Blackview P2

230 g
Možnost paměťové karty

• Baterie nevydrzi tak dlouho jak sem si myslel

• nefunkční

od novoty nefunguje a už druhý měsíc se ho snaží radoby v servatechu opravit , ale opak je pravdou . poslali mi opravený mobil který nedělal nic . pak mně napsal servismen ze servatechu , že ho mam na několik hodin přípojit k PC . No a můžete hádat , vůbec nic ani si neškrt.
    Koupíl jsem si i další mobil U11 u servatechu no a to je další historie to nemáme dost místa v recenzi . Pokud můžete nic u servatechu nekupujte.

• , zakoupeno v Servatech s.r.o.

Dobrý telefon za dobrou cenu!

Konstrukce
dotykové
Android
230 g
Možnost paměťové karty

Smartphone Blackview P2 překvapí hned několika zajímavými parametry. Kromě nízké ceny, za kterou se prodává, potěší totiž i kvalitním konstrukčním zpracováním, či velkou baterií, která zajistí dlouhý chod.

Celokovové tělo s tloušťkou 10,4 mm je poměrně robustní, ale za to ukrývá ve svém nitru velkou 6000 mAh baterii. Ta podporuje rychlé nabíjení a také technologii OTG, která umožňuje nabíjení i jiných zařízení. Váš Blackview P2 se tak může bez problémů změnit na externí power banku. Displej má velikost 5,5-palce a rozlišení Full HD. Chráněný je odolným 2,5D sklem.

O dostatečný výkon pro aplikace a hry a pro plynulý chod operačního systému Android 6.0 Marshmallow se stará 8-jádrový procesor MediaTek s taktem 1,5 GHz, spolu s 4GB operační pamětí RAM. Výbavu doplňuje ještě i nadprůměrně velká interní paměť o velikosti až 64GB, kterou navíc můžete rozšířit prostřednictvím paměťových karet microSD. Kromě toho zde najdete 13 Mpix fotoaparát, 8 Mpix přední kameru, ale i USB C konektor, snímač otisků prstů a podporu pro LTE ve slotu 1.

Výrobce se v případě Blackview P2 chválí i kvalitním audiem. V specifikacích konkrétně vyzdvihuje výkonný 1,5W reproduktor. Samozřejmě, na výběr máte při koupi i několik barevných variant, včetně modré, šedé, zlaté a černé.

Značka

Baterie
Li-ion 6000mAh 9V 2A

• + Nic
    • - Vše

Mobil jsem koupil v červnu 2018 a pravě je na 4 reklamaci.
    Prostě tohle se nepovedlo hlavně koncovka na nabijení je uplně jiná než ostatní mobilní telefony.

• -nic
    • -vaha
    • -baterie nevydrži vic než 2dny
    • -fotky nic moc
    • -čast telefonu anglicky

tento telefon je nepoužitelný po jedne reklamaci mi nevratili peníze,ale opraveny mobil fungoval tyden a opět umřel.V obchodě okey kde byl mobil zakoupeny mi rekli že musim mit 3 stejne reklamace nebo 4 ruzne s jinou zavadou aby mi vratili penize.Zase jsem bez telefonu na měsic.

NEKUPUJTE TO!!!!

Některe věci se povedou a některe jako v tomhle připdě NE

• +vydrž baterie 2 dny
    • -nespolehlivý

Po zakoupení vydržel cca 14dní a pak umřel nyní je na reklamaci a až mi vrati penize určitě už si tento telefon nekoupim.Baterie není zase tak užasna čekal jsem,že vydrží dele.

• Baterie nevydrzi tak dlouho jak sem si myslel

• Jako tablet dostačující.
    • Velké problémy se signálem, špatný foťák.

Velké problémy se signálem.Už bych si tento telefon určitě nekoupil, protože jsem věčně bez signálu, což je u telefonu dost zásadní problém.Můžu ho používat maximálně jako tablet.

• nefunkční

• Baterka luxus!
  • , zakoupeno v Servatech s.r.o.

Dobrý telefon za dobrou cenu!

• - velký display s HD rozlišením = velká ostrost + detail
    • - svižný, rychlý telefon naprosto bez sebemenšího zadrhnutí
    • - velmi kvalitní, dobrý a hlasitý poslech telefonu
    • - výborná operační paměť RAM cca 4 GB
    • - výborný prostor pro ukládání 64 GB
    • - baterie 6000 mAh + USB-C konektor
    • - otisk prstu, Dual sim
    • - 8 jader, GPS, LTE
    • - někomu může přijít samotný telefon jako možná těžší a poněkud širší, což ale ovšem pomyslná daň za velkou baterii, kterou lze dobíjet i druhé/osobně mě to nevadí a vyhovuje

Abych pravdu řekl, jsem s telefonem naprosto spokojený a jsem přesvědčený, že mi i jako náročnějšímu uživateli nějakou dobu vydrží v užívání. Před tímto modelem telefonu jsem měl "vlajkovou loď" značky: UMi, model: Super, který mi rovněž po nějakou dobu vydržel v užívání a se kterým jsem byl spokojený. Ovšem tento telefon je ovšem velikostí obou pamětí de facto nedostižný !

• Dobré rozlišení
    • Výdrž baterie
    • Velká vnitřní paměť
    • Neseká se
    • Dobrá hlasitost hovoru
    • Oznamovací dioda
    • Velmi svižný
    • Čtečka otisku prstů
    • Menu není jednotlivě, všechny aplikace jsou na plochách
    • Slot buď na dvě sim nebo sim a paměťovka
    • Balení neobsahuje český návod a i ten anglický je velmi stručný
    • USB C - zatím první zařízení s tímto USB, které doma mám, takže musím kabel tahat pořád s sebou
    • Pomalé nabíjení přes USB z notebooku, ze sítě se nabíjí podstatně rychleji

Super vybavení za solidní cenu. S telefonem jsem zatím spokojená. V balení je i gumový obal, sluchátka a fólie.