí, ale za tu cenu jsem rád za to co mám, já jsem spokojený a doporučuji.

• Foťák
    • Baterie
    • atd...
    • zatím nic

Za málo peněz docela moc muziky!!

• velký displej
    • super operační paměť
    • rychlý
    • ačkoliv foťák 13 mpx fotky jsou rozmazané
    • dotykový displej není tak aktivní, musí se víc tlačit

Po 14 dnech užívání nefunguje psaní, místo mezerníku se přepíná na čísla, když chci jít přes ikonu sms do zpráv, otevře se mi internetový prohlížeč, budu reklamovat

Konstrukce

• Jádra: 1.3GHz, Cortex-A7, Quad Core
  • GPU: Mali-400 MP
  • RAM: 1GB RAM
  • ROM: 4 GB
  • Externí paměť: TF karty až do 32 GB (není součástí balení)

Síť

Zobrazit

• Typ obrazovky: kapacitní
  • Velikost obrazovky: 5,0 palce
  • IPS: Ano
  • Rozlišení obrazovky: 960 x 540 (QHD)

Fotoaparát

• Typ fotoaparátu: Duální kamery (jedna přední jedna zadní)
  • Zpět kamera: s bleskem a AF, 13.0MP
  • Fotoaparát na přední straně: 5.0MP
  • Nahrávání videa: Ano

Možnosti připojení

• Slot pro SIM kartu: Duální Pohotovostní, Dual SIM
  • TF Slot na paměťové karty: Ano
  • Micro USB Slot: Ano
  • Audio Out port: Ano (3,5 mm audio out port)
  • Mikrofon: Podporované

• Formát MS Office: Word, Excel, PPT
  • E-knihy ve formátu: TXT, PDF
  • Hry: Android APK, Java hry

Jazyky

• Jazyk: italština, ruština, němčina, angličtina, portugalština, francouzština, holandština, španělština
  • Upozornění: Pokud budete potřebovat žádné zvláštní jiný jazyk než angličtinu, a musíte nám zanechte vzkaz, když pokladně

Další funkce

Další funkce: blízkost Sensing, MP3, 3G, MP4, Wi-Fi, OTG, FM, Gravity snímání, Bluetooth, Light snímání, GPS

Obsah balení

Rozměry

• Rozměry výrobku: 144,3 x 72,3 x 7,6 mm / 5,7 x 2,8 x 0,3 palců
  • Velikost balení: 18 x 12 x 5 cm
  • Hmotnost včetně balení: 0,5 kg

Poznámky k produktu: 1. Stáhněte si oblíbené aplikace přes Google Play Store nebo trhu nainstalován. 2. Poznámka: Tento chytrý telefon je určen pouze pro práci s aktuální Android / Windows OS na něm nainstalovaný.Jakékoliv změny, jako je upgrade nebo blikající novější verzi povede ke zrušení záruky. 3. Uvedená částka ROM ukazuje maximální dostupné ROM s ničím nainstalován. Nicméně, Android / Windows OS a předinstalovaný software od výrobce obsadí některé z těchto ROM. K dispozici ROM na zařízení bude tedy být o něco menší, než je uvedena v ROM.

• vše

• baterie
    • dotyk displeje
    • kvalita
    • padaní datového připojení

mobil jsem měl cca rok... ihned po zapnutí jsem zjistil, že dotyk displeje je tak špatný, že snad ani první dotykáče na tom nebyly, tak špatně!
    Další co mě dostalo, tak 15% baterie a do 2 minut se mob prostě vypl...
    Při brouzdání na internetu mi vypadávala síť, takže musíte vypnout a zase zapnout datové připojeni... padá to i u FB a podobných aplikací u kterých potřebujete internet.
    No a nakonec kvalita plastů je taky mizerná!
    Boční hliníkové se odlupuji a musíte to ihned zalepit, jinak se vám hned ulomí.
    Tuhle značku už si nikdy nekoupím... Vždycky jsem měl dražší mobil a vždy mi vydržel alespoň 3 roky... Tenhle byl můj první levný mobil a rozhodně co se týče kvality byl nejhorší ze všech!

• vzhled
    • po měsíci se začaly odlepovat "plechy" na bocích telefonu
    • baterie od 15% byla do minuty pryč
    • občasné sekání

Celkově je telefon za ty peníze velmi dobrý, i přesto, že se občas sekl...
    Po víc jak roce a půl mi odešla baterie a telefon nereaguje, ale i tak bych ho doporučila méně náročným uživatelům.

• Velmi super
    • Jenom to sekání jinak v pohodě

Tento telefon mám asi tak 1 rok jsem s ním velmi spokojená,
    ale občas se seká to musím uznat jinak super. Tento produkt bych doporučila určitě všem je velmi dokonalý a nic víc bych říct nemohla.

• Velky displej
    • Hodně dobry foťák jak prední tak i zadní
    • Kdyz zapnete mobilni internet zotalne se vam zacne sekat
    • Nekdy nejde zapinat a vypinat hovor

Cena Ok, fotak taky jen to sekani je nekdy fakt hruza

• , zakoupeno v Goem.cz

• Fotoaparát
    • Ovládání
    • Funkčnost jednoho tlačítka ( back )
    • Volání
    • Hlasitost reproduktoru
    • Mikrofon
    • Občas se telefonu zasekne dotyk
    • Chybí upozorňovací blikající dioda

• fotoaparát , kamera , cena , velikost , lehký , jas a kontras displeje , svižný , baterie , velký display , super operační pamět , úžasné fotky a videa , dobrá kvalita zvuku , neseká se , androit kit kat prostě skvělé

mobil elephone P6i je nejlepší mobil co jsem kdy měla již 4 mi spadl na zem a má jen lehké škrábance žedné praskliny . Tento telefon jsem si vybrala proto protože je skvělíl ma ho moje kamaradka a je taky naprosto spokojená také kvůli vzhledu a ceny . Na 100 procent doporučuji .

• fotoaparát
    • jas a kontrast displeje
    • svižný
    • lehký
    • nereaguje na přijmutí hovoru
    • prodleva zap/vyp

Tento mobil jsem si objednal z důvodu toho, že byl netradiční nad ostatní řadovou výrobou telefonů. Jeho vzhled je naprosto dokonalý. Já osobně měl bílí se zlatým proužkem.
    Bohužel telefon mě jeho funkcemi a chybami odradil hned na začátku. Nekvalitní zpracování těla telefonu je až neuvěřitelné. Je to jak dětská skládačka. Kryt téměř nejde sundat bez pocitu, aby jste tam něco neulomili.
    Pro úplně nenáročné uživatele dobrý... Jinak od něj nečekejte nic extra.
    Měl jsem ho jeden den a druhý jsme již posílal zpět.

• Foťák
    • Baterie
    • atd...
    • zatím nic

Za málo peněz docela moc muziky!!

• ..

...