Cubot X11

Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Telefon je pro moji dceru. Maximální spokojenost.

Konstrukce
GPS modul
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Další ze série telefonů Watterproof od Cubotu je tady a opět ve skvělé formě. Oproti modelu X10 má ostřeřezané tvary a také skvostný design. Jedná se o nejtenší vodotěsný smartphone na trhu. Skvělý design je doplňován 8 jádrovým výkonným procesorem, 2GB RAM, grafickým akcelerátorem Mali 450, který si poradí i s hodně náročnými hrami. Displej pochází od špičkové společnosti JDI Japan Display Supplier, který zaručuje špičkovou japonskou kvalitu. Cubot se sérií X zařadil mezi špičku na trhu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Asi vše
    • Už ho nemůžu koupit

Když čtu recenze asi jsem jeden z mála stastlivcu,mám tento telefon od novoty ještě dříve než se dal ofiko koupit v ČR,do teď mi fachci sice ztratil vodotěsnost po pádech se mi rozbylo pouze zadní sklo,stále mám origo folii,baterie drží pořád stejně,foto opravdu nemám co vytknout,za dobu co ho mám žena vystřídala 4 telefony prostě kolabovali,ale mě i přesto že dělám kolem staveb,děcka si ho půjčují,tak nevím co si bez něj pocnu až jednoho dne se vypne.opravdu mužů odpřísáhnout že ani jednou žádnej kiks,ani tlačítka při dnešní spotřební elektronice se tomu obtížně věří.

• vzhled
    • přední i zadní fotoaparát za světla
    • je k ceně i obal
    • při focení s bleskem se udělá bílá šmouha (zadní fotoaparát)
    • na fotografii "je světlo z diody" (přední fotoaparát)
    • často se sám od sebe vypne
    • baterie

Měla jsem ho od Vánoc (asi půl roku) a za tu dobu byl 2x v opravně, poprvé když se mi zamáčklo asi po třech měsících zamykací tlačítko a po druhé se sám od sebe vypnul a nejde zapnou. Taky se mi dost často stávalo že jsem např. psala zprávu a najednou se vypl, a to se opakovala několikrát. Asi po měsíci používání se mi začala rychleji vybíjet baterka (když jsem byla na internetu tak i za 2-3 hodiny). Dále po 3 měsících mi mobil přestal přijímat wifi, tam kde jsem dřív měla signál 4 čárky, tak najednou byla 1 někdy 2.

• -pěkný vhled
    • -displej (320ppi)
    • -voděodolnost
    • -tenký profil (6,5mm)
    • -dvoutónový blesk fotoaparátu
    • -titanový rám
    • -příslušenství
    • -led dioda hned vedle předního fotoaparátu (osvětluje čočku fotoaparátu)
    • -fotoaparát za šera
    • -automatická regulace jasu
    • -vypínací tlačítko a dvoupolohové tlačítko ovládání hlasitosti

Tento mobilní telefon používám půl roku a sem s ním spokojený. Je velmi pěkně spracovaný, sklo s obou stran obdobně jako u xperií bohužel né tvrzené, což sem se někde dočetl. Displej má sice jenom HD rozlišení, ale se svou jemností 320ppi (pixelů na palec) se nedá na nic stěžovat a displej není nějak utopený v telefonu, ale naopak
    je úplně na povrchu a má velmi dobré pozorovací úhly. Maximální a minimální jas je dostačující. S telefonem se v pohodě dožijete večera a když ho nebudete zatěžovat tak i na 2 dny. Výkon je dobrý a rozjedete s ním všechny hry opak mince je ovšem plynulost systému což výrobce asi vůbec neřešil při více zapnutých aplikacích na pozadí má telefon občas problémy a trhané animace moc na rychlosti nedodají. Fotoaparát je za světla velmi dobrý problémy jsou pouze ze zaostřováním. Mobil má pouze 13ti Mpx snímač, ale telofon si fotku předělá do 16Mpx. Za šera fotoaparát fotí hodně špatně a fotografie má spoustu šumu. Přední fotoaparát je jeden z nejlepších co sem kdy měl šanci vyzkoušet, má opravdu krásnou ostrost i světelnost. To co výrobce také neřešil je, že když je zaplá nebo bliká notifikační dioda tak se vám na snímku ukáže šeredný barevný flek skoro přes půl fotografie. A co mě nehorázně naštvalo bylo že infraport u mého telefonu nefunguje třeba je to chyba kusu, ale co když ne? Telefon tedy hodnotím vcelku dobře a doufám že vydrží.

• vzhled
    • prestal fungovat
    • vecer fotku nevyfotite
    • seka se
    • vysoka cena
    • slaba baterie

z niceho nic se sekl vypnul a nejde zapnout. sesipal se nic s tim nelze udelat!!! a to ho mam 1 a pul mesicel!!! hruza a prachy v ....

• Design
    • Svižnost
    • Fotoaparát
    • Voděodolnost
    • Displej
    • Baterie
    • OS

Telefon se dobře ovládá, oproti zkušenostem s jinou značkou z Číny je to 100 a 1 Telefon nikde neskřípe, na to, že se jedná o poměrně neznámou značku, má celkem slušné příslušenství. (silikonové pouzdro, fólie, sklíčko). Někomu může vadit jeho velikost, kvůli špatné uchopitelnosti.Telefon má také ovládání televize a klimatizace, je celý pokrytý folií, jak z přední, tak se zadní strany. Selfie kamera je bezkonkurenční a zadní fotoaparát fotí taky velmi dobře. Telefon se nezahřívá při hraní her ani nemá problém s hrami které mají výbornou grafiku, ale pokud trávíte hodně času na internetu, tak je telefon rychle vybitý v kombinaci s jeho displejem. Mě to ale nevadí protože používám externí baterii od Xiaomi. Telefon mě určitě příjemně překvapil zpracováním a také vzhledem. Jsem velmi spokojen a můžu doporučit.

• - Vzhled
    • - 2GB RAM
    • - fotoaparát (za bílého dne)
    • - rychlost
    • - kvalita displeje
    • - vodotěsnost
    • - slabá baterie
    • - vystavěný blesk

Při koupi mobilu jsem si v specifikacích přečetla, že tento mobil má 16GB ROM a zadní fotoaparát 13 Mpix, ale bohužel tomu tak není. Někdo to popletl. Mobil má 13GB ROM a 16 Mpix zadní fotoaparát, což mě osobně nevadí. Lepší foťák je jen výhrou. Ovšem někomu by tato menší chybička mohla vadit. Jinak jsem velice spokojená, zatím žádný problém s ním není a doufám, že ani žádný nenastane. Co se týče zadního foťáku za bílého dne fotí přenádherné fotografie, přední foťák je také špičkový. Mobil bych určitě všem doporučila, je sice dražší, ale stojí to za to.

• , zakoupeno v Mifomobil.cz

Telefon je pro moji dceru. Maximální spokojenost.