Doogee BL9000 6GB/64GB

Odolné

• Je to šmejd a navíc mi odmítli reklamaci

• Naprostá spokojenost
    • Baterie - boží , Nabíjení - boží
    • Nemá klasický 3,5 vstup na sluchátka , ale součástí balení je redukce .
    • Při minimálním nastavení zvuku .. "hlasitější"

Konstrukce
Android 8.1 (Oreo)
275 g
Možnost paměťové karty
Odolné

BlackBerry DTEK 50 aspiruje na nejbezpečnější telefon na platformě Android vůbec. Díky speciální aplikaci DTEK probíhá neustále monitoring veškerých činností operačního systému a každé nebezpečí je odhaleno již v samotném počátku. Uživatelská data jsou kompletně zašifrovaná, ostatně tím se BlackBerry proslavilo již dříve na vlastní platformě. Jedná se o zcela nový přírůstek do rodiny osobních komunikátorů, který se nese v duchu vysoké produktivity a maximální bezpečnosti.

Vlastnosti telefonu 162,7 mm 78,1 mm 13,8 mm

Hmotnost telefonu: 275 g 5,99" úhlopříčka displeje

Android 8.1 Oreo typ operačního systému 9 000 mAh kapacita baterie

Nano SIM typ SIM karty 162,7 × 78,1 × 13,8 mm  rozměry telefonu (Š×V×H) 64 GB vnitřní paměť 12 + 8 MPx fotoaparát

LTE nejrychlejší internet

Micro SDXC slot na paměťové karty 275 g hmotnost telefonu

Smartphony od společnosti Doogee patří vždy mezi výjimečná zařízení, ať se jedná o masivní odolné mobily nebo elegantní kusy, vždy skrývají něco navíc. Tento model s označením Doogee BL9000 se může vychloubat především svojí výdrží baterie, která činí neuvěřitelných 9 000 mAh. To je pro představu až 3krát vyšší kapacita, než mají dnešní smartphony ve střední a vyšší třídě. Na Doogee BL9000 Dual SIM Black vás ale nadchne také 5,99" displej s Full HD+ rozlišením, kvalitní fotoaparáty a čtečka otisků prstů.

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu Doogee BL9000 Dual SIM Black

• Černý smartphone Doogee disponuje zadním krytem z kůže
  • Čtečka otisků prstů dokonale zabezpečí váš smartphone
  • Úložiště s kapacitou 64 GB můžete rozšířit pomocí Micro SDXC karty
  • Kvalitní fotografický čip SONY IMX 486 s rozlišením 12 Mpx
  • Moderní operační systém Android 8.1
  • Oblíbený konektor USB-C
  • Velmi ojedinělá baterie s kapacitou 9 000 mAh
  • Doogee BL9000 můžete za 10 minut dobít na 30 %

Dlouhé sledování filmů a hraní her na krásném displeji

Na novém elegantním smartphonu Doogee BL9000 se kombinují hned dva skvělé komponenty, které zařídí úžasnou a dlouhou podívanou. Prvním je 5,99" IPS displej s rozlišením 2160 × 1080 pixelů. Jedná se o špičkový LG displej s jemností 260 PPI. Velký displej ale spotřebuje mnoho energie, proto je ve smartphonu zabudována baterie s kapacitou 9 000 mAh, která se dá nabít za krásných 70 minut.

Doogee BL9000 a jeho kvalitní fotoaparáty

Černý smartphone Doogee BL9000 disponuje duálním zadním fotoaparátem s rozlišením 12 Mpx + 5 Mpx. Světelnost hlavní čočky s označením SONY IMX 486 je f/2,2. Na přední straně naleznete spolehlivý selfie fotoaparát s rozlišením 8 Mpx. Doogee BL9000 umožňuje natáčet Full HD videa.

Ojedinělá konstrukce

Vysokokapacitní baterie s sebou nese i nevýhody a to třeba větší rozměry telefonu. Doogee BL9000 není nejtenčím smartphonem, ale za to se může pochlubit velmi ojedinělým designem. Jedná se především o kožený zadní kryt, který umožňuje pohodlný úchop a jednoduchou manipulaci. Pod krytem naleznete kromě baterie také 8jádrový procesor MediaTek, 6GB operační paměť a úložiště s kapacitou 64 GB. Tu jde rozšířit o 128 GB za pomoci Micro SDXC karty.

• Je to šmejd a navíc mi odmítli reklamaci

• Váha
    • Šířka
    • Reproduktor
    • Fotoaparát

Jsem náročný uživatel telefonů ;) a jen tak nějakej telefon u mě nevydrží...dlouho jsem hledal telefon na který bude spoleh.. Když budu něco rychle potřebovat tak mi to dá...abych ho nemusel každých 5 minut nabíjet telefon který bude užitečný na nějakou dobu... A tak se ke mně dostal Doogee BL9000 a jsem nesmírně spokojen..sice trošku vybočuje stylem od normálních telefonů...jak tloušťkou tak váhou ale to je ohledně baterie...
    Je rychlej a silnej a s velkou baterii vydrží i dlouho :D ...hraju na něm různé těžké hry denně ho využívám jako navigaci v autě.. A baterii se mi nepovedlo vybít pod jeden den...to prostě nejde :D pro normálního člověka co spíš užívá telefon jenom na volání sem tam nějaká hra tak mu telefon vystačí na 2-3 dny úplně v klidu
    Co mě ale na něm mrzí že šetřili na reproduktoru..není tak kvalitní jako mají ostatní telefony...takže spíš sluchátka :)
    Foťák není špatnej fotky zvládne ale něco profi jako mají dnešní telefony to od něho nečekejte :D
    Další je váha...je celkem pevnej a díky baterii i těžší takže je v ruce znát ale nic závažného ;)
    A nastavení...telefon je jen z části přeloženej do češtiny...takže některé věci jsou stále v angličtině ale většina je v češtině ;)
    Telefon pro chlapy jak má být... Jsem spoko

