Doogee Nova Y100x

• kvalitní MP3 přehrávač
    • čtyřjádrový procesor
    • Android 5.0
    • Ram 1GB

Opravdu doporučuji, telefon je jednoduchý na ovládání, fotky jsou kvalitní, pracuje rychle, neseká se a aby se to ani nestalo radši jsem si stáhla z Obchod Play AVG CLEANER- čistič mezipaměti, pak spořič baterie GO POWER MASTER a z internetu antivir COMODO, který je taky zdarma a výborně chrání telefon, mám ho i v notebooku. Jsem s ním moc spokojená

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

• Výdrž baterie, fungování dvou SIM karet, skvělý design, bezproblémová funkčnost, rychlé a plynulé fungování aplikací
    • Ochranné sklíčko na čočce fotoaparátu se lehce poškrábe, ale to je u všech telefonů.

Všem tento mobil doporučuji. Za nízkou cenu dostanete spolehlivý a designově velmi pěkný chytrý telefon jak pro práci, tak zábavu. Potěší vás slušný zvuk s možností opravdu jedinečného zesílení, kvalitní fotoaparát, pěkné barvy displeje a jednoduché používání funkce DUAL SIM.

Konstrukce
Android 5.0 (Lollipop)
119 g
Možnost paměťové karty

POPIS:

Telefon DOOGEE NOVA Y100X je VELICE PĚKNÝ A DESIGNOVÝ TELEFON. VHODNÝ JAK PRO MUŽE TAK PRO ŽENY. Zpracování telefonu je velice precizní. Inženýři společnosti DooGee si dali záležet, aby tento telefon disponoval perfektní ergonomií a designem. Velikost 5“ LCD je kompaktní, celé tělo je velmi štíhlé a tudíž nepůsobí robustně. Displej zabírá více jak 80% plochy těla telefonu. DOOGEE má všechny funkce, které moderní doba vyžaduje—internet, fotografie, videa, emaily, Facebook, Youtube atd…

Telefon je vybaven zabudovaným modulem pro rychlý internet 3G+. Dnešní doba si vyžaduje být v obraze a se superrychlým internetem v DOOGEE NOVA to jde skvěle!

Design telefonu je na vysoké úrovni a respektuje nejmodernější trendy tvarů mobilních telefonů.  Z hlediska ceny je to opět jeden z nejkvalitnějších telefonů značky DooGee na trhu. Telefon i při své velikosti skvěle padne do ruky a práce s ním je velice příjemná.

Telefon je vybaven LCD displejem, který je zpracován technologií IPS tzn. displej SKVĚLE svítí a je dobře viditelný ze stran, dotyk je vysoce přesný.  NAVÍC JE LCD POKRYTO NANO POVRCHEM, KTERÝ ZAMEZUJE OTISKŮM PRSTKŮ. DISPLEJ JE NAVÍC CHRÁNĚN TVRZENÝM SKLEM GORILLA GLASS. LCD pochází KVALITATIVNĚ z dílny firmy LG a disponuje vysokým rozlišením 1280x720 a velikostí 5“.

Srdcem DOOGEE DG NOVA je nejmodernější výkonný a úsporný ČTYŘJÁDROVÝ procesor špičkové taiwanské výroby (MT6582 ), každé jádro má takt 1,5 Ghz. Výkonný procesor zajistí hladký a rychlý chod celého přístroje.  Díky čtyřem jádrům je 1 GB operační paměti plně dostačující.

Operační systém Android 5, jde o nejmodernější masově používaný Android systém.  NOVA Y100X je navíc vybaven funkcí OTA, tudíž je zajištěna budoucí aktualizace software po Wi-Fi nebo 3G.

Telefon DOOGEE  je vyladěný a má vlastní téma ikon a plochy. Práce se systémem je superrychlá i přes instalované vaše vlastní aplikace. Jde o procesor a čipset, který je pro Android opravdu, ale opravdu pořádně vyladěný!

DOOGEE NOVA Y100X  je vybaven dvěma fotoaparáty, přičemž hlavní fotoaparát má úžasných 8Mpix a obličejový 5Mpix. Telefon dělá krásné, kvalitní fotky. Je vybaven bleskem, který funguje též jako svítilna a unikátně je vybaven i předním bleskem pro lepší selfie fotografie. Přední kamera je vhodná pro vlastní portréty nebo vysoce kvalitní video hovory Skype, Icq a podobné.

