Doogee Titans2 DG700

GPS modul
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• ok

GPS modul
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Doogee Titans 2 DG700 Black Smartphone MTK6582 Quad Core Android 4.4,2 OS 5.0 Inch /ROM 8 GB. /RAM 1GB /1.3GHz; GPU: Mali-400 /4000mAh/1280 x 720 pixelů HD displej. Nyní se podívejme na DOOGEE DG700, DG700 se DOOGEE Titans 2 je zde, aby vám lepší a komplexnější smartphone zkušenosti, nemusíte se obtěžovat telefonu z vybití, když jste cestování do New Yorku a připravit, aby fotografie pro Central Park , protože DOOGEE DG700 má obrovskou 4000mAh baterii. S 1GB RAM a 8GB ROM, můžete stáhnout a uložit více souborů, jako jsou doc, pdf, txt, MP3, MP4 do DOOGEE telefonu vnitřní paměti. Nová DOOGEE DG700 bude klást větší důraz na ceny produktů, konfigurace kombinaci vlastností a použitelnosti, zaměřit se na různé potřeby pro uživatele chytrých telefonů. Je to MT6582 quad core procesor, aby zajistily chod Vysoká rychlost, když budete hrát hry, sledovat videa. Fotoaparát na přední straně alespoň 2 megapixely, zadní kamera alespoň 5-megapixelů. Jako smartphone, DOOGEE DG700 vybavena OS Android, který je nejoblíbenější systém na světě. S přístupem k Google Play, můžete telefon pomůže přístup k jakýmkoli které potřebujete aplikace. Kromě toho, mechanické práce pokuta mobilní vzhled nechat váš telefon mnohem praktičtější, aby váš život mnohem jednodušší. Základní informace Model Doogee DG700 Band 2G GSM 850/900/1800 / 1900MHz; 3G WCDMA 850 / 2100MHz Sim Card Single Sim Service Poskytnout Unlocked Style Bar Barva Černá Shell Materiál Plast Systém OS Android 4.4.2 CPU MTK6582, Cortex A7 Okta core, 1.3GHz; GPU: Mali-400 ROM 8 GB. RAM 1GB Obrazovka Velikost displeje 4,5 Inch Typ IPS, kapacitní displej Rozlišení 540x 960 pixelů HD displej OGS fUII LAMINATION TECHNOLOGYPodpora formátu Typ vyzvánění Polyphonic / MP3 Audio Formát souboru MP3 / WAV / AMR / AWB Video soubor ve formátu 3GP / MPEG4 Image File Format JPEG / BMP / GIF / PNG / GIF E-knihy ve formátu TXT / CHM / DOC / HTML FM Radio Ano Sluchátka Port 3,5 mm Card Rozšířit Ano, Podpora TF karet až na 32 GB Přenos dat a připojení Přenos dat USB / Bluetooth Mobilní internet WAP / WiFi Obecně Kamera / Rozlišení obrazu Dual fotoaparáty, 5.0MP přední kamera; 8.0MP zadní kamera s baterkou a automatickým ostřením, až 3264 x 2448 pixelů, podporuje panorama, multi úhel pohledu, Krása obličeje, úsměv snímek, HDR Jazyk angličtina, afrikánština, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, bosenština, Catala, Cestina, Dansk, Deutsch, Eesti, Espanol, filipínský, francouzština, Hrvatski, isiZulu, Italiano, Kiswahili, Latviešu, Lietuviu, Macedonian, Magyar, Nederlands, Norsk, polština , portugalština, Romana, Rumantsch, Slovencina, Slovenščina, Suomi, Svenska, Vietnamci, turečtina, řečtina, bulharština, ruština, srbština, ukrajinština, hebrejština, Urdu, arabské, perské, Hindština, Thai, bengálský, korejština, japonština, zjednodušená / tradiční čeština Telefonní seznam 500 Zpráva SMS / MMS Vstup Psaní rukou / Klávesnice TV Ne GPS Ano, postavený v roce, také podporuje A-GPS S pomocí EPO urychlit postioning JAVA Ne WIFI Ano, 802.11 b / g / n Bluetooth Ano Gravity Sensor Ano Multi-Touch Ano, 5 bod touch Pohotovostní doba O 2 ~ 3 dny Ostatní funkce 3G, WIFI, GPS, FM, Bluetooth, Ebook, e-mail, Zprávy, tapety, kalendář, kalkulačka, hodiny, fotoaparát, Tethering a přenosný hotspot, atd Balíček Rozměry 167 x 88 x 52 mm / 6,57 x 3,46 x 2.05inch Hmotnost 411 g Příslušenství 1 x 4000mAh baterie 1 x USB kabel 1 x 3,5 mm sluchátka 1 x nabíječka

