Recenze Asus ZenFone 5Z ZS620KL 6GB/64GB

Zatím nic nevím Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Asus ZenFone 5Z ZS620KL 6GB/64GB

Přidáno: 16. prosince 2018

Mobil Roku 2018 - [vyhlášení] - YouTube

Víte, že ASUS Zenfone 5z získal cenu v soutěži Mobil roku 2018? Ne, tak mrkněte na vyhlášení.

www.youtube.com

Přidáno: 15. listopadu 2018

Recenze a test Asus Zenfone 5Z | Testado.cz - YouTube

Asus Zenfone 5Z je pěkný telefon s dobrou výdrží a výkonem. A ani cena není nijak závratná.

Ověřený zákazník Hurámobil.cz

• Dlouhá výdrž baterie
  • Hezké fotky
  • USB C
  • Snad jen chybějí voděodolnost

Telefon se mi ihned zalíbil displej má skvělé podání barev a na slunci je dobře čitelný. Telefon má výkon který stačí na všechny náročné hry na nejvyšší grafické nastavení. Fotografie z tohoto telefonu jsou ve dne krásné v noci už je to horší. Jediné co bych telefonu vytknul je chybějící voděodolnost a bezdrátové nabíjení ale za cenu 12 990 si nemůžu stěžovat.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

Přidáno: 14. září 2018

Top 5 telefonů do 15000 Kč - [září 2018] - YouTube

Zajímá vás, které telefony jsme vybrali do TOP 5 do 15000 Kč a proč? Tentokrát se zastavíme u možná té nejzajímavější a nejpopulárnější nové kategorie Je váš oblíbený mobil s OS Android mezi TOP 5? Pojďte se s námi mrknout na naší TOP 5 do 15000 Kč.

www.mobilmania.cz

Přidáno: 10. září 2018

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice – MobilMania.cz

Několik týdnů po recenzi Asus Zenfone 5 nám na do redakce doputovalo i jeho barcelonské dvojče Zenfone 5Z. Taiwanci tak znovu ukazují, jak v jejich podání vypadá bezrámečkový telefon, ovšem k prémiovému zpracování nyní vkládají i špičkovou výbavu. O to více potěší i agresivněji nastavená cenovka, která z telefonu může udělat velmi žádaný top model.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Přidáno: 10. září 2018

Xiaomi Pocophone F1 vs ASUS Zenfone 5z - [porovnání] - YouTube

ASUS Zenfone 5z byl od veletrhu v Barceloně pomyslným králem v poměru ceny a výkonu. Myslíte, že si svůj trůn obhájí i proti novince v podobě Pocophone F1 od Xiaomi? Pojďte se s námi mrknout na další video.

Ověřený zákazník MALL.CZ

Sandrina.p

Přidáno: 5. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Svižný OS
  • Pěkná nástavba ZenUI
  • Kvalitní fotky i za horších světelných podmínek
  • Rychlé odemknutí telefonu pomocí otisku prstu
  • Hybridní slot na 2 SIM anebo SIM a SDkartu
  • Umělá inteligence pro fotoaparát a nabíjení
  • Pěkný "kružnicový" záda
  • Telefon dobře padne do ruky
  • Výřez displeje
  • Výdrž baterie
  • Lepený telefon, baterie nelze vyměnit
  • Otisky prstů na zádech telefonu, ale reálně nejde počítat jako mínus, když to má dnes každý druhý telefon
  • Nelze mít dvě SIM a zároveň SD kartu
  • Nutnost mít telefon v krytu jinak hrozí poškrábání čočky

Telefon mám týden a jsem naprosto spokojená. Můžu jen doporučit. Předtím jsem měla Asus Zenfone 2 ZE551ML. Velikostní rozdíl minimální a váhově je 5z asi o 5g lehčí, ale v ruce to člověk nepozná. Displej má krásný barvy a je hodně citlivý. Za tyto peníze určitě nejlepší telefon této kategorie.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

smartmania.cz

Přidáno: 26. srpna 2018

Asus ZenFone 5Z recenze: sympaťák z každého úhlu

Na českém trhu se před nedávnem začal prodávat nejvybavenější smartphone tchaj-wanské značky Asus – model ZenFone 5Z. Telefon přichází jako vylepšená varianta klasického ZenFone 5. Novinka má vysoké ambice; aby taky ne, když se její hardwarová výbava může řadit mezi naprostou špičku. Mimo vysokého výkonu a slušné výbavy láká na prostorný 6,2palcový displej s výřezem, duální fotoaparát, skleněná záda nebo na odemykání pomocí obličeje.

Celá recenze na smartmania.cz
SMARTmania.cz

SMARTmania.cz

Přidáno: 25. srpna 2018

Asus ZenFone 5Z: podrobná videorecenze

Přinášíme vám podrobnou videorecenzi smartphonu Asus ZenFone 5Z.

Ověřený zákazník Megapixel.cz

• Snapdragon 845
  • Výborný foťák
  • Výborná kamera
  • Face ID funguje i v přítmí, dokonce i když mám brýle :-O
  • Foun nevýhodu nemá. Před ním jsem používal Samsung S6 a Zenfone Z5 má +/- 1mm stejnou velikost, přestože má displej o 1,2 palce větší
  • Výkonem v AnTuTu se rovná nebo předbíhá founy jako iPhone X apod, co více chtít: https://www.youtube.com...

Zatím nic nevím

Přidáno: 2. července 2018

ASUS Zenfone 5z - [recenze] - YouTube

Zenfone 5z je bezesporu jeden z nejvýhodnějších poměrů cena/výkon v roce 2018. Snapdragon 845, 6GB RAM, 64GB ROM je pecka. Pojďte se s námi mrknout na trochu jinou recenzi, kterou vám Petr právě přináší.

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 25. září 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Pokročilejší přístroj
  • velikost přístroje, náchylnost na mechanické poškození a asi i nedostačující odolnost proti vodě. Trochu problém jak přístroj nosit. Chybí futrálek třeba na opasek, nebo přes rameno. Je možné, že bude i problém v budoucnu se servisem přístroje? Pro počítačové analfabety jako jsem já chybí i odkaz na návody na internetu, jak se rychle naučit telefon ovládat. Dříve byl návod na obsluhu u každého telefonu. Dnes se předpokládá, že jsou všichni Einštajnové a všeználci. Hodně lidí, těch starších pak váhá zda koupit či nekoupit.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Perfektní