Doogee X3

• Pěkný design
    • Dobré ovládání
    • Dostačující telefon pro nenáročného uživatele
    • Méně hlasitý reproduktor a mikrofon při telefonování
    • Display má horší pozorovací úhel. Musíte si trochu naklápět telefon abyste našli tu správnou polohu kdy budete dobře vidět fotky. Ale potom je jejich kvalita dostačující
    • Světlé pozadí v menu, nastavení a sms

U telefonu mě překvapila malá hlasitost reproduktoru a mikrofonu při telefonování. Během hovoru jsem zesílil reproduktor na maximum a pak se to celkem dá, ale víc už z toho člověk nevymáčkne. Mám obavy jak to bude slyšet na rušné ulici, nebo v místě s horším signálem.
    Pozadí v menu a v nastavení a při psaní SMS je světlé a texty jsou tmavé. Moc se mi to nelíbí, je to trochu záhul na oči. Jsem zvyklý na tmavé pozadí a bílé texty.
    Telefon jsem zkoušel jeden den, bude to dárek, nemohu zatím hodnotit viditelnost displaye na slunci ani výdrž baterie a podobně

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitni zpracovani
    • Displej
    • Svižny chod bez sekani
    • Foťaky spiš za denniho světla

Kvalitně zpracovany telefon a svižny chod.Dobra a citliva wifi.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Rychly telefon ktery bez problemu muze konkurovat drasim pristrojum jinych znacek ja na nem hraji narocne hry jako need for speed no limit a telefon slape jak hodinky
    • Rozliseni display je docela male a muze vadit a uhel pohledu na display ze vsech stran neni take uplne paradni jak sem cekal a fotoaparat je katastofalni mizerne fotka jak s tamagoci

Za 1650kc to je paradni telefonek pro nenarocne hrace her a kvality displaye

Android 5.1 (Lollipop)
133 g
Možnost paměťové karty

Doogee X3

Chytrý telefon Doogee X3 je určen pro běžné uživatele, kteří chtějí telefon za přijatelnou cenu s dobrým výkonem. Je kompaktní, příjemně se držía slibuje solidní a úsporný výkon s podporou multitaskingu díky 4jádrovému procesoru.

Úsporný, přesto solidní výkon

Telefon je vybaven 4jádrovým procesorem MTK6580 s frekvencí 1 GHz, který vyniká úsporným provozem a operační pamětí 1 GB. Hrajte hry, surfujte na internetu, komunikujte na sociálních sítích, sledujte videa na YouTube, přehrávejte hudbu, prohlížejte si obrázky a foťte, nebo cestujte s GPS navigací. To vše s telefonem Doogee X3, který nezruinuje vaši peněženku.

Vše co potřebujete

Tento model obsahuje vše, co moderní dotykový telefon jen obsahovat může. Nejenže můžete telefonovat, psát SMS a posílat MMS zprávy, díky Wi-Fi a mobilním sítím 3G se připojíte k internetu prakticky kdekoliv, můžete tak stahovat, brouzdat po internetu, využívat sociální sítě a mnohem více. Pořizovat snímky pak můžete se zadní kamerou s rozlišením 5 MPx a také selfie s přední kamerou 2 MPx.

Stvořen pro dvě SIM karty

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem Doogee už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Značka Doogee

Výrobce mobilních telefonů Doogee může směle konkurovat nejlepším výrobcům smartphonů světových značek za zlomek ceny. Od návrhu až po samotnou výrobu s cílem nabídnout vysokou kvalitu, se firma Doogee řídí nadstandardními procesy testování a kontroly jakosti. Mobilní telefony jsou tedy vysoce kvalitní, avšak za velmi přijatelnou cenu.

Doogee X3 je vybaven dotykovým 4.5" displejem s rozlišením 854 x 480 bodů. Rychlé využívání aplikací zajistí4 jádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz v kombinaci s 1 GB operační paměti RAM. Pro systém, data a aplikace je k dispozici vestavěná paměť 8 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty. Přední fotoaparát má rozlišení 2 MPix, zadní pak 5 MPix. Telefon podporuje připojení v mobilních sítích 2G a 3G. Samozřejmostí je připojení Bluetooth 4.0, Wi-Fi, konektor micro USB a také modul GPS. Vestavěná baterie má kapacitu 2000 mAh a telefon běží na platformě Android 5.1 Lollipop.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Verze operačního systému 5.1 Lollipop

Displej

•  Velikost displeje 4,5"
  •  Rozlišení displej 854×480 px

•  Operační paměť (RAM) 1 GB
  •  Uživatelská paměť 8 GB
  •  Možnost paměťové karty

Fotoaparát

•  Rozlišení fotoaparátu 2 MPix (5 MPix s interpolací)
  •  Maximální rozlišení videa 1280 x 720 px
  •  Vestavěný blesk
  •  Automatické ostření
  •  Přední kamera 0,3 MPix (2 MPix s interpolací)

Konektivita

• Kvalitni zpracovani
    • Displej
    • Svižny chod bez sekani
    • Foťaky spiš za denniho světla

Kvalitně zpracovany telefon a svižny chod.Dobra a citliva wifi.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Za 1650kc to je paradni telefonek pro nenarocne hrace her a kvality displaye

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

Jednoduche ovladani,dobra manipulace,hodne funkci.

• , zakoupeno v Obchod Kometa Plzeň

• slabší výdrž baterie

pro běžné užívání naprosto dostačující

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• :) za tu cenu supr mobil :)
    • doporučuji...

bez váhání nákupu.. supr mobil....

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• hezky snadno ovladatelny
    • baterie malo vydrzí

Telefon hezky snadno ovladatelny za tu cennu dostacujici jen baterie by mohla vydrzet dele jak jeden den

• Super mobil pro uživatele, co má rád jednoduchost. Intuitivní uspořádání, dobrá vnitřní paměť, dokonce i dobře fotí. Má folii přes display.
    • Potřebuje delší konektor nabíječky, tzn. z běžných kabelů vypadává, ale nabít se dá, když se s ním nehýbe. Originální nabíječka je v pohodě.

Vybrala jsem si ho kvůli nízké ceně a zároveň slušným recenzím. Chtěla jsem jednoduchost, přátelské uživatelské prostředí, trochu slušný foťák a aby to nebylo pětipalcové pádlo. Všechno se mi v něm splnilo. Dokonce někdo píše, že má krátkou výdrž baterie, ale proti mému předchodímu Alcatelu One Touch je to jako nebe a dudy. Při normálním používání klidně dva dny bez nabíjení. Pokud visím na internetu, tak jde baterka rychle dolů, ale to je přeci u každého dotykáče. Prostě jsem si ho zamilovala :-)

• , zakoupeno v i-Mobily.cz

Dle ceny telefonu jsem velice spokojena

• cena,výbava,velikost displeje,
    • výdrž baterie,při zapnuté wifině katastrofa!

Při záruční době 24 měs.je to dobrá volba a pokud není smartphone Vaší životní filozofií tak není co řešit.