Cubot X17

Verze operačního systému
Android 5.1 (Lollipop)
157 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

za me osobne jsem spokojen

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Super telefon za super ceny :)

• je skvelý

Android 5.1 (Lollipop)
157 g
Možnost paměťové karty

POPIS:

Cubot X17 je elegantní, lehký a luxusní. Vnější rámeček je tvořen z jednoho kusu odolného a lehkého kovu. Celkově působí velmi kompaktně a bytelně, přesto si však zachovává svěží design. Špičkový FHD IPS displej. Při rozlišení 1920x1080 a bezchybném jasu je X17 jako stvořený pro sledování filmů a prohlížení fotografií pořízených úžasným 16MPX fotoaparátem. Fotoaparát je vybaven škálou speciálních funkcí, díky kterým lze pořizovat zajímavější a zábavnější snímky. Navíc je vybaven dvěma LED diodami, které zajistí vyváženější osvětlení. 3GB RAM a 4 jádra CPU zaručují hladký chod telefonu i přes zatížení. X17 si tedy poradí s mnoha procesy současně. 16GB paměť je možné rozšířit o dalších až 32GB paměťovou kartou. 4G LTE internet je samozřejmostí, tudíž se můžete k superrychlému internetu připojit téměř kdekoliv. Pro výlety či služební cesty lze využít offline navigaci díky GPS čipu, jež je součástí těla X17.  Pro majitele dvou SIM karet jsou připraveny dva sloty. Pro majitele jedné SIM lze druhý slot obsadit paměťovou kartou. Pomocí Hotknot a OTG můžete provádět spoustu úkonů ještě rychleji a jednodušeji. X17 je zkrátka telefon, jež je skvělým společníkem pro každou příležitost. Jeho schopnosti a vybavení oceníte jak v kanceláři, tak na cestách za zábavou.   X17 má již od výroby na LCD nalepenu ochrannou folii.

Druhá náhradní folie je v balení zdarma, navíc je i ochranný plastový kryt na záda telefonu.

Technické parametry X17

Operační systém Android 5.1 s funkčním Google Play

Mobilní telefon pro GSM telefonní sítě celého světa, pracuje s frekvencemi 850/900/1800/1900

Zabudovaný modul pro rychlý internet 4G LTE pro oblast Evropa a Asie BAND 1/3/7/20

Zabudovaný modul pro internet 3G 900/2100MHz, dále také EDGE, GPRS, WAP, EGSM

WI-FI zabudovaná s integrovanou anténou 802.11b/g/n (podpora Access point či Hot spot)

GPS čip, zabudovaný s integrovanou anténou včetně s AGPS 2x SIM slot či +1x SIM a 1x SD karta (maximálně 32GB), oba Stand-by, SIM slot pro 4G a GSM

Bluetooth BT 4.0

FM rádio zabudovaný přijímač

Hlavní procesor Quad Core 1.3GHz, MTK6735A  64-bit 5" barevný Super IPS LED svítivý displej, dotykový, KAPACITNÍ ovládání více prsty

Rozlišení LCD displeje 1920x1080 FHD

G-Senzor pro snímání polohy a otočení obrazovky svisle/vodorovně

Light sensor, Proximity sensor, senzor Gest, senzor inteligentního probuzení

Ovládání telefonu pomocí gest na LCD, poklepáním probuzení telefonu

Vestavěné dva reproduktory - jeden pro tiché hovory na ucho, druhý hlasitý reproduktor pro hudbu

Vestavěná paměť 16GB

Operační paměť 3GB RAM DDR3

Porty: microSD slot, 3.5mm JACK audio out, micro USB 2.0, Mikrofon, 2x  kamera (přední 8Mpix a zadní 16Mpix)

Vestavěný blesk, oba fotoaparáty mají automatické zaostřování na zvolený objekt

Zařízení na LCD  přehrává také filmy ve formátu 1080p či 720p

Podporované formáty: MP3, JPEG, AVI, TXT, PDF, MPEG4, WMV, WAV, MS Office dokumenty...cokoliv co podporují tisíce aplikací                pro  Android

Vestavěná baterie Li-Pol 2500mAh

Při střídmém telefonování je výdrž na baterii až 3 dny. Při častějším telefonování výdrž cca 2 dny. Při častém telefonování a stálém zapnutí datové sítě cca 24-36 hodin.

