Recenze Apple iPhone X 64GB

Telefon mám pár dnů, tak se pořád učím za pochodu. Je to můj první iPhone po mnohaletém používání BlackBerry ( naposledy Passport). Dobré Blackberry se už koupit nedá a na staré končí podpora ( Whatsapp atd..), Android funguje oukej, ale v mém výběru vyhrál IOS a přes jisté výhrady nelituji. <... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Apple iPhone X 64GB

www.techbyte.sk

Přidáno: včera, 15:17

iPhone X RECENZIA: To najlepšie, čo Apple doteraz vyrobil!

Nová éra iPhonov je tu a s ňou aj prvé zariadenie, ktoré sa mimoriadne podarilo. iPhone X je iný a zároveň rovnaký. Tradične kvalitnú konštrukciu dopĺňajú intuitívne ovládacie prvky a nádherný displej.

Celá recenze na www.techbyte.sk

www.letemsvetemap...

Přidáno: 12. prosince 2017

Unboxing a první dojmy z iPhone X: zatím nejdokonalejší telefon v mých rukou

Po několikahodinovém používání se zatím iPhone X jeví jako dokonalý telefon, pro mě zatím nejdokonalejší, jaký jsem v rukou měl, a to jsem měsíc používal Galaxy S8 a nějaké dva týdny Note8, které také mají rozhodně čím zaujmout. Jedinou nevýhodu zatím vidím v nepříliš využitím bezrámečkovém displeji. Na finální verdikt je ale ještě brzy a pořád je co testovat. Recenze ale pro vás samozřejmě plánujeme a doufáme, že vám ji budeme moct zprostředkovat už brzy. Mezitím, kdyby vás cokoli zajímalo, neváhejte se nás zeptat v komentářích ať už po tímto článkem nebo na našem Facebooku. Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

Pedja

Přidáno: 11. prosince 2017

Zakoupeno v Quikset s.r.o.

OLED displej, rovny bezrámečkový, nový procesor A11, inovovaný iOS 11 s podporou gest, revoluční čtečka obličeje.

www.letemsvetemap...

Přidáno: 11. prosince 2017

Recenze iPhone X: vstupenka do nového desetiletí iPhonů

Není vůbec jednoduché shrnout dojmy z iPhonu X jen do několika vět. Přeci jen jde o skutečně výjimečný telefon, se kterým vstupujete do nové éry jablečných telefonů. S jeho koupí určitě neuděláte krok vedle. Prostě a jednoduše se jedná o nejvybavenější a nejpokrokovější smartphone, který si můžete aktuálně od Applu zakoupit. Na druhou stranu si stále stojím za názorem, že se mělo jednat o klasického nástupce loňských sedmiček, nikoli o prémiový model za ještě prémiovější cenu. Nicméně pokud vás starý design iPhonů už nudí, chcete být součástí zrodu nového desetiletí iPhonů a být těmi prvními, co si vyzkouší novinky jako Face ID, první OLED displej v telefonu od Applu nebo výřez a s ním spojený bezrámečkový design, pak je tu iPhone X pro vás. Jeho koupi si vyčítat nebudete, jen je potřeba se připravit, že budete muset sáhnout hlouběji do kapsy a za prémiovost si připlatit.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

Kuli

Přidáno: 5. prosince 2017

Zakoupeno v Quikset s.r.o.

• ID Face neni dokonale, nekdy neotevre a naopak otevrelo i cizi osobe

Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

Petr

Přidáno: 4. prosince 2017

• Bomba

Made

Přidáno: 3. prosince 2017

Zakoupeno v Quikset s.r.o.

• Naprosto skvělý design.

mobilizujeme.cz

Přidáno: 22. listopadu 2017

Recenze iPhone X: okno do budoucnosti - Mobilizujeme.cz

Škarohlídi nebudou mít radost: Apple opět vyšlapává neprobádané cestičky. Zase je první, i když tentokrát jinak, než všichni čekali. Technický pokrok a inovace sice přináší, ale zůstávají skryté lidským očím. Na povrch se naopak dere okázalý luxus a astronomická cena. Vítejte v Době Zdražování.

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Richiis

pokročilý

Richiis

Přidáno: 14. listopadu 2017

Videorecenze iPhone X: Apple rozjíždí diktát pro další dekádu - YouTube

V další videorecenzi jsme se podívali na zoubek iPhone X. Zbrusu nový smartphone od Applu míří skutečně vysoko a tomu samozřejmě odpovídá také výbava. Jak na nás zapůsobil a jaké si od nás odnesl hodnocení se dozvíte v našem dalším videu.

www.ceskymac.cz

Přidáno: 14. listopadu 2017

Recenze iPhone X: takhle chutná jablečná budoucnost - Český Mac

Miluji produkty od Applu a jejich přímočarou filosofii, která staví na maximální jednoduchosti. To, co ovšem v Cupertinu předváděli posledních několik let s iPhonem, mi dvakrát příjemné nebylo. Skalním ovečky si sice dokázali vždy najít důvod, jak obhájit recyklovaný design a poněkud diskutabilní novinky, ale na mě to příliš velký dojem neudělalo...

Celá recenze na www.ceskymac.cz

Vojis

Přidáno: 12. listopadu 2017

Zakoupeno v Electro World

• Apple co říct ten kdo to má na práci asi zná kvality výrobku

Zakoupeno v Electro World

Zatím nejlepší iPhone, jaký jsem vlastnil. A to už je používám od toho úplně prvního modelu. Displej je nádherný, otvírání telefonu skenováním tváře je úžasné. Se staršími metodami pomocí otisku prstu nebo ručního zadávání PINu jsem měl problémy - zvláště když jsem jel v autě a někdo začal vyrušovat. Výkon procesoru je velmi vysoký, současné aplikace jej snad ani nemají šanci využít. Zpracování je příkladné, design se mi velmi líbí. Když vedle sebe položím nový iPhone X a starší iPhone 6, je to nesrovnatelné ... Jedinou nevýhodou je velmi vysoká cena. Ale je to prémiový model nabitý špičkovými technologiemi ...

Dan

expert

Petr Hudec

Přidáno: 6. listopadu 2017

Apple iPhone X - [recenze]

iPhone X je nejočekávanější telefon roku 2017. Vyplatí se koupit si jeden z nejdražších mobilních telefonů na trhu? Jste připraveni na revoluci v podobě zmizení Home buttonu? Petr vám to prozradí v nadcházejícím videu.

Přidáno: 4. listopadu 2017

iPhone X: vyzkoušeli jsme nejlepší iPhone všech dob (videopohled)

Přinášíme vám podrobné první dojmy z nového iPhone X!

smartmania.cz

Test iPhone X: jednoduše nejlepší iPhone v historii - SMARTmania.cz

Jen těžko bychom dnes hledali někoho, kdo neslyšel o tom „novém iPhonu“, který letos doplnil duo klasických modelů iPhone 8 & iPhone 8 Plus. Mediální masáž byla ještě intenzivnější, než tomu bylo u předchozích generací a očekávání letos jednoduše byla obrovská. Jubilejní model X (správně se má číst jako [ten], nicméně každý v mém okolí mu říká [iks]) vznikl speciálně při příležitosti deseti let od představení vůbec prvního iPhone (2G), který ve své době způsobil revoluci v tom, jakým stylem jsme chytré telefony začali používat.

Celá recenze na smartmania.cz
Lukas Zachar

Lukas Zachar

Přidáno: 29. listopadu 2017

iPhone X UNBOXING! - YouTube

Do redakcie nám konečne prišiel Apple iPhone X v space grey prevedení. Unboxing patrí ku každému zariadeniu, tak sa poďme pozrieť, čo sa skrýva v krabičke iPhone X.

smartmania.cz

Přidáno: 21. listopadu 2017

Megrecenze iPhone X: jablko s jasným rukopisem - SMARTmania.cz

Applu se to letos zase povedlo… Ať chceme nebo ne, v posledních týdnech není v mobilním světě slyšet o ničem jiném, než o iPhone X. Z jedné strany se na nás valí slova chvály a všemožná superlativa, z té druhé slýcháme o problémech s displejem či oklamání technologie Face ID pro autentizaci uživatele. Já sám iPhone X aktivně používám už téměř tři týdny a v následujících odstavcích vám prozradím, jaký doopravdy je.

Celá recenze na smartmania.cz
Smarty CZ

odborník

Smarty CZ

Přidáno: 9. listopadu 2017

Apple iPhone X první pohled - YouTube

Apple iPhone X s 5,8" Super Retina displejem, kamerou Face ID, bezdrátovým nabíjením, zábavnými Animoji v recenzi Smarty CZ. Smarty - Rozumíme chytrým věcem

Přidáno: 9. listopadu 2017

iPhone X: podrobná videorecenze

Připravili jsme pro vás podrobnou videorecenzi nového iPhone X, který láká na špičkovou výbavu, odemykání obličejem, výborný fotoaparát a celkově skvělý uživatelský zážitek. Dobrý dojem kazí snad jen vyšší cena a průměrná výdrž.

mobilizujeme.cz

Vyzkoušeli jsme nový iPhone X a vy už můžete také - Mobilizujeme.cz

iPhone X je opravdu velkým krokem vpřed a ukazuje budoucnost příštích produktů Applu. Nicméně slova jako převratný či dokonalý je zatím předčasné používat. Už během prvních minut totiž zjistíte, že si budete muset dost zvykat a skousnout při tom hned několik kompromisů.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

freebit.cz

Přidáno: 29. října 2017

iPhone X jde s vyšší cenou do prodeje | FreeBit.cz

Příští týden bude klíčový pro všechny jablíčkáře a příznivce moderních technologií. Přijde smartphone, který nabídne zbrusu nové technologie a OLED displej – poprvé v iPhonech. iPhone X je takřka bez rámečku s novým designem a indukčním nabíjením. Celý Apple iPhone X je displej. Úplně nový 5,8palcový Super Retina displej, který tě uchvátí vždycky, když ho vezmeš do dlaně. Problematická může být vrchní strana mobilního telefonu, která skýtá černý vykousnutý kus, jež skrývá senzorová čidla smartphonu.

Celá recenze na freebit.cz

Apple iPhone X 256GB