• Výhoda je ta že se jen tak nerozbije
    • Nevýhoda je ta že tři měsíce před koncem záruky se dělají na displeji bílí fleky , bylo mi řečeno v servisu že ty bílí fleky se ukazují důsledkem nekvalitním materiálem z kterého je displej vyroben.S touhle závadou jsem prodal telefon za 700 KČ -.
    • -když vás někdo naštve tak ho po něm můžete hodit a ublížit mu ním
    • -dá se použít jako denní bezpečnostní kamera, když je napojen na nabíječku
    • -výdrž baterie (dle používání)
    • -slabá síla signálu
    • -mobil mi spadl z úrovně stolu na plovoucí podlahu a přestal fungovat display. Poslal jsem tedy na reklamaci, ale vrátili mi se zamítnutím protože výrobní číslo na telefonu se neshodovalo s číslem na krabici (soudruzi v Číně asi někde udělali chybu). Mobil jsem rozebral, zapojil jsem vyskočený konektor displeje a dobrý, ale kvůli velice špatnému příjmu signálu jsem nyl donucen si koupit Sony experia M4 aqua, se kterým jsem nadmíru spokojen a až přestane fungovat, koupím si ho znovu jestli se ještě bude prodávat...

• -Dobrá výdrž baterie
    • -voděodolný
    • -zatím nerozbitý
    • -přestal načítat sd kartu
    • -těžší
    • -displej je na sluníčku špatně vidět

Potřeboval jsem telefon,který se po pádu na zem hned nerozlouskne,vydrží bez nabíječky alespoň celý den i při brouzdání na netu,hraní her a z provozu ho nevyřadí trocha vody.
    Provoz na dvě sim-karty beru jako bonus.
    Bohužel přestal číst sd kartu,ale už jsem se bez toho obešel.
    Do opravy ho asi dávat nebudu,smazali by mi aktivně asi všechno,co tam mám...

Mobil má již 3 roky a zatím 1 reklamace a to je jen ojedinělé. Takže spokojenost.

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• ok
    • dlouhá dodací doba záručního listu

• zatím spokojenost až čas ukáže

• Pozor na tento telefon nesplnuje dane parametry není vode odolní

Mnel jsem ho 3krat v servisu je to šrot...

• telefon je v poho pro bezneho uzivatele nemenila bych
    • jen vaha

• Nevím...je to prostě dotykový telefon
    • po týdnu přestal fungovat dotykový displej, hmotnost, rozměry, poměr cena výkon, výdrž baterie nic moc

chtěl jsem odlný telefon a možná jsem ho měl...týden...takže jeho odolnost jsem neměl čas zjistit. po týdnu přestal sám od sebe fungovat.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Výdrž baterie
    • Mechanické vlastnosti
    • Nekvalitní imitace krokodýlí kůže
    • Vyšší hmotnost

Slušně vybavený dotykový mobil s dlouhou výdrží baterie, což byl jeden z mých hlavních požadavků a nevšedními mechanickými vlastnostmi (mechanická i tepelná odolnost a vodotěsnost). Po pár týdnech nošení v kapse se začne loupat fólie z imitace krokodýlí kůže, která je tam stejně trochu "navíc". Může překvapit také vyšší hmotnost, ale ta je daná robustní konstrukcí a velikostí 4000mAh baterie. Pro běžného uživatele, který volá, píše sms, občas něco vyfotí nebo natočí, najde si pár informací na internetu a nechce pořád hledat zásuvku kvůli dobíjení, nebo dávat pozor, kam telefon položí, aby se nenamočil nebo nespadl, je to dobrá volba.