• Naprostá spokojenost
    • Baterie - boží , Nabíjení - boží
    • Nemá klasický 3,5 vstup na sluchátka , ale součástí balení je redukce .
    • Při minimálním nastavení zvuku .. "hlasitější"
  • , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• výkonný mobil, super baterka, mám druhý, spokojenost
  • , zakoupeno v Servatech s.r.o.

• Vysoká výdrž baterie
  • , zakoupeno v Digiboss

• Obří baterie s velkou výdrží

Poměrně těžký , ale s ohledem na baterii pochopitelné.

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Baterie mi vydržela celý týden při standardním provozu telefonu
    • Pěkný, velký display
    • Užitečné pouzdro součástí balení i silná ochranná fólie
    • Nejnovější Android
    • Velmi rychlá nabíječka (baterii na sedmidenní provoz nabila za cca 4 hodiny)
    • Dobrá wifi, dobrý hotspot…
    • USB C konektor
    • Velmi rychlé prohlížení webu i multimédií
    • Někomu by mohlo vadit, že je to velký mobil, objemný a těžký, případně i design, který není ukradený od jablíčka, takže to tenhle typ nedoporučuji konformním lidem, kteří musí stejnou nebo lepší věc jako jejich kamarádi
    • Fotoaparát je jen průměrný
    • Reproduktory jsou méně kvalitní, nicméně dost hlasité
    • Musím nějak dořešit našeptávač, jeho čeština je nepoužitelná. Jinak menu v češtině je, to je plně v pořádku. To se ale dá vylepšit trochou odborné práce.
    • Chtěl jsem na to pouzdro ve stylu "knížky" (flip case), v ČR bylo nedostupné, tak jsem jej koupil na Amazonu.

Potřeboval jsem zařízení s velkou výdrží baterie, na které je spoleh, které je odolné a nestojí balík. Chtěl jsem mít možnost prohlížet si veškerý internetový obsah od webu po video rychle a pohodlně (bez brýlí), pracovat s aplikacemi Google, prostě kompletně z mobilu ovládat cokoliv potřebuji. To teď přesně mohu. Překvapilo mě, jak dlouho baterie vydržela, čekal jsem tři dny, ale když jsem měl po týdnu 20 %, byl jsem na tento nákup docela hrdý. Ale jak jsem psal výše. Je to těžký a velký mobil, vizuálně se budete lišit od průměru.

• , zakoupeno v VNEW

• celkem zajímavá cena
    • masivní konstrukce
    • výdrž baterie
    • rychlé reakce aplikací díky dostatečné paměti
    • výborná konektivita s jinými zařízeními (hotspot, BT, HF, WiFi...)
    • dostatečná rychlost procesoru a velikost paměti
    • dobrá čitelnost displeje i za jasného světla
    • podpora bezdrátového nabíjení
    • dodávané pouzdro rychle prasklo díky vykrojeným okrajům
    • necitlivý displej
    • horší fotky při nižším osvětlení
    • vysoká hlasitost i při minimálním ztlumení
    • nemožnost využít dvě simky zároveň s paměťovou kartou, jelikož do prvního slotu dáte sim a do druhého slotu dáte buď sim nebo mikro SD

Kdo chce do ruky pořádnýho macka, ať si ho koupí. Výdrž baterie při plném zatížení (hovory, sms, data, sem tam fotka) je tak 3-4 dny. Mám cca 60-80 hovorů denně, data běží nepřetržitě (hlavně hotspot) a z úplného nabití spadne za tu dobu tak na 30-25%, takže by ještě nějakou dobu vydržel. Trochu mi vadí delší odezva displeje při dotyku. Někdy do něj musím ťuknout až silou, aby zareagoval. Hlavně při focení. Zato tlačítko odemknutí je citlivé až moc. Stačí přes něj lehce přejet a hned se rozsvítí displej. Co se týče hlasitosti, tak ta je až moc silná i při minimálním snížení. Kvalita fotografií je při denním světle dostačující, avšak při snížené světelnosti nepomůže ani blesk. Navigace na něm běží celkem rychle a přesně..bez sekání a dlouhých prodlev. Chvíli jsem si zvykal na adaptér pro sluchátka, jelikož nemá 3,5mm jack, ale je to o zvyku. Navíc sluchátka používám jen někdy. Zato spárování s HF bylo okamžité a dobře slouží i jako hotspot na připojení jiných zařízení na net. Upozorňuji všechny, kdo ho chtějí dávat v autě do držáku, aby si pořídili nějaký pevnější. Já už oddělal 2 držáky díky jeho vyšší váze, která mi ale jinak nevadí. Mám ho něco přes měsíc, tak uvidíme, jak dlouho vydrží ;-)

• , zakoupeno v F-mobil.cz

maximální spokojenost s telefonem