CUBE1 F300

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v CZC.cz

už jsem jeden stejný mobil měla a nechci nic měnit tak jsem si objednala stejný už ho znám co umí a neumí vyhovuje mě tlačítkový jiný už nechci asi tak jsem ráda že funguje a hlavně že došel tak rychle

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vyhovuje mi snadné ovládání a využívám poslech audioknih.

• , zakoupeno v Smarty.cz

miniSIM
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Klasický telefon s klávesnicí, jednoduchým designem a podporou Dual SIM. Displej o velikosti 2,8“, rozlišení 320 x 240 bodů. Fotoaparát s rozlišením 0,3 Ppx a VGA, konektory 3.5mm audio jack pro sluchátka a microUSB, Bluetooth 2.1. Sítě 900/1800 MHz. Kapacita baterie 1000 mAh.

• , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vyhovuje mi snadné ovládání a využívám poslech audioknih.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• nejdou vypnout tony kláves
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• velké písmena, velký displej

velké písmena, velký displej, krásná barva, jednoduchost ovládání

• , zakoupeno v Expert.cz

vipadá pěkně ale to blututh a přenos souboru ne a ne fungovat i když je tam pamětova karta o max.velikoti 32Gb

• Absolutné nic.
    • Zdlouhavé a překombinované zapnutí telefonu,pomalu komunikuje,napsat SMS-to je rychlejší zavolat,příp.napsat pohled.

NEDOPORUCUJI-MyPhone za 500,-Kč je jednodušší a rychlejší!!!

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• cena, displej, slušný mobil pro seniory
    • prakticky žádný návod

Průměrný mobil pro seniory

• NIC
    • Nic horšího jsem snad v ruce neměl.

Nekupovat !!!!!!!!!