Cubot Quest 64GB Dual SIM

FM rádio

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Odolny,vykonny,s mnoha funkcemi za senza cenu
  • , zakoupeno v Electro World

telefon je zatím brzy hodnotit, zatím funguje jak má, ale po pár (doslova dvou) nabíjeních odešla nabíječka(zdroj) prostě zasmrděl a konec. Reklamovat nebudu, mám spousty jiných.

• výkon
    • bytelná konstrukce
    • bohatá výbava - otg, led dioda, velká paměť, velká ram atd...
    • foťák nefotí zle, dle mého názoru ;)
    • dual sim
    • neokoukaná značka - hezký design
    • programovatelné tlačítko
    • starší android
    • kombinovaný slot na druhou sim a sd kartu, ale to není zas až tak velký problém...
    • baterie

Telefon jsem koupil, protože pracuji v prašném prostředí a každý telefon co jsem měl vydržel cca rok a pak leknul... Proto jsem chtěl nějaký odlolný, vodotěsný, prachuvzdorný telefon s normální výbavou a normální cenou a ne aby stál 10.000 Kč. Takže jasná volba - pan Cubot. Telefon mám krátce, takže těžko hodnotit jeho odolnost. Přítelkyně říká, že fotí na ho***, já nejsem nějaký náročný uživatel na focení a dle mého názoru fotí hezky. Baterka 4000 mAh je pro mě celkem zklamání, ne že by nevydržela, po 1 dni standardního používání (mail, volání, messenger, instagram, internet, youtube, žádné hry a tak) je baterka na 50-60% kapacity, takže se dá říct, že při standardním používání vydrží telefon 2 dny. Někdo tady psal, že mu telefon vydrží na jedno nabití 5 dní, ale to na něj asi jen kouká jak leží na stole... :) Jinak celkově se telefon neseká a běží plynule. Možná malinko ale vážně jen malinko má čtečka otisků horší citlivost, ale to je fakt nepodstatné... Ne úplně správně reaguje adaptivní jas, takže jsem si na to stáhnul apku a už to šlape jak má. Škoda jen, že pod programovatelné tlačítko jdou dát jen apky a nelze pod něj dát třeba svítilna, což je podle mě malé mínus. Celkově bych dal telefonu 80%. Docela dost muziky za málo pěněz, ale náročnější uživatele neokouzlí. :)

Konstrukce
Typ SIM karty
nanoSIM
FM rádio

Cubot Quest

První sportovní telefon na světě

Cubot, výrobce smartphonů se sídlem v Shenzhenu, známý pro své přístroje, které se jen tak nerničí.

Jedná se o první telefon série Cubot's Move Series, který slibuje, že bude poskytovat nejlepší mobilní společník pro sportovce a moderní denní průzkumníky - zejména v náročných podmínkách.

ODOLNOST

Díky robustním materiálům, rohovým nárazníkům a obrazovce z materiálu Corning® Gorilla® Glass 5 je Cubot Quest navržen tak, aby zvládl vysoce náročné sporty.

Jeho stupeň IP68 znamená také voděodolnost. Vyrobeno s těmi, kteří mají rádi vodní sporty.

VÝKON

Sportovní telefon představuje výkonný přístroj s kapacitou 4 GB paměti RAM pro náročné aplikace a 128 GB úložného prostoru. A co víc, je poháněný systémem Android 9.0

VÝDRŽ

Baterie o kapacitě 4000mAh, což znamená, že je spolehlivá na celodenních výletech.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Android 9
    • Vzhled
    • Výkon
    • Za celej měsíc používání jsem nepřišel na to jak prohodit spodní tlačítka..
    • Žádné aktualizace OS.
    • Za mě není odolný.. Po měsíci se dostaly pšony k hlasitému reproduktoru a čekalo mě 4 měsíční řešení s prodejcem aby mi telefon vyreklamoval.

