Recenze Blackberry Key 2 6GB/64GB

Ověřené recenze Blackberry Key 2 6GB/64GB

Ověřený zákazník mobilTEL.cz

Přidáno: 5. prosince 2018

Zakoupeno v mobilTEL.cz

• Po osmi bezproblémových letech používání Boldu jsem ani jinou značku nechtěl. A tak,jak jsem tenkrát kupoval top telefon, tak jsem si ho koupil i teď a jsem nadšený. Určitě doporučuji. Ty peníze co to stojí, se rozhodně vyplatí investovat. Ať se to někomu líbí, či ne, Blackberry je někde jinde,při vší úctě k ostatním značkám.

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

dotekomanie.cz

Přidáno: 8. října 2018

BlackBerry Key2 – tlačítkový král [recenze] | Dotekománie.cz

Je to již nějaký ten pátek, co BlackBerry opustilo svůj systém a přešlo na Android. Poté experimentovali s ryze dotykovými smartphony (jako třeba DTEK50) nebo s telefony se zajímavou konstrukcí (PRIV). Vloni jsme se dočkali tradičnějšího designu v podobě modelu KeyOne a letos tu máme jeho nástupce. A právě na něj se v dnešní recenzi podíváme. Opravdu potřebujeme dnes ještě telefony s klávesnicí?

Celá recenze na dotekomanie.cz

www.mobilmania.cz

Přidáno: 2. září 2018

RECENZE: BlackBerry Key2 — poctivý dříč, který nemá rád volný čas – MobilMania.cz

Loni působilo BlackBerry KeyOne jako zjevení. Nabízelo hardwarovou klávesnici s chytrými funkcemi, atraktivní design, nebo Android s aplikacemi zaměřenými na produktivitu. Uživatele tím zaujalo možná i více, než společnost TCL, jeho výrobce, předpokládala. Bylo tedy jen otázkou času, kdy bude představen jeho nástupce.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

www.expert.cz

Přidáno: 24. srpna 2018

TEST BlackBerry KEY2: Překonal KEY2 svého předchůdce a stal se vlajkovou lodí BlackBerry?

BlackBerry KEY2, nástupce klávesového a ne úplně dokonalého KeyOne, přišel na český trh toto léto. Jaký je? Dokázal KEY2 v originalitě navázat na svého předchůdce, aniž by byl sužován jeho nedostatky? To vše se dozvíte v naší recenzi.

Celá recenze na www.expert.cz
Ověřený zákazník MUNAP COMPANY, s.r.o.

Václav Krupička

Přidáno: 30. července 2018

Zakoupeno v MUNAP COMPANY, s.r.o.

Rychlý, QWERTY klávesnice, spokojenost

Ovládání mobilního telefonu: Jednoduché
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

mobilizujeme.cz

Přidáno: 24. července 2018

Recenze BlackBerry Key2: stylově, jinak. Správně…? - Mobilizujeme.cz

Lehčí, lepší, silnější, rychlejší. A stále s klávesnicí. BlackBerry uvádí svůj v pořadí třetí telefon, který disponuje jak hardwarovými textovými klávesami, tak operačním systémem od Google. Zatímco jeho předchůdce KeyOne byl určen k prospektorství v této kategorii, Key2 už má představovat finální produkt. Daří se mu to skvěle. Otázkou ovšem zůstává, zda nepřichází příliš pozdě.

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Petr Hudec

Petr Hudec

Přidáno: 23. července 2018

Blackberry Key2 - [recenze] - YouTube

Blackberry před rokem přesedlalo na operační systém Android a vydalo veleúspěšný model KeyOne. Rok se s rokem sešel a máme tu dalšího nástupce s prozaickým názvem Blackberry Key2. Chcete vědět jaký je nový Blackberry? Mrkněte na další video s Petrem.

Martin

Martin

Přidáno: 14. července 2018

DO NOT Buy The BlackBerry KEY2 - YouTube

The BlackBerry KEY2 isn't terrible... Some will enjoy the nostalgia factor of the physical keyboard. I don't think you should buy it.