Recenze Apple iPhone XS Max 512GB

Ověřené recenze Apple iPhone XS Max 512GB

www.svetandroida.cz

Přidáno: 12. listopadu 2018

Apple iPhone XS recenze: Mají se výrobci Android smartphonů obávat?

Pokud neřešíte cenu a vyloženě žádáte systém od Applu, asi není co řešit. Apple iPhone XS je špičkový smartphone, který nezaostává téměř v žádném ohledu. Konkurence s Androidem mu ale šlape na paty, a to navíc za nižší cenu. Nejvíce tedy bude skutečně záležet na tom, jaký systém v telefonu chcete – svobodný a sexy Android, nebo trochu uzavřenější iOS.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

smartmania.cz

Přidáno: 2. listopadu 2018

iPhone Xs Max recenze: výkladní skříň Applu | SMARTmania.cz

Konec léta a začátek podzimu vždy patří Applu a jeho novým smartphonům. Letos jsme se dočkali rovnou tří modelů – iPhone Xr, iPhone Xs a iPhone Xs Max. V dnešní recenzi se podíváme na zoubek poslednímu z jmenovaných, který se kromě jiného pyšní největším displejem a také rekordně vysokou cenou. Jak na nás iPhone Xs Max zapůsobil a kde podle nás leží jeho největší přednosti i slabiny? To vám prozradí naše recenze iPhone Xs Max.

Celá recenze na smartmania.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 25. října 2018

Recenze Apple iPhone XS Max: čím větší, tím lepší? - Mobilizujeme.cz

Nový iPhone XS zachvátil obchody a stal se pro mnohé jasnou jedničkou a nejlepším smartphonem, který současný smartphonový trh nabízí. Dokáže ale podobné terno vyvolat i větší z dvojice nových jablíček, tedy iPhone XS Max, nebo si hraje na úplně jiném písečku?

Celá recenze na mobilizujeme.cz

www.mobilmania.cz

Přidáno: 25. září 2018

iPhone XS Max je velký jako kráva. První redakční test, při kterém tekla krev – MobilMania.cz

Před kamerou se s iPhonem XS Max sešlo téměř 30 let redaktorských zkušeností, ale aby tekla krev, to bylo nové pro všechny. Ale i tak jsme se bavili. Přitom před natáčením nás trochu vyděsilo, že na novém iPhonu vlastně není až tak moc nového.

Celá recenze na www.mobilmania.cz
RecenzeCZ

RecenzeCZ

Přidáno: 21. září 2018

SROVNÁNÍ iPhone XS XS MAX XR X který je určený pro koho a jaký jsem si vybral já? // Recenze CZ - YouTube

vše co potřebujete vědět, pokud se rozhodujete mezi letošními modely XS, XS MAX a XR, a nebo třeba i loňským iPhone X :)

www.huramobil.cz

Přidáno: 8. října 2018

Recenze Apple iPhone XS Max - Huramobil.cz

Best iPhone EVER je asi to, co slyšíme každý rok už 10 let. Nedá se to rozhodně popřít, ostatně on by vám žádný z výrobců stejně neřekl, že jeho novinka je horší, než předchůdce, ale u telefonu za 30 tisíc a výše už člověk, který nemá úplně potřebu řešit peníze, začne přece jen přemýšlet, zda se vyplatí takové enormní částky investovat. A přesně proto je tu tato trochu jiná recenze, na jejímž konci byste měli vědět všechny informace o tom, zda se upgrade na iPhone XS Max vyplatí.

Celá recenze na www.huramobil.cz

Přidáno: 8. října 2018

Apple iPhone XS Max - [recenze] - YouTube

Apple iPhone XS Max. Telefon, který dokáže vyvolat nejednu vášnivou diskuzi. Nejlepší iPhone EVER je současně nejdražší iPhone EVER. Přemýšlíte, zda jej koupit? To vám prozradí naše další recenze.

freebit.cz

Přidáno: 30. září 2018

Apple iPhone Xs recenze a problémy | FreeBit.cz

iPhone Xs nemá chyby? Už se začínají objevovat zajímavé poznatky z používání nových iPhonů. To se samozřejmě dalo očekávat. Konkurence připravuje falešný protiúder, který by mohl narušit prodeje novým telefonům. Aktuálně se však jedná o jedince, kteří hlásí problémy po připojení nabíječky. Recenze tak nebude vypadat zrovna kladně. Pokud se podíváme do detailu celého problému, zjistíme, že se zřejmě jedná o softwarový problém posledního operačního systému (iOS 12). Problém se totiž projevil i u starších modelů. Někteří uživatelé hlásí problém při zhasnutém displeji, když připojí nabíječku – nic se neděje. iPhone Xs při vypnutém stavu displeje ve „Standby“ nenabíjí. Někteří uživatelé tak musí kabel vytáhnout a zapojit do iPhonu znovu.

Celá recenze na freebit.cz

www.mobilmania.cz

Přidáno: 30. září 2018

RECENZE: Apple iPhone XS Max je zdařilá evoluce s větším displejem i cenou – MobilMania.cz

Apple iPhone XS Max je povedený evoluční model, který přináší nejlepší možnou výbavu a kvalitní zpracování se zatím největším displejem, jaký jsme v iPhonu viděli. Pokud Applu odpustíme šetřivost na obsahu balení, tak telefon sráží pouze velmi vysoká cena.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Přidáno: 25. září 2018

Apple iPhone XS - [recenze] - YouTube

Jeden z nejočekávanějších telefonů roku 2018 s iOS 12 právě dorazil a vy jste už určitě napnutý jak na tom iPhone XS je. Nebudu vás napínat dlouhými popisy a pojďte se mrknout na naší recenzi.