Chtěl jsem funkční a odolný telefon, místo toho se mi dostalo do ruky zlo. Zakoupeno v červnu a po 4 měsících se crcání po reklamacích konečně opraven. Už nemám sílu na Cubota. Tuhle značku už bohužel nikdy..

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Odolny,vykonny,s mnoha funkcemi za senza cenu

• Odolnost
    • Nahrávání hovorů v aplikaci telefonování
    • Čtečka otisků
    • Baterie

Kupoval jsem pro odolnost. Videa na youtube mě hodně namlsaly, když jsem rozbil předchozí.
    Koupeny na Alze v akci za cenu lite 3500.

Po dvou měsících používání:

Odolnost vyzkoušená několikrát, jak na pády(některé byly drsné, včetně letu a dopadu na chodník), tak na vodu. Tady bez ztráty kytičky.

Displej-Fólie z výroby na displeji je měkká, už po týdnu byla poškrábaná jak od šmirglu.
    Rozlišení je dobré, barevně to není žádná slava a kontrast tahá oči.
    Softwarove tlačítka zpět a menu uberou další centimetr z plochy. Vzhledem k velikosti rámečku pod displejem, mohly být v něm.
    Automatické přizpůsobení okolnímu světlu je pomalé a vypnul jsem ho, ale noční režim je příjemný a dá se na to koukat.

Foťák je tragický, po nahrazení defaultu, aplikaci footej cam 2, to ujde.

Čtečka otisků není z nejpřesnějších a telefon nenapíše, že jste překročili počet pokusů. Někdy čtečka vůbec nereaguje na dotyk.

Padá WiFi, připojuje se a odpojuje, po restartu , je to den dva ok

Prostředí je svižný čistý android a funguje bez záseku a rychle.
    Některé ne-defaultni apky padají a nebo nefungují plynule. Což mi přijde, ze zkušenosti, jako problém procesoru MTK.
    (Aplikace pro kamery od D-link,xmeye, prohlížeč duck go, Blue mail, bankovní apka revolut, víber, WhatsApp)

V nastavení nejde zjistit co vybíjí baterií , nejdou nastavit některé věci, jako ambientní displej, (tato položka tam je)ten jde jen při nabíjení a chybí mi probuzení poklepem,(jde vyřešit aplikaci), zesilující vyzvánění/budík atd.

Mobil vydrží nabitý max 2dny, mě 1.5dne. Trochu se to zlepšilo po nainstalování battery life od Kaspersky. Telefon má vlastního správce baterie, ale měl jsem dojem, že to nefunguje. Jednou baterka vydržela dva dny a podruhe necely den. Kaspersky to vyresil, mám 1.5 dne stabilně.

GPS je rychlá a přesná.

Za ty peníze to vůbec není špatný telefon, do lesa, na stavbu, na vodu atd.... Nebo jak tu už někdo psal, pro nenáročného uživatele. Případně dodělat doma aplikacemi, které tomu pomůžou.

• výkon
    • bytelná konstrukce
    • bohatá výbava - otg, led dioda, velká paměť, velká ram atd...
    • foťák nefotí zle, dle mého názoru ;)
    • dual sim
    • neokoukaná značka - hezký design
    • programovatelné tlačítko
    • starší android
    • baterie

• výkon i odolnost
    • Ale odolnost jen někde.Vnuk hrál při nabíjení hru a cuknul s telefonem a vytrhnul nabíjecí konektor.Tohle je odolnost.
    • tohle se mi a ani nikomu mému známému nikdy nestalo.Reklamace neuznána.Tak takový telefon si strčte někam
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• odolný
    • kompaktní
    • výkonný
  • , zakoupeno v Mobil Pohotovost

splnilo moje očekávání, poměr cena-kvalita

• Velké uložiště a paměť

• Baterka zatím docela drží
    • Cena - výkon
    • Trochu mi schází FMradio
    • Chce to redukci usb-c...jack

Do úplně extrému jsem ho zatím nevzal, ale malý pád a opláchnutí snesl. Ještě nemám vše osahané....zdá se mi dost dlouhé nabíjení.