BlackBerry Leap

Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

• , zakoupeno v iMobily.eu

Zatím ho mám krátkou dobu, ale to stačilo, abych poznal, že se jedná o kvalitní výrobek.

Mám tento typ telefonu po prvé zatím v pořádku za dobrou cenu

Typ SIM karty
microSIM
FM rádio

Základní info

Smartphone BLACKBERRY Leap Qwerty je vybaven velkým 5 palcovým dotykovým IPS displejem s rozlišením 720 x 1 280 pixelů. Díky realistickým barvám a detailnímu zobrazení je příjemné i filmů, které jsou dobře viditelné z různých pozorovacích úhlů a i na slunci. Díky multidotykový technologií, kterou podporuje displej dokáží senzory dotyku rozeznat několik prstů najednou.

O výkon telefonu se stará 2 jádrový procesor s chipsetem Qualcomm Snapdragon S4 Plus, který pracuje na frekvenci 1,5 GHz pro obě jádra. Na spolehlivém chodu celého zařízení se podílí i 2 GB operační RAM paměť. Smartphone nabízí operační systém BlackBerry 10.3, který zpříjemňuje celé používání telefonu.

Dlouhá výdrž pro plné nasazení - Mobilní telefon obsahuje vestavěnou lithium-polymerovou baterii s kapacitou 2 800 mAh, jejímž prostřednictvím máte dostatek energie na všechny důležité operace. Na jedno nabití vydrží v pohotovostním režimu více než 16 dní a při plném užívání více než jeden celý den.

Pro uložení hudby, obrázků, dokumentů, videí ale i filmů slouží vnitřní paměť s kapacitou 16 GB. V případě potřeby si ji můžete rozšířit prostřednictvím paměťové micro SD karty do velikosti 128 GB.

BLACKBERRY Leap Qwerty disponuje dvěma integrovanými fotoaparáty. Přední kamera s rozlišením 2 Mpix je skvělým prostředkem, pomocí kterého můžete vytvořit self fotografie nebo uskutečnit kvalitní videohovory, ať už s rodinou nebo známými. Hlavní zadní kamerou s rozlišením 8 Mpix zachytíte kvalitní záběry. Pyšní se také samozaostrovaním, rozpoznáním tváří, HDR efektem a také panoramatem. Integrovaný LED blesk na zadním panelu smartphonu pomáhá zachovat kvalitu záběrů i při horším osvětlení.

Všechny vaše výtvory můžete snadno sdílet s přáteli přes Wi-Fi připojení na internetu nebo pomocí 4G LTE mobilních dat.

3zákazníci nedoporučují produkt

Mám tento typ telefonu po prvé zatím v pořádku za dobrou cenu

• , zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

S telefonem jsem naprosto spokojená

• Protiskluzove zada,celkem hezke fotky za dobreho svetla,hub je skvelej,rychle nabijeni,velikost akorat do ruky a odolnost narazu taky super
    • Je zasekany,spatne selfie,gps nejede jak ma,malo moznosti nastaveni

Pri zvedani hovoru asi 30sekund zasek,aplikace na hovory taky zasekany(nez bych zavolala zachranku je po me).Obcas se sekne celej zmodra a vypne se,chybi aplikace,u fotaku nejde vypnout zvuk a je tam malo moznosti na upravu fotek.Ani nevim proc jsem si ho kupovala,ty manazersky veci jsem nepouzivala takze to soudit nemohu,na webu pomale psani,prechazim na anroid a konecne budu mit normalni FB a Insta.

• BlackBerry OS
    • SW klávesnice - perfektní
    • Pogumovaná záda telefonu
    • Notifikační dioda - vícebarevná
    • Perfektní, intuitivní ovládání - prostě BlackBerry OS (vývojáři věděli co dělají)
    • ŽÁDNÉ NEVÝHODY

Pro někoho kdo zná BlackBerry je to skvělý stroj. Perfektní přehledné ovládání (u všech BlackBerry s os 10, i u předchozích verzí, je vše na stejném místě. Ne jako u toho hloupého Androidu). BlakBerry jsem měl již několikrát a ani jednou jsem se nesetkal s tím že by bylo potřeba telefon restartovat.
    Mohu jen vřele doporučit

• Systém BB 10
    • Lehkost a elegance
    • Výdrž baterie
    • Holčičí vzhled u bílé verze :-)
    • Menší výběr nativních aplikací, ale v případě nutnosti to umí spustit Androidí verze

Vynikající poměr kvality a ceny. Překvapilo mě, že fotky jsou lepší než z iPhonu.

• nemá android
    • neseká se
    • baterie
    • fotky
    • mám slabost pro Blackberry
    • design

Super telefon bez androidu,rychlý ,intuitivní,po několika androidech nemám slov.Mohu jen doporučit

• -BB HUB-vše na jednom místě
    • -super klávesnice
    • -v jednoduchosti je výhra
    • -OS BB 10.3.2.
    • -delší doba prvního nastavení přístroje 2-3 hodiny

Je to můj první mobil se systémem BB 10, byl jsem velice mile překvapen svižností a přehledností systému, sice delší nastavení, ale když si s tím pohrajete, tak je to doopravdy pracant, svižných chod bez záseků. Lze instalovat oplikace z Androidu - využil jsem pouze Viber a Galerii. Velice přehledný správce souborů, paměťová karta do velikosti 128GB, lze nastavit vlastní vyzvánění u hovorů,SMS,emailů atd. Výhodou je synchronizace kontaktů z Google účtu. Krásný a ostrý displej, fotoaparát je průměrný, ale kvůli němu sem BB nekupoval. Prostě je zde vidět kvalita. Za cenu 4.000,-kč kupujete doopravdy kvalitní mobil, což Blackberry doopravdy je. Mohu zcela doporučit tomu, kdo je už otrávený z Androidu a jeho věčných aktualizací aplikací.

• , zakoupeno v CELKOM.cz

• Operační systém funguje skvělě.
    • Občasné zaseknutí.
    • Nelze v EU používat nabíjecí podložky.

Výkonný tel pro manažery - podnikatele.
    Moderní vzhled
    Ano kvůli bílé barvě a vzhledu

• , zakoupeno v CELKOM.cz

• - fungující operační systém
    • - žádný zbytečný balast ve formě aplikací
    • - intuitivní ovládání
    • - kvalitní výrobek
    • - horší výdrž baterie, ale po správném nastavení systému výdrž cca 2 až 2 a půl dne

Jednoznačně jsem s tímto výrobkem neudělal krok vedle. Mohu doporučit pro jeho spolehlivost, intuitivnost ovládání a vyladěný operační systém. Doposud jsem používal pouze Android, ale s BlackBerry operačním systémem jsem se velice rychle sžil a nedám na něj dopustit.