Cubot X9

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• v této cenové kategorii pravděpodobně nemá konkurenci
    • některé standardní funkce pro Android nefungují (např. vypnutí vibrací při volání)
    • absence LTE

Naprosto splnil očekávání.

• 2Gb ram
    • 16Gb rom
    • slušný fotoaparat(13, a 8 MP
    • micro sd až 64GB
    • slabší výdrž baterie

Za 3000 kč výborný telefon.

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Levný telefon, který mi jako běžnému uživateli naprosto stačí.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Popis Cubot X9

Maximálně vybavený telefon značky CUBOT za velmi pěknou cenu.

Modelu X9 vévodí dotykový IPS displej s úhlopříčkou 5,0" a HD rozlišením (720 x 1 280 bodů), který slibuje jasný a ostrý obraz i na sluníčku. Telefon je poháněn osmi-jádrovým procesorem MediaTek s taktem 1,4 GHz, díky němuž bude surfování po internetu plynulejší a multitasking rychlejší. Uvnitř telefonu naleznete operační systém společnosti Google, Android 4.4 KitKat.

CUBOT X9 nabízí 13 MPx zadní fotoaparát s diodovým bleskem. Ten pořizuje pěkné fotky i za horších světelných podmínek. Samozřejmostí je 8 MPx přední fotoaparát. Pro fotografie, uživatelská data a další je v telefonu připraveno 16 GB interní paměti, které lze rozšířit pomocí paměťové karty Micro SD až o 64 GB.

Telefon disponuje funkcí Dual SIM, a tak je schopen pracovat se 2 SIM kartami v režimu Stand-by. Dále překvapí svým elegantním designem a tělem tenkým pouhých 6,9 mm.

Zařízení je určeno pro Českou republiku. Vztahuje se na něj plnohodnotná záruka a podpora autorizovaného servisu v ČR.

Uživatelské prostředí zařízení je v českém jazyce

Hlavní přednosti:

• Hlavní fotoaparát: 13 MPx, diodový blesk
  • Přední fotoaparát: 8 MPx
  • Paměť: 16 GB, RAM 1 GB
  • Paměťové karty: microSD, až 64 GB
  • Konektivita: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, USB 2.0, GPS, A-GPS, 3,5 mm jack, USB OTG
  • Senzory: Gyroskop, senzor okolního osvětlení, senzor vzdálenosti

• problem se shnanim

je supr
    mam ho pul roku

Nedoporučuji :(

• Tenký a lehký, příjemné držení v ruce
    • Za cenu 3700Kč super
    • Snadné ovládání
    • Kvalita fotek je skvělá
    • Android 4.4
    • Slabá baterie
    • Málo možností co se týče např. vlastní vyzvánění k budíku, úpravy plochy
    • Horší zvuk při poslouchání hudby (reprák)
    • Při menším jasu špatná viditelnost na slunci

Po roce a půl používání se baterka pokazila, začla se po 1 minutě vypínat a nafukovala se (hrozilo i vybouchnutí v ruce), naštěstí jsme na Ali... našli baterku i s příslušenstvím, ted´ mobil používám druhý rok a s novou baterkou funguje stejně perfektně jako nový. Mobil rozhodně není pro náročné uživatele, ale spíše pro lidi, co chtějí koupit levně a přesto být spokojený, protože každý drahý mobil nemusí být skvělý. Někdy rozdíl mezi drahým a levným mobilem není, jen v ceně.
    Mobil určitě doporučuji na svou cenu odpovídají všechny parametry.

• Mobil je rychlý, neseká se
    • lehký, kvalitně zpracovaný
    • slušný repráček
    • poměr cena/výkon
    • Dispej není moc odolný, při pádu i z malé výšky může prasknout (doporučuji pořád nosit v průhledném krytu, který sice není moc pěkný, ale zvýší se vám šance, že při pádu vydrží)
    • baterka po delším používání vydrží jen půl dne

Telefon doporučuji, ale noste ho v krytu a pořiďte si k němu powerbanku :)

• Fakt dobrý fotoaparát
    • Slušný zvuk
    • Je opravdu levný (já ho pořídila za 3000 Kč)
    • Poměr cena výkon
    • Telefon je hezký
    • Velký displej, který se neleskne na sluníčku a je vyditelný ze všech úhlů
    • Až na těch pár chyb co má je hodně dobrý
    • Nejdřív nezvykle špatný dotyk , ale nakonec si zvyknete
    • Hodně málo odolný
    • Dlouho se nabíjí a málo vydrží
    • Dělá mu problém přibližování u fotoaparátu
    • V balení nemá sluchátka
    • Mě vadilo, že když poklepete dvakrát na tlačítko domů tak se telefon vypne, ale dá se na to zvyknout
    • Prakticky žádné kryty, skla, folie ....v ČR (jsou neskutečně drahé)

Já si ho koupila asi před půl rokem. Pokud si ho koupíte tak počítejte s úskalím toho, že to je neznámá čínská značka: a tak za prvé nenajdete v ČR jediný kryt pod 600 Kč ( na ebay stojí do 100 Kč). A za druhé není příliš kvalitní, sice má co nabídnou (moc dobrý fotoaparát, neleskne se na slunci,...). Jelikož jsem dost nešikovná tak mi telefon dost padá a teď to už nesnesl a nefunguje mi spodní menu, ale do té doby bych ten telefon za žádný nevyměnila... doporučuji třeba, když plánujete koupit mobil přechodně, nebo nějakému dítěti :D

• v této cenové kategorii pravděpodobně nemá konkurenci
    • absence LTE

Naprosto splnil očekávání.

• 2Gb ram
    • 16Gb rom
    • slušný fotoaparat(13, a 8 MP
    • micro sd až 64GB
    • slabší výdrž baterie

Za 3000 kč výborný telefon.

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Levný telefon, který mi jako běžnému uživateli naprosto stačí.

• Přehledný
    • Rychlý
    • Neseká se
    • Velká paměť
    • Super foťák
    • Slabší výdrž baterie, ale není to žádný horor

Telefonů jsem vyzkoušel už hodně, ale žádný mě nenatchnul tak, jak tenhle. Bohužel telefon mi jednou ukradli, a zpět jsem ho dostal ve stavu, kde tlačítka byla poškozená. O týden později se tlačítka na tom stejném telefonu rozbila taky, takže jen tak pro zajímavost a radši si na to dávat bacha :)
    No, a teď mi na telefonu nefungují boční tlačítka, takže ho nemohu zapnout. Kdyby měl někdo radu jak ho zapnout bez tlačítek, byl bych hrozně rád. Při nejhorším koupím Cubot nový :) :)