Uživatelé vlastnící více simkaret jistě ocení podporu Dual-Sim, která umožňuje používání dvou simkaret zároveň pro příjem hovoru ve stavu stand by. Nebo jednu kartu můžete použít pro stálé rychlé internetové připojení a druhou pro telefonní hovory.

DOOGEE NOVA bez problémů nachází GPS satelity. Telefon tak můžete použít jako pěší nebo automobilovou navigaci. Doporučujeme z Google Play do telefonu stáhnout bezplatné mapy OSMAND nebo Be On Road, Navigator nebo bezplatné Turistické mapy

DOOGEE NOVA má již od výroby na LCD nalepenu ochrannou folií.

Druhá náhradní folie je v balení zdarma, navíc je i ochranný plastový kryt na záda telefonu ZDARMA.

Video ukázky telefonu DOOGEE NOVA Y100X

Technické parametry DOOGEE NOVA Y100X

Operační systém Android 5 s funkčním Google Play

Mobilní telefon pro GSM telefonní sítě celého světa, pracuje s frekvencemi 850/900/1800/1900

Zabudovaný modul pro internet 3G 900/1900/2100MHz, dále také EDGE, GPRS, WAP, EGSM

WI-FI zabudovaná s integrovanou anténou 802.11 a/b/g/n (podpora Access point či Hot spot)

GPS čip, zabudovaný s integrovanou anténou včetně s AGPS 2x SIM slot, oba Stand-by, SIM slot pro 3G a GSM.

Bluetooth BT 4.0

FM rádio zabudovaný přijímač

Hlavní procesor Cortex  Quad Core 1.5GHz, MT6582 5" barevný Super IPS LED svítivý displej, dotykový, KAPACITNÍ ovládání více prsty

Rozlišení LCD displeje 1280x720 qHD, zvýšené rozlišení

GORILLA GLASS SE ZAKŘIVENÍM NA KONCÍCH

SPECIÁLNÍ POVRH PRO ZAMEZENÍ OTISKŮ PRSTŮ

G-Senzor pro snímání polohy a otočení obrazovky svisle/vodorovně

Light sensor, Proximity sensor, senzor Gest, senzor inteligentního probuzení

Ovládání telefonu pomocí gest na LCD

Vestavěné dva reproduktory - jeden pro tiché hovory na ucho, druhý hlasitý reproduktor pro hudbu

Vestavěná paměť 8GB

Operační paměť 1GB RAM DDR3

Porty: microSD slot, 3.5mm JACK audio out, micro USB 2.0, Mikrofon, 2x  kamera (přední 5Mpix a zadní 8Mpix)

Vestavěný blesk, oba fotoaparáty mají automatické zaostřování na zvolený objekt

Zařízení na LCD  přehrává také filmy ve formátu 1080p či 720p

• Maximální velikost mikro SD karty: 32GB
  • Podporované formáty: MP3, JPEG, AVI, TXT, PDF, MPEG4, WMV, WAV, MS Office dokumenty...cokoliv co podporují tisíce aplikací pro  Android

Vestavěná baterie Li-Pol 2200mAh

Při střídmém telefonování je výdrž na baterii až 2 dny. Při častějším telefonování a sítích výdrž cca 1 den.

Napájení skrze mikro USB konektor

VELICE KOMPAKTNÍ ROZMĚRY - STYLOVÝ TELEFON

PŘESNÉ ZPRACOVÁNÍ MATERIÁLŮ

ČERNÉ DESIGNOVÉ A ERGONOMICKÉ TĚLO TELEFONU

STANDARDNÍ ČESKÉ MENU SYSTÉMU ANDROID 5

PERFEKTNÍ POMĚR CENA VÝKON, SKVĚLÝ TELEFON !

Fantastický kontrastní HD IPS displej kvality LG VELICE DOBŘE SVÍTÍ

Skvělá přesná HD obrazovka 5“ IPS LED 1280x720 dpi OGS MODERNÍ TECHNOLOGIE !!

Výkonný úsporný ČTYŘ-jádrový procesor 4x 1,5GHz

Dvě SIM karty pro hovory GSM a internet 3G

Procesor, který využívají firmy Lenovo, ZOPO, Huawei...

