Coolpad E501 Modena Dual SIM

microSIM
FM rádio

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Cena.
    • Velký, přehledný displej.
    • Fotoaparát taky ok.
    • Zatím nic, mám jej krátkou dobu.

Důvod proč jsem si vybrala tento produkt byla cena. A zatím spokojena ovládání mobilu jednoduché, kvalita displeje je perfektní, fota taky super.

• , zakoupeno v Electro World

• jednoduchý telefon
    • velký displej
    • za ty peníze, co chtít :-)

Telefon byl kupovaný jako dárek. Požadavek byl telefon s velkým displejem a jednoduchým ovládáním za přijatelnou cenu. Tento telefon to splňuje.
    Pokud chcete mít našláplý telefon se super foťákem, tak si připlaťte a nekafrejte :)

• , zakoupeno v O2.cz

EDGE
Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Chytrý telefon s velkou IPS obrazovkou a LTE připojením. 5.5" displej s rozlišením 960 × 540 bodů, DualSIM, 4jádrový 1.2 GHz procesor Qualcomm, 1 GB RAM, 8 GB interní paměti, kamery 8 a 5 MPix, slot pro microSD (max. 32 GB), GPS/Glonass, WiFi, Bluetooth 4.0, microUSB, operační systém Android 5.1 Lollipop.

Technické parametry

• Operační systém: Google Android
  • Velikost displeje [palce]: 5,5
  • Rozlišení displeje [pixel]: 960 x 540 (qHD)
  • Počet jader: 4

Standardy mobilních telefonů: GSM, LTE, UMTS

Displej

• Typ displeje: TFT IPS
  • Velikost displeje [palce]: 5,5
  • Rozlišení displeje [pixel]: 960 x 540 (qHD)

Procesor

• Radio: Ano
  • GPS: Ano
  • Rozlišení fotoaparátu [MP]: 8

Chytrý telefon Coolpad Modena

S chytrým telefonem Coolpad Modena získáte vše, co potřebujete pro dnešní digitální život a to v kombinaci s příjemnou cenou. Zažijte zábavu na jeho velké 5.5“ obrazovce a výkon s 4jádrovým procesorem Qualcomm. Zaznamenejte krásné fotografie s kvalitním 8 Mpix fotoaparátem a užijte si možnost využití funkce DualSIM. Podpora připojení LTE vás vtáhne rychle do světa online multimédií.

Obrovský 5.5“ displej s IPS technologií

IPS displej telefonu Coolpad Modena poskytuje dostatek prostoru pro veškeré vaše aktivity. Jeho velikost je obrovských 5.5" s rozlišením qHD 960 × 540 bodů. Užijte si přirozenost barev, široké pozorovací úhly, každý detail a bohaté odstíny technologie IPS panelu.

Solidní výkon je základ

Díky 4jádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 410 zvládá bez větších obtíží hry, přehrávání videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikaci přes sociální sítě.

Bleskurychlé připojení LTE

Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní okamžitě streamovat hudbu a videa s rychlostí až 150 Mb/s pro stahování a 50 Mb/s pro odesílání. Nejen doma, ale i na cestách tak máte možnost zažívat zábavu na plný plyn.

Ovládání pomocí gest

Telefon podporuje různá gesta, která při správném dotyku na obrazovce ihned otevřou dané aplikace. Napište na displej „e“ a otevře se vám webový prohlížeč, písmeno „m“ spustí hudební přehrávač, nebo např. „c“ umožní okamžitou komunikaci.

Kvalitní fotoaparáty

Objevte fascinující 8 Mpix fotoaparát se světelností optiky f/2.2, který zaznamená živé fotografie. Zachytí detailní, ostré a zároveň nerozmazané snímky nebo zaznamená videa ve vysokém rozlišení. Foťte s bleskem, ať už jste kdekoliv. Přední 5 MPix fotoaparát f/2.4 vám skvěle poslouží pro videohovory nebo oblíbená „selfíčka“.

DualSIM

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem Coolpad už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Klíčové vlastnosti

Dotykový IPS displej přístroje Coolpad Modena má velikost 5.5" a rozlišení 960 × 540 bodů. Základem přístroje je4jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 MSM 8916 64bit s frekvencí 1.2 GHz, doplněný o 1 GB operační paměti. Pro aplikace a data je připraveno 8 GB interní paměti, jejíž další rozšíření umožní slot pro paměťové karty typu microSD (max. 32 GB). Přítomen je integrovaný fotoaparát s rozlišením 8 Mpix se světelností optiky f/2.2, doplněný o přední 5 Mpix kameru f/2.4. Nechybí technologie Bluetooth 4.0, WiFi a GPS/Glonasspřijímač. Mobilní připojení podporuje k sítím 2G, 3G a LTE. Přístroj je poháněn baterií s kapacitou 2500 mAh. Předinstalován je operační systém Android 5.1 Lollipop.

