Asus ZenFone 6 8GB

• - dobrý fotoaparát
    • - kitkat
    • - absence LTE
    • - trochu velký :-)

Skvělý telefon za výbornou cenu s dostatečným výkonem a nádherným displejem. Pro toho, kdo se nebojí opravdu velkého přístroje, je odměnou velká pracovní plocha ať už na brouzdání po internetu, hraní her nebo jiné aplikace. Můžu jen doporučit.

• Zen UI, 16gb paměť, velikost je v pohodě
    • zahřívá se, tichý reproduktor,

Dobrý poměr cena a výkon, kvalitní display (i když není full HD) Velikost je na čísla děsivá, ale ve skutečnosti je akorát, dá se nosti i v riflích. Zvyknul jsem si na něj překvapivě rychle a můj starý přístroj mi připadá jako hračka pro děti.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.3 (Jelly Bean)
Možnost paměťové karty

Nádherný smartphone s nadčasovým designem inspirovaným ultrabooky ASUS ZenBook, přináší výkon s procesorem Intel, pohodlné ovládání s platformou Android, úchvatný displej opatřený tvrzeným sklem Gorilla Glass 3 a exkluzivní ozvučení ASUS SonicMaster. 6" IPS displej, rozlišení 1280 x 720 bodů, 2jádrový procesor Intel Atom Z2580 (2 GHz), 16 GB interní paměť, 13MPix fotoaparát, GPS navigace, WiFi, Bluetooth, Dual SIM, systém Android 4.3 Jelly Bean, ASUS ZenUI.

Asus Zenfone 6 Black - Telefon od známé značky Asus, který zaujme výkonem i svým designem. Díky rozšířenému operačnímu systému Android (4.3 JellyBean) máte na dosah tisíce aplikací a her, ať už placených nebo zdarma na obchodě GooglePlay. Díky displeji o velikosti úhlopříčky 6" palce a tenkému tělu je telefon skutečně mobilní a vejde se do každé kapsy.

Asus Zenfone 6 pohání výkonný Intel Atom Z2580 dvou-jádrový procesor s taktem 2GHz. RAM o velikosti 2GB zajistí svižnost aplikací a her, které lze naistalovat pomocí GooglePlay obchodu. Pro aplikace je připravena paměť 16GB, kterou lze rozšířit pomocí slotu na karty až na 64GB. S odolným displejem s rozlišením 720 x 1280 se nemusíte bát škrábanců a oděrek. Mezi další výbavu patří fotoaparát s rozlišením 13MP s přisvětlovací diodou, kterou lze použít jako svítilnu, samozřejmostí jsou Wi-Fi a Bluetooth připojení. K počítači lze telefon připojit pomocí microUSB kabelu. Baterie o kapacitě 3300 mAh telefon udrží 398 hodin v pohotovostním režimu.

Přichází ASUS ZenFone 6

Precizně zpracovaný ASUS ZenFone 6 naprosto okouzlí nadčasovým designem inspirovaným ultrabooky ASUS ZenBook, jednoduchostí, harmonií a nespoutanou výbavou. Smartphone přináší výkon s procesorem Intel, pohodlné ovládání s platformou Android, úchvatný displej opatřený tvrzeným sklem Gorilla Glass 3 a exkluzivní ozvučení ASUS SonicMaster. Je ideální pro uživatele požadující nadstandardní design a kvalitu.

Design, který nadchne

Design byl inspirován ultrabooky ASUS ZenBook, zahrnuje tak povrchovou úpravu s kultovní soustřednou kružnicí dodávající nadčasový vzhled. ZenFone má jedinečně jemnou texturu. Jeho hrany byly důmyslně vybroušeny a zadní kryt tvoří netradiční energické kovově matné barevné provedení. ASUS ZenFone 6 byl tvarovaný tak, aby přesně padnul do ruky.

Procesor Intel

ZenFone 6 přináší perfektní výkon bez kompromisů, jedinečný multitasking zvládající více úkolů najednou a poskytuje dokonalý herní zážitek. ASUS ZenFone 6 využívá výkonný a úsporný procesor Intel Atom Z2580 pro nejlepší výkon a efektivitu ve své třídě. Přináší hladký běh, rychlé otevření aplikací a her, snadné procházení webových stránek - to vše bez kompromisů. Díky úspornému provedení zároveň poskytuje delší výdrž baterie.

DUAL SIM

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem ASUS ZenFone 6 už nemusíte. Díky dvěma slotům pro SIM karty můžete mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo.

Displej Gorilla Glass 3

Mimořádně přehledný displej telefonu ZenFone 6 poskytuje dostatek prostoru pro veškeré Vaše aktivity. Užijte si přirozenost barev, každý detail a bohaté odstíny. Jedná se o displej z tvrzeného skla typu Gorilla Glass 3, který přináší zvýšenou ochranu proti poškrábání. Je opatřen pokročilou technologií Corning Native Damage Resistance, která obohacuje povrch o odolnější provedení.

ASUS SonicMaster

Proslulá technologie ASUS SonicMaster byla vyvinuta týmem Golden Ear výrobce ASUS. Optimalizuje zvuk tím, že využívá dokonalou kombinaci hardware a software. Výsledkem je dokonalý zvuk.

Klíčové vlastnosti

ASUS ZenFone 6 je vybaven výkonným a úsporným dvoujádrovým procesorem Intel Atom Z2580 s frekvencí 2 GHz. Kapacitní IPS displej má rozlišení 1280 x 720 bodů při velikosti 6". Pro Vaše data je k dispozici 16 GB interní paměti s možností rozšíření o microSD paměťovou kartu s kapacitou až 64 GB. Integrovaný je zadní 13MPix fotoaparát s LED bleskem. Přístroj je poháněn baterií Li-Ion s kapacitou 3300 mAh. K dispozici je GPS navigace a bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth. Jeho rozměry činí 166.9 x 84,3 x 9.9 mm a hmotnost 196 gramů. Správu dat a Vašich bohatých aplikací zajistí platforma Android 4.3 Jelly Bean v uživatelském prostředí ASUS ZenUI.

