Doogee F3 Pro

170 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v VNEW

• pěkný, rychlí, vybavený,
    • přestal fungovat, slabá baterie.

já už kupuji jenom známější značky telefonu. třeba špatný kus ale po 14 dnech zhasnutí telefonu už řešit nechci. kdyby byla alespoň uznaná reklamace.. ale u obchodu wnev asi nemožné. a přeci jenom u jiných telefonu se mi to nestalo. a také ta baterie při větším použití nevydrží ani den.

• slabší baterie

Jinak perfektní

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Pěkná kovová placka
    • Absolutně se mu nechtělo přjímat fotky které jsem z něho vyfotil a upravil. Blutu šit a kablíkem se vůbec na PC neobjevilo (nastavení jsem prošel).
    • Po připojení se nahrálo (blt) poze 12 % (5 pokusů) a potom kolabovalo.
    • Nové zboží za tu cenu musí chodit IHNED !!

Už jsem to nahoře napsal.

Konstrukce
170 g
Možnost paměťové karty

POPIS:

Prémiový telefon Doogee F3 Pro

Chytrý telefon Doogee F3 Pro by v žádném případě neměl uniknout vaší pozornosti pokud hledáte luxusní vzhled, vysoký výkon a nechcete zbytečně připlácet za exkluzivitu velkých značek. Nabízí velikou obrazovku 5,0“ s vysokým Full HD rozlišením a slibuje skvělý výkon s podporou multitaskingu díky 8jádrovému procesoru. Za vybavením nezaostává ani vysoké rozlišení zadního i předního fotoaparátu. Telefon je určen pro náročnější uživatele, kteří chtějí od svého telefonu rychlost a kvalitu a jako bonus je telefon za přijatelnou cenu.

Doogee F3 Pro je vybaven dotykovým 5,0" IPS displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Rychlé využívání aplikací zajistí 8jádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz v kombinaci s 3 GB operační paměti. Pro systém, data a aplikace je k dispozici vestavěná paměť 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí microSD karty. Přední kamera má rozlišení 5 MPx (8 Mpx interpolací), zadní pak 13 MPx se snímačem Samsung 3M2. Telefon podporuje připojení v pásmech 2G, 3G a LTE. Samozřejmostí je připojení Bluetooth 4.0, Wi-Fi, konektor micro USB a také modul GPS. Vestavěná baterie má kapacitu 2 200 mAh a telefon běží na platformě Android 5.1 Lollipop.

Model

DOOGEE F3 Pro

Band

• 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
  • 3G: WCDMA 900/2100MHz
  • 4G: FDD LTE Band 1/3/7/8/20 (2100/1800/2600/900/800MHz)

Sim Card

Dual SIM Card Dual Standby(one Micro SIM card )

Pro všechny operátory

Mobile internet

WAP/WiFi

General

Camera/Picture Resolution

Dual Cameras, 5.0MP front camera(interpolation 8.0MP) , 13.0MP with Samsung 3M2 ISOCELL CMOS sensor back camera with flashlight and auto focus

Kontakty 500

Yes

Rozměry 143 x 69.5 x 6.8mm/

Standby

About 2~3 days

Vlastnosti 4G/3G, WiFi, GPS, FM, Bluetooth, Email, Messaging,Wallpapers, Calendar, Calculator, Clock, Camera,

Play Store, Tethering & portable hotspot, Smart voice control, etc

Vága  170g

Balení 1 x Built in 2200mAh Battery 1 x USB Cable 1 x Charger

Jazyky:

English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Cestina, Dansk, Deutsch, English, Spanish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Italian, German,  French, Russian, Arabic, Malay, Thai, Greek, Ukrainian, Croatian, Czech, Simplified Chinese, Traditional Chinese.

4zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• fotoaparát (3)
  • kvalita (3)
  • výdrž baterie (6)
  • , zakoupeno v VNEW

• pěkný, rychlí, vybavený,
    • přestal fungovat, slabá baterie.

• slabší baterie

Jinak perfektní

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Pěkná kovová placka
    • Po připojení se nahrálo (blt) poze 12 % (5 pokusů) a potom kolabovalo.
    • Nové zboží za tu cenu musí chodit IHNED !!

Už jsem to nahoře napsal.

• Super.

• 3g RAM.
    • 2200 mah baterie,
    • Neodlazená ROM,
    • Slabý Launcher.

Na doporučení uživatelů Doogee jsem zakoupil tento telefon. A velmi mě překvapila na tak silný hardware slabá baterie.
    Prostředí Lollipop na Doogee trošku složité a základní Launcher hodně osekáný. V provedení Ebony což je zadní stěna tmavě hnědé dřevo velmi designově povedené. Přechod displeje na tělo malá hrana. Přechod kitekat na Lollipop velký krok do neznáma.
    Telefon jsem cca po týdnu vrátil z důvodu velmi slabé baterie od nabití necelý den výdrž.

• vykon, kvalita, spracovani
    • android

perfektni telefon, jednoduchy a rychl, skoda jen ze je s androidem

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• použité materiály, telefon nikde nevrže, výborná kvalita hovoru, 4G pro Vodafone funguje skvěle, výborný display, fotoaparát, který dobře fotí i za zhoršených světelných pomínek
    • Baterie s nižší kapacitou, při delším používání/hraní se letefon zahřívá, což je pochopitelné

Poměr cena/výkon velmi dobrý. Je to můj druhý telefon této značky a jsem spokojen. Manželka a kolegové mají jiné typy této značky a jsou také spokojení.

• Vybavenost
    • foťák
    • slabá baterka

Za ty peníze je to výborná volba.
    Koupil jsem si ho protože mi má S5 spadla na zem a zemřel display. Měl jsem velké obavy jak bude doopravdy fungovat a zatím nemůžu stěžovat -spíše stále převažuje nadšení.
    A ohledně baterky jelikož jsem měl S5 , kterou jsem byl nucen taky nabíjet denně , tak pro mě nenastala žádná změna.
    Jediné takové malinkaté mínus je, že je sklo z obou stran tak jsou všude vidět otisky.

• -design
    • -zpracování
    • -cena
    • -velikost,padne do ruky
    • -strašně se zahřívá a to kovové tělo to roznese po celých zádech a boku,nedá se udržet v ruce(a to i při konverzaci přes messenger atd)
    • -slabší příjem všeho wifi i mobilní signál
    • -baterie maximálně den

telefon bych si už nekoupil,výkon zbytečný když jej nelze využít,leda v rukavicích.

• Kvalita zpracování, české LTE i Vodafone, vzhled, velice svižný a vybavený telefon. Oproti Samsungu S4 co jsem měl super rychlá GPS.
    • slabší baterie, nemožnost použít 2x SIM + pamětovou kartu najednou

Baterie vydrží 1,5-2 dny ale je plně dostačující.. Perfektní telefon kde poměr cena/výkon zahrabe všechny drahé značky...