Jedná se o kvalitní výrobek z kvalitních materiálů

Krásné fotografie z 8Mpix kamery

Skvělý IPS displej, Bluetooth, GPS, FM rádio

Zabudovaný přijímač GPS pro off-line navigaci AGPS

Výdrž na baterie 1-2 dny (dle intenzity volání)

Certifikát CE pro evropské GSM sítě

ZDARMA k telefonu je navíc DRUHÁ ochranná  folie na sklo

ZDARMA k telefonu ochranný zadní kryt 5“ IPS LED LCD, 3G, GSP, Wi-fi, Bluetooth 1GB RAM, 8GB HDD, Quad Core, 8Mpix kamera přední, 5Mpix kamera obličejová

Součástí balení je:

Telefon DOOGEE  NOVA Y100X BÍLÝ

Baterie Li-Ion 2200mAh BAK

USB A male vs. mikro USB male kabel k připojení k PC a nabíjení

Sluchátka s handsfree kabel s mikrofonem

Nabíjecí adaptér do zásuvky 220V/1A s USB 5V konektorem

Náhradní ochranná folie na LCD  ZDARMA

Plastový kryt na záda telefonu ZDARMA

Návod k použití (elektronický ze stránek www.servatech.cz)

VLASTNOSTI TELEFONU DOOGEE DG F1 TURBO — m

• Vzhled
    • Součástí-plastová záda
    • Nalepená origo ochraná folie
    • Za ty prašule dobrý
    • Slabší fotky za tmy
    • Výdrž baterie

Vzhledově vypadá strašně krásně a to v černém lesku.Během dvou let jednou reklamace-odešel repráček.Jinak fotí pěkně,pro normální projíždění netu stačí a videa taky nejsou problém.Vhodný pro nenáročného uživatele.Pár měsíců po ukončení záruky se natolik uvolnil vstup pro nabíječku,že už ho chudáka ani nenabiju.Jinak by šlapal dál..

• -mobil je levný
    • -funkce má dobré na cenu,ještě aby fungoval tak jak je psáno
    • -baterka nevydrží déle jak den (po delším používání mobilu baterka nevydrží. Mám 90% a mobil se vypne a nejde zapnout)
    • -do půl roku mi přestal fungovat
    • -foťák špatný, píše se 8 megapixelů já říkám tak 4 megapixel, pořádně ani nezaostří
    • -paměť je 8 GB, ale později Vám píše, že je nedostatek místa, i když máte volné úložiště
    • -vzhled hezký

Příště si koupím radši dražší mobil a hlavně jinou značku. Doogee je pro mě špatná zkušenost.

• Baterie
    • Funkce
    • Výkon
    • Dual SIM
    • Fotoaparát

Za pár korun výkonově stejný jako dražší konkurenti.

• velikost displeje
    • design
    • velmi špatná kvalita fotáku
    • baterie (vypíná se někdy na 50% baterie, někdy 30% - jak se mu chce), díky tomu nespolehlivý

Líbila se mi cena a design telefonu. Kromě kvality fotek a nespolehlivému vybíjení jsem s ním spokojená. Ale mít telefon, který nikdy nevíte kdy se úplně vybije... A to jsem ho už jednou reklamovala. Vyměnili mi baterku a dělá to stejně.

• Fotky
    • Rozlišení
    • Přehřívání
    • Zasekávání
    • Zadní reproduktor skoro není slyšet.
    • Necitlivý displej
    • Výdrž baterie

Tento mobil bych nedoporučila nikomu.
    Mám ho rok a jsem silně nespokojena.
    Chtěla jsem ušetřit, tak jsem si pořídila telefon z Číny ale upřímně, byla to chyba.

• věčně se seká !!!!,při zapnutí nabíhá třeba 8 min

je to šmejd made in čina-baterie má malou kapacitu ale to zamrznutí je k vzteku-pomůže jenom vyndání baterie !

• ze začátku jsem si říkala,že je to rychlost
    • fotoaparát není nejhorší až na pomalé zaostřování
    • malá výdrž baterie
    • telefon se sám vypíná kdy se mu zachce
    • před vypnutím ukáže baterka víc procent,po vypnutí tam zbývá už třeba jen 5%
    • upadl mi,sehnat někoho na opravu prasklého displeje nemožné !

po přečtení recenzí jsem si telefon koupila s tím že je lepší za dobrou cenu,potřebovala jsme rychle nový telefon za příznivou cenu,teď už vím že je lepší si za kvalitu připlatit,telefon bych ani ne po roce vyhodila do koše a kupuji nový !

• vzhled
    • velmi nekvalitní foťák
    • slabá výdrž baterie (při používání cca půl dne)
    • vypíná se kdykoli se mu zachce i přesto že baterie ukazuje ještě např. 30% baterie

Tento telefon nedoporučuju, už podruhé ho budu reklamovat. Nejprve nefungovalo tlačítko na zesílení zvuku a vypínal se, kdy se mu chtělo.

dobrej

• , zakoupeno v CZC.cz