Technické parametry:

• Hmotnost [g]: 196

Displej

• Typ displeje: TFT IPS
  • Velikost displeje [palce]: 6
  • Rozlišení displeje [pixel]: 1280 x 720 (HD)

Data

• Doba hovoru max. [h]: 18,5
  • Kapacita baterie [mAh]: 3 300

Obsah balení:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Fotoaparát velmi slušný.
    • Co musím pochvalit tak jsou aktualizace pro aplikace, které jsou velmi povedené.
    • Seká se
    • Zahřívá se
    • Pořád padá android
    • Horní lišta s časem pořád padá a problikává, musím telefon vypnout tlačítkem z boku, abych se vůbec dozvěděla kolik je hodin, ale horší je že telefon pak zamrzne.
    • Nelze poslouchat hudbu a psat sms, hudba se automaticky stopne a to při jaké koliv další činosti
    • Vypadávají simkarty
    • Spouštějí se aplikace
    • 8 GB vážně malo, myslela jsem si že to bude stači, ale opravdu ne!!

Na to, že hry nehraji a telefon mám jen na komunikaci, volání a občas pár fotek, Tak je zcela nepoužitelný!!!
    Dělala jsem i továrni nastavení, ale je snad ještě horší.
    Proto jsem se rozhodla sáhnout pro VLAJKOVOU LOĎ - Sony xperia Z2.
    Myslím si že to bude opravdový krok vpřed ( a hlavně pro znamé výrobce sony, samsung, nokia) Už do žádne takové to značky jako je ASUS nepujdu. Není nad to sáhnou po opravdové kvalitě.
    Po půl roce s tím to výrobkem to vzdávám.

• Display 6"
    • fotoaparát 13Mpx
    • RAM 2048 MB
    • frekvence procesoru 2GHz
    • android 4.3
    • videa v HD
    • LTE (při koupi jsem to věděla, ale vubec by mi nevadilo)

Cena, velikost, výkonnost (verze 8GB mi stačí a to jsem náročnější, u starého jsem měla jen 4GB)
    vybrala jsem si ho proto, že ráda brouzdám po internetu a píši e-maily. ( ikdyž nemá LTE, internet jde hodně rychle)
    Perfektní telefon a mohu ho vřele DOPORUČIT!

• Nízká cena vysoká užitná hodnota
    • Velká operační pamět (2GB)
    • Podpora 2 sim karet
    • Malá interní paměť
    • Absence NFC a LTE
    • Méně kvalitní fotografie

Chtěl jsem produkt s androidem, tak aby jej každý den nemusel restartovat a za rozumnou cenu. Toto telefon ASUS Zenfone splňuje. Používám telefon 4 měsíce a měl jsem jen 1 vynucený restart způsobený instalací novou sadou ikon.
    Baterie vydrží v průměru 1,5 dne. Nabíjím každý den večer, když zapomenu druhý den ráno v práci. Celý den mám zaplé buď WIFI nebo data.
    Někomu může vadit absence NFC, můj předchozí telefon jej měl a moc jsem NFC nevyužíval. (zaplé vybíjelo rychle baterii, a zapínat ho předpoužitím např. na změnu profilu už bylo stejně rychlé jako změna profilu jinak). Absence LTE mě také nevadí 80% času jsem na WIFI a ten zbývající mě stačí 3G.
    Největší slabinu vydím v malé interní paměti 8GB. Uživatel má k dispozici necelých 5GB a i když většinu aplikací mám na SD kartě tak mám volných pouze 500MB. Pozn. I když dám aplikaci na SD kartu tak má uživatelská data v interní paměti. (facebook, navigace apod.). Mám nainstalovanou pouze 1 velkou hru (1GB).
    K focení: nemohu se zbavit dojmu, že telefony před androidem fotili lépe (Nokia 5800 s optikou Carl Zeiss). U tohoto telefonu lze udělat pěknou fotku, ale pouze s manuálním nastavením. Ta automatika dělá občas divné věci. (přesvětlí, nedoostří apod). Možná by to vyřešil nový software na focení.

Závěr: Tento telefon mohu doporučit všem kdo chtějí "levný" výkonný telefon s velkým 5palcovým displejem.Jen bych doporučil si připlatit za 16GB verzi.

Dobry den, dnes jsem koupil zenfone 6 a jen co ho zapnu jsou tam asi 3 applikace v vietnamstime, vsechny byly obchod play. Nemam se niceho bat ze ne? :) koupeno u VKservis. Prosim pomoc.:( email- [email protected]

• , zakoupeno v Mironet.cz

Vlastně slušný tablet,z kterého se da telefonovat

• Koupeno u VK servis v 11:50 objednáno a ve 13 :45 vyexpendováno. (cena 5600,-)
    • 2 sim karty
    • Slušný foťák
    • Veliký displej 6 palců pro někoho možná nevýhoda,ale pro slepé lidi jako jsem já rozhodně +.
    • 16 Gb uložiště + externě několikanásobně více.
    • Nemá LTE.
    • Nejsou podsvícena spodní tlačítka což mě vcelku štve.
    • Zadní kryt je plastový (celkem jsem se bál při otevírání).

Mobil mám zatím pár dní,ale rozhodně jsem spokojený.Za tu cenu vcelku dobrý mobil.

• - velký a krásný displej

• Fotoaparát
    • Baterie
    • Procesor
    • Nic jsem nezjistil

Super Phablet / Super cena !!!!!!!