Cube1 G503 Dual SIM

FM rádio

• skvělé jednání

velmy spokojen

• Super mobil

Perfektní 5"mobil který reaguje perfektně za prstem,žádné zamrzání ani sekání.Foťák super se zaostřováním a bleskem,HD videa.Maximální spokojenost snad jen vnitřní paměť mohla být 16GB ale s karou je to v pohodě.Škoda že se nedá již sehnat...

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• Dobrá cena
    • Spouštění vibrací během hovoru

Dobrý telefon za slušnou cenu

Konstrukce
Dual SIM
GPS modul
FM rádio

Mobilní telefon Cube1 G503 black

Telefon CUBE1 G503 cíleně míří na zákazníky pro něž je prioritou vyšší výkon za rozumnou cenu. Tento smartphone se může pochlubit 4 jádrovým procesorem o taktu 1,3 GHz a paměti 1GB RAM, což jsou základní parametry, kterými může směle konkurovat i přístrojům z vyšší a zároveň dražší třídy.

Příjemně překvapí osazení dostatečně velkým 5“ qHD IPS displejem. Přístroj dále nabízí 8Mpx zadní fotoaparát s bleskem spolu s předním 1,3Mpx. Základní paměť 4GB lze rozšířit až na 32GB pomocí microSD karet. Dostatek volnosti obstarají dva sloty na SIM karty.

Rovněž se nesmí opomenout na aktuálně nejnovější Android v čisté verzi 4.4 KitKat, s kterým bude práce příjemně svižná a přehledná. K další standardní výbavě patří mimo jiné Wi-Fi, Bluetooth, GPS či FM rádio. G503 jednoduše představuje hodně muziky za málo peněz.

Displej:

• Počet jader: čtyřjádrový
  • Velikost RAM: 1 GB
  • Velikost ROM: 4 GB
  • Paměťová karta: microSD
  • Senzory: G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor
  • Kapacita baterie: 1900 mAh

Telefonování:

• Typ SIM karty: Klasická
  • Nejrychlejší datová síť: HSPA (3G)
  • Počet SIM karet: 2

Připojení:

• Slot na paměťové karty: ano
  • Bezdrátová připojení: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
  • Drátová připojení: 3,5mm jack, microUSB

Multimedia:

• Rozlišení fotoaparátu: 8 MPx
  • Rozlišení videokamery: 720p (1280x720)
  • Přední videokamera: ano

Vzhled:

• Barva: Černá
  • Konstrukce: Dotykový
  • Rozměry (v x š x h): 141, 72.4, 9.3
  • Hmotnost (g): 150 g

Další informace:

Obsah balení: nabíječka, USB kabel, sluchátka, baterie

Dle užití:

Dual SIM: ano

• skvělé jednání

velmy spokojen

• Super mobil

• Neseká se, přehledný
    • Nekvalitní fotografie, problémy s pamětí

Co se fotografií týče, zrovna kvalitní nejsou, hlavně pořízené přední kamerou. Někdy bývá problém s pamětí, ale to asi záleží na tom, kolik aplikací si stáhnete. Co oceňuji, je, že se skoro vůbec nezasekává a je velmi přehledný. Dále oceňuji velký displej, který mi vyhovuje.

• chytrý telefon za málo peněz
    • po roce používání se začal neustále sekat,stahovat aplikace,nekontrolované vybíjení baterie a neustálé vypínání telefonu...není to vada výrobku...pár známých si tento telefon koupili také a dělalo to samé...NEBYL ZAVIROVANÝ

čekal jsem,že budu spokojen,bohužel mě telefon velice zklamal.zkušenosti s telefony mám,ale takové nevýhody a chybné provodení jsem v ruce nedržel.naopka co chválím,tak je ovládání.je jednoduché a tento telefon bych tak doporučil dětem předškolního věku...na ty jejich hry a fotky to stačí...cena kvalitě sice odpovídá,ale jak už jsem psal,čekal jsem něco jiného..kvalita zpracování taky není žádná sláva,1 GB RAM je také málo a 4 GB paměti není dneska nic.

• popravde, tezke rict nejake pro telefonu
    • výdrž baterie
    • paměť telefonu
    • po roce a půl přestal fungovat reproduktor+aplikace padaji i pres kompletni preinstalaci

tento mobil bych opravdu asi nikomu nedoporucila. Ikdyz mozna pro deti ktere nepotrebuji narocny mobil, max jedna hra mozna plus jedna aplikace se do telefonu tak tak vejde.

• Ideální telefon pro nové vlastníky moderní pevné linky
    • Tácek pod pivo
    • Snad vše co jde nefunguje
    • Foťák na nic
    • a aby mi telefon vazbil u reproduktorů se mi stalo po 10 letech
    • Nabíjení k ničemu , bez powerbank se nehnu

zlatý český ručičky chcíply

• vše ostatní

Telefon jsem zakoupil přítelkyní na základě velmi pozitivních recenzí v médiích jako její první seznámení s Androidem. Časem jsem se dopracoval k závěru, že buď byly recenze koupené nebo byl recenzentům podstrčený vzorek s jinou kvalitou než prodejní kusy. O GPS, která se fixuje 10 minut a ve finále se ani netrefí do správné ulice se ani rozepisovat nebudu, jelikož telefon nebyl k tomuto účelu zakoupen. Ale že se z něj nedá volat a ani posíat SMS, bylo pro nás veliké sklamání. Telefon totiž po přechodu z dosahu jedné BTS ke druhé (prostě při pohybu/cestování) vytuh a to v tom smyslu, že fungovál jko by normálně, jen se na něj nedalo poslat SMS a dovolat. Uživatel to zjistil až tehdy, když se sám pokusil o hovor či SMS. Pomohl až restart. Odborníci v servisu (který byl pravděpodobně stejně kvalitní jako samotný přístroj) 3x nebjevili závadu i když byla předvedena na prodejně a důkladně popsana prodejcem a poslali ho zpět se stanoviskem "Závada se neprojevila". Marně jsem si říkal jak to, když po příjezdu domu už nešel. Následovala cesta k soudnímu znalci a se znaleckým posudkem v ruce bylo již vše bez problému. Doplatitl jsem si k vráceným 3000 Kč další 2000 Kč a přítelkyní pořídil raději něco kvalitního - Samsung Galaxy S3 Neo. Připlatit se vyplatí, ušetříte nervy, čas i peníze za benzín.

• od začátku mi blbnulo nabíjení (USB konektor) a po reklamaci a převzetí úplně nového kousku mi to nefungovalo zas..tenhle mobil=totální zklamání
    • nedoporučuju

Tento mobil mi doporučil jeden z prodejců,ale pořád s ním jsou problémy.Snažím se už rok mobil nějakým způsobem opravovat,ale nemá to už cenu..Mobil je k ničemu a nemyslím si,že by s ním byl někdo nějak extra spokojený .

• Velikost displeje
    • Jednoduchost
    • Kryt k telefonu
    • Slabší baterie
    • Několikrát za den se sám od sebe vypne

• Rozhodla som sa ho kúpit pre cenu a vykon
    • všetko

Kúpila som si telefon ktory som vyuzila tyzden po tyždni odišiel microfon po 30 dnoch prisiel s reklamačky a znova tri dni a naspat reklamovat tento krat baterka dosiahla 50 percent a telefon vyplo 30 dni zasa čakat no ked prisiel s reklamacii tak mi vratili peniaze vraj sa pokazil procesor