• velký display
    • seká se
    • špatný display
    • fotky jsou nic moc
    • cena (dost peněz za málo muziky)
    • nezvládá víc spuštěných aplikací

Tento telefon sem si vybral z důvodu nízké ceny (pod 4000), ale byl jsem zklamán.
    Telefon se po 2 měsících začal sekat a nadměrně se zahříval procesor a tudíž hodně kryploval a negativně to ovlivnilo výkon tak že se na telefonu sekali i SMSky.
    Tento podukt bych nedoporučil. Za stejné peníze si jde pořídit lepší telefon. To jsem po 5 měsících udělal i já.

• Fotoaparát
    • Baterie
    • Displey
    • Konektor

Měla jsem ten telefon rok, po roce nabíjení se z ničeho nic vytrhl konektor.
    Jinak telefon je v pohodě, koupila bych si ho znovu.
    Doporučuji lidem kteří rádi koukají na filmy, nebo rádi surfují na internetu.
    A hlavně má velmi kvalitní reproduktor.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Cena.
    • Velký, přehledný displej.
    • Fotoaparát taky ok.
    • Zatím nic, mám jej krátkou dobu.

• velikost
    • výdrž baterie
    • fotoaparát
    • pomalu načítá aplikace, někdy i 5 minut
    • v zimě skoro nepoužitelný

Tento telefon mám rok, během roku jsem ho musel reklamovat již 4x,..2x nešel displej a telefon nereagoval a díky zabudované baterii jsem ho nemohl resetovat. Poté další 2 reklamace a to mikrofonu. Po 4 různých reklamací se má dle zákona bud vyměnit zboží nebo vrátit peníze, ani jedno nebylo uskutečněno..za mě velké mínus pro tento telefon. Už nikdy vic.

• Plnohodnotný dual-sim, tedy 2 micro sim karty + paměťová karta.
    • Senzorová tlačítka pod displayem.
    • Málo balastu, takřka vše jde odinstalovat.
    • Kvalitní zpracování.
    • Pěkný design.
    • Odemykání poklepáním na display.
    • Odemykání tahem po displayi.
    • LTE
    • Slušná výdrž baterie.
    • Senzorová tlačítka nepodsvícená.
    • Příliš velký, 5.5 palců je už moc.
    • Nízké rozlišení displaye.
    • Android
    • Průměrný fotoaparát.

Telefon jsem dostal jako služební. Sám bych si tuto značku nikdy nevybral, protože mám odpor k čínským značkám. O to víc jsem byl překvapen jak je telefon kvalitně zpracován a že je plně použitelný a konkurenceschopný zavedeným výrobcům.

Měl jsem strach z malé vnitřní paměti a RAM, ale mé obavy se naštěstí nepotvrdily. Telefon je i s menší pamětí velice svižný, pro uživatelská data zbývá 5GB místá, které lze dále rozšířit o paměťovou kartu.

Telefon má 2 plnohodnotné sloty na micro SIM karty (žádné nano) a samostatný slot na SD kartu.

Přestože fotoaparát označuju jako průměrný, tak za dobrého světla dělá slušné fotky pro mail či Facebook.

Baterie vydrží s přehledem 2 dny a víc, ale dlouho se nabíjí.

Display by mohl mít lepší rozlišení, či být menší.

• , zakoupeno v Electro World

• jednoduchý telefon
    • velký displej
    • za ty peníze, co chtít :-)

• hezký vzhled
    • baterie vydrží 2-3 dny což je špatné vzhledem k tomu, když uskutečním cca 2 tel. hovory po 5 min. za den
    • ráno jsem jej stáhla z nabíječky, uskutečnila jsem cca 2 minutový hovor a 1 čárka je pryč.

nejvíce mi vadí slabá výdrž baterie je věčně v zásuvce

• , zakoupeno v O2.cz

Jsem spokojená

• Zatím veliká spokojenost :-) je velmi pohodlný , i při psaní,

Tento mobil za tyto peníze vřele doporučuji :-)

• - nic mě nenapadá, ale po 5 dnech používání nespokojenost
    • - tlačítko zvuku špatně umístěné, často nechtěně vypnu zvuk a pak neslyším vyzvánění
    • - ale co je nejhorší, opakovaně se stává, že telefon zvoní, displej je černý a ať dělám co dělám, hovor nejde přijmout, hrůza, půjdu reklamovat, nebo dám do šuplíku a vytáhnu stařičkou, spolehlivou nokii

určitě nedoporučuji