Napájení skrze mikro USB konektor

• Rozměry zařízení: 143,4x69,4x6,1mm
  • Váha samotného zařízení s baterií:  163 g

Napájení 5V / 2A

Zákonná záruka 24 měsíců

Součástí balení je:   1. Telefon Cubot X17 2. Baterie Li-Ion 2500mAh 3. USB A male vs. mikro USB male kabel k připojení k PC a nabíjení 4. Nabíjecí adaptér do zásuvky 220V/2A s USB 5V konektorem 5. Náhradní ochranná folie na LCD  ZDARMA 6. Plastový kryt na záda telefonu ZDARMA 7. Návod k použití (elektronický ze stránek www.servatech.cz)

• Nefungujú mi na ňom mobilné dáta a malá časť dispeja v strede mi nereaguje :/

Boží

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

za me osobne jsem spokojen

• tvar = úzký, dobře se drží
    • buď 2 sim nebo 1sim a 1sd
    • zpočátku se zdá velmi těžký

Hledal jsem nějaký telefon s 5 palcovym fullhd displeyem a odpovidajicim vykonem ale zároveň s malým tělem.
    Za 4 měsíce jsem ho jen jednou restartoval (nějaká prkotina).
    Je svižný, baterka vydrží kolem 2 a víc dní s wifi.
    Foťák je takový průměr.
    Předlepená ochranná folie a přibalený zadní kryt - transparentní.
    V lednu neexistoval lepší android telefon do 5tis :D strávil jsem hodně času vybíráním a čtením recenzí i u nás nedostupných telefonů (objednával jsem přímo z číny).

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Super telefon za super ceny :)

• mrkni do shrnutí ;) za ty peníze opravdu super
    • nepodsvícená tlačítka

Vzhledem k tomu, že jsem nenašel žádný rozumný názor na tento telefon, rozhodl jsem popsat své zkušenosti, i když recenze normálně nepíšu. Cubot X17 budu hodně srovnávat s původním telefonem Sony Xperia Z (z české drahé distribuce). Cubot nemám dlouho, ale už teď si troufnu říct, že za ty peníze má co nabídnout: Full HD display (1080x1920), 13 MP foťák (4:3) a 9 MP při 16:9, 3GB RAM, 8 jader procesor a uživateli k dispozici něco přes 11 GB úložného prostoru, který lze rozšířit SDHC kartou (mám tam 32GB kartu).
    Android 5 běhá svižně a má minimum předinstalovaných aplikací, což je PLUS oproti customizovaným značkovým telefonů, ke kterým moje Sony patřilo. Jediný problém mám s tím, že mi nejdou instalovat aplikace na kartu. Velkým plusem je, že Cubot X17 oproti Sony nezamrzá a nemusí se natvrdo resetovat. Foťak je srovnatelný, ale navíc zvládá fotit i za úplné tmy, protože disponuje dvojící silných LED diod, které opravdu svítí:) Dalším plusem oproti Sony je bezproblémový příjem 4G LTE sítě, se kterým jsem se Sony v poslední době ani nesetkal.
    Baterie patří mezi průměr, ale v mém případě dva dny v pohodě dá. Dělám pracovně hlavně na PC, protože na tabletech a mobilech takové produktivity nelze dosáhnout. Dá se říct, že během 12 hodin udělám cca 15 telefonátů na internetu (data nevypínám) strávím cca 20 minut, což na baterce ubere asi 27% při neomezené synchronizaci (Whatsapp, e-maily, kontakty, kalendář, fotky).
    Po designové stránce se není za co stydět – cca 6 mm tloušťka v kovovém provedení nevypadá špatně. Při telefonování je zvuk bezchybný, ale repráček je takový o ničem – plechový zvuk. Dalším nedostatkem jsou podle mě tlačítka, která nejsou podsvícená, ale vzhledem k tomu, co telefon nabízí, jde opravdu o marginální záležitosti. Snad můj popis pomůže při výběru. Za mě je telefon v naprostém pořádku, ale ještě si budu muset počkat alespoň rok, abych to mohl potvrdit. Cheers!!!

• je skvelý
    • -