Elephone P3000s

Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v VNEW

• super

super

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Dobrá výbava

Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
148 g
Možnost paměťové karty

Firma Elephone představila svůj vylepšený model P3000 s označením "P3000s". Telefon podporuje evropské LTE sítě na frekvencích FDD-LTE: 800 / 1800 / 2100 / 2600 MHz. Displej o velikosti 5.0" palců disponuje rozlišením HD (1280×720) a kryje ho speciální tvrzené sklo Gorilla Glass III. V telefonu je nainstalovaná čtečka otisků prstů, která umožňuje pouhým přejetím přístroj odemknout. Samozřejmostí je podpora funkcí NFC a OTG. Li-ion baterie o kapacitě 3150mAh zaručuje dostatečnou výdrž telefonu.

Značka

WiFi, EDGE, GPRS, UMTS, HSPA, HSPA+, FDD LTE

GPS

GPS, A-GPS

Funkce

G-senzor, P-Senzor, L-Senzor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, OTG, Notifikační LED Dioda, E-compass, NFC, FingerPrint, Finger Scanner(Více o senzorech)

Senzory

Gravity Senzor, Proximity Senzor, Light Sensor, Magnetic Sensor, Fingerprint Sensor(Více o senzorech)

Baterie

Li-ion Battery 3150mAh

Obsah balení

Baterie x 1, nabíječka x 1, USB kabel x 1

• za slušné peníze našlapaný telefon
    • velka baterka
    • display
    • foták
    • softwarove chyby
    • dlouho se nabíjí
    • odemčení otiskem prstu

Koupil jsem Elephone P3000S 3GBram za ty peníze super telefon jenže elephone vydava telefony dost rychle a podle me nestíhá vypilovat software do telefonu mi nešlo nainstalovat spoustu věci z android marketu když jsem stahl aktualizaci pro android tak se nainstalovala ale v telefonu nezustala a nabizel mi aktualizaci znova(myslel jsem ze aktualizace odstrani chyby)když jsem na fotáku zapl funkci proti otresum tak foták dělal (když byl blesk vypnuty nebo na auto)černe fotky.Nakonec mi začal blbnout dotyk takže jsem telefon odeslal ve čtrnáctidenní lhůtě prodejci.Jinak byl telefon super chtěl jsem si ho nechat ale softwarove problémy nešli vyřešit bud jsem mel špatny kus a nebo to chce ještě počkat par mesicu až dopilují software

• , zakoupeno v VNEW

• super

super

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Dobrá výbava
    • Špatná viditelnost na slunci
    • Velmi slabý manuál

Za tuto cenu odpovídající zboží

• Viditelnost na slunci pri spusteni plneho osvetleni je perfektni, rychlost, fotoaparat (senzory gest, úsmevu),perfektni reakce na dotyk (nebojim se srovnat s S4), NFC a vnitrni pamet cca 13 GB, kryt s cipem (pri zaklopeni se zobrazi analogicke hodiny)
    • Nedokazal jsem zprovoznit radio bez šumu, telefon dovezen z číny a tudiž nabíjecka nefunkcni, ale kazdy uz ted ma doma klasicky micro USB......

Kdybych si ho mel koupit znova, tak bych nevahal, ale uz bych sel do vyssi verze s 3GB RAM a FullHD displejem za stejnou cenu, za ktery jsem koupil pouze 2GB! Ale jak se tu uz pise, pomer cena vykon je podle me nadprumerna!

• Výdrž baterie

• NFC
    • vzhled
    • gorila glass3
    • android 4.4.2
    • poměr cena výkon super
    • originál nabíječka
    • plast

zatím jen testuji ,po týdnu mohu říci že vše jede jak má bez problémů . firma Elephone oznámila, že do 10 000ks dá čip o frekvenci 2MHz o proti původní 1,7 mám to štěstí,že jeden zrovna vlastním já test Antutu 35 355. Zpočátku jsem se bál co mi to vlastně dorazí, ale po vybalení mě překvapil celkem pěkný vzhled telefonu,dobře se drží v ruce, jen mě zaskočila váha ( na mě dost lehké),ale jde o zvyk. Fotoaparát fotí vcelku pěkně ,pro mě dostačující a řekl bych že i lepší než předchozí mobil Zopo c3. Baterie má dobrou výdrž 3150mAh bez problémů celý den,ale to záleží na používání.Jak jsem zjistil celkem dobrá podpora výrobce ,už se pracuje na aktualizaci 5.1. ,uvidíme. Myslím že za ty peníze lepší nenajdete

• rychlý,dobře se ovládá,přesné úhozy a odezvy,velký displej,dobrá grafika,2gb operační pamět,nic nevrže!
    • nepodařilo se mi sespárovat bluetoo hendfree od nokie.10%anglických výrazů.NABÍJEČKA!!!

Za dva dny intenzívního testu jsem max spokojen.Poměr cena a výkon super.