Recenze Doro Liberto 820 Mini

Ověřené recenze Doro Liberto 820 Mini

Pudik

Přidáno: 31. prosince 2016

Zakoupeno v Electro World

• Prehledny, po 1 dni srozumitelny pro seniory ci zacatecniky. Dobre slysitelne zvoneni. Kombinace dotyku s tlacitky. Skvela vydrz baterie - bez internetu cca 4 dny! Zvladlo to i 32 GB kartu, takze OK. Kolebka k telefonu, ktera z telefonu vytvori pohotovy nocni hodiny s moznosti prehravani hudby, nastaveni budiku, senzor automaticky upravuje podsviceni displeje, super!
  • Horsi fotoaparat, celkove pomalejsi, ale pro nase ucely naprosto dostacujici. Jedine, co nas stve, ze si uzivatel muze postrannimi tlacitky +/- nevedomky ztlumit vyzvaneni, a ani o tom nebude vedet (neprisli jsme moznost deaktivace techto dvou tlacitek). Chvilku se vudete prokousavat nastavenim ikon na plochach (ve zjednodusenem rezimu neni takova variabilita a nastaveni je paradoxne slozitejsi, proto jsme se nakonec rozhodli pro "slozitejsi" rezim, ktery je kupodivu uzivatelsky privetivejsi)

Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny

Šárka

Přidáno: 7. listopadu 2016

Zakoupeno v Electro World

• jednoduché ovládání vhodné i pro absolutní "mobilní" začátečníky, pouze aktivně využívané ikony, velká písmena a číslice

Přehledný displej bez zbytečných ikon, které stejně nikdo nepoužívá. Doporučuji uživatelům, kteří chtějí rychle v mobilu najít, co potřebují. Ideální pro uživatele ve středním věku (kolem 50), kteří se už necítí na klasické smartphony, ale zároveň ještě nechtějí dělat parádu s typickým důchodcovským telefonem.

Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny

Přidáno: 27. září 2016

Zakoupeno v Electro World

• Možné nastavit veliké písmo i ikony. Snadné ovládání. Má veškeré potřebné funkce. Pro seniory ideální a i běžného uživatele zaujme. Funkce Doro manager, pomocí které je možné na dálku sdílet obrázky, kontakty, upravovat některá nastavení a monitorovat aktivitu uživatele (vhodné u osaměle žijících seniorů).

Telefon doporučuji, dobře se s ním pracuje, dá se upravit tak, aby se seniorům snadno používal. Zároveň je i hezky designově proveden. Telefon jsme koupili pro 65 letou babičku, která má potíže s třesem rukou. Je s ním spokojená, líbí se jí a po nainstalování intuitivní klávesnice říká, že se jí píšou SMS zprávy lépe než ve starém tlačítkovém telefonu.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Perfektní

Bogdanovič Albín

Přidáno: 23. srpna 2016

Zakoupeno v Electro World

• vyplňuje mezeru v této kategorii na trhu
  • rozsah funkcí odpovídají možnostem uživatelů
  • není vhodný pro uživatele,kteří neznají základy volání

-72-letý zvládl přechod z tlačítkového mobilu za 4 hodiny
-Android není Symbian-pokroku se musíme učit

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o.

Bohouš

Přidáno: 29. února 2016

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• vhodné pro seniory

Mobil je jednoduchý, doporučuji ho seniorům.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

www.mobinfo.cz

Přidáno: 15. dubna 2015

Recenze Doro Liberto 820 Mini | Mobinfo.cz

V nabídce operátora O2 najdete seniorský telefon Doro, který vychází vstříce uživatelům s hardwarovými tlačítky pod displejem, SOS tlačítkem pro přivolání pomoci a také upravenou grafikou Androidu.

Celá recenze na www.mobinfo.cz

Xiaomi